Інформація про сайт
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.09.2020, 20:45

П р о   Ц Е Н Т Р
 

       Після аварії на Чорнобильській АЕС Україна, Росія та Білорусь звернулися до країн міжнародного товариства за наданням допомоги в ліквідації психологічних наслідків катастрофи. 

    ЮНЕСКО в співробітництві з іншими організаціями ООН розробила Чорнобильську програму реабілітації населення. В межах цієї програми (проект № 64) в країнах СНД було створено 9 Центрів соціально-психологічної  реабілітації населення, що постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС.

    Соціально-психологічний Центр м. Славутича було створено у відповідності до розпорядження Представника Президента України від 07.12.1993 р. № 487 "Про створення Центрів психологічної реабілітації населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи".

    З моменту відкриття – 15 лютого 1994 року – Соціально-психологічний Центр виконує функції міської соціально-психологічної служби, яка надає соціально-психологічну, консультативну та інформаційну допомогу населенню, організаціям та органам  державної влади.

   Робота Центру спрямована на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та розв’язання  проблем психологічного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території, а також негативних соціально-економічних процесів, пов’язаних із достроковим закриттям Чорнобильської АЕС. 

 

     У 2015 році Соціально-психологічний центр м. Славутич передано до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

    Одним з основних напрямків діяльності Центру є проведення соціально-психологічної та фізичної реабілітації, надання юридичної та інформаційної допомоги ветеранам війни, учасникам АТО, членам їх сімей, громадянам, які переселилися з тимчасово окупованої території України.      

В Україні працюють 5 таких Центрів (м.м. Славутич,  Бородянка, Боярка,  Іванків, Коростень).

 

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz