Фізична реабілітація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.09.2020, 19:37

У кабінеті фізичної культури є можливість занять на дошці Євмінова, - універсальному лікувально-профілактичному тренажері для спини.

Спосіб лікування хребта, запропонований професором Євмінова, був затверджений Міністерством охорони здоров'я і дозволений для застосування в лікувальних закладах і спортзалах. Це унікальний метод, суть якого полягає в тренуванні глибоких хребетних м'язів. Таке тренування активізує обмінні процеси в хребетному стовпі, покращуючи тим самим функції всіх його відділів.

Вправи для хребта на дошці Євмінова мають малу амплітуду, що дозволяє без збільшених навантажень сформувати міцний м'язовий корсет. Для виконання вправ Євмінова пацієнт розташовується на дошці так, щоб його тіло витримувало строгу пряму лінію. У такому положенні маса тіла помірно тисне на хребет зверху вниз, витягаючи його і розсуваючи проміжки між хребцями. В результаті підвищується тонус спазмованих м'язових тканин, звільняються затиснуті нервові закінчення, розвантажуються міжхребцеві диски.

Вправи Євмінова протипоказані людям, у яких є переломи хребта, а також спостерігаються розсіяний склероз, гострі соматичні захворювання, онкозахворювання, психічні розлади і хвороба Альцгеймера.

Людям з такими хворобами, як епілепсія, аневризма аорти, серця і легенів, глаукома, відшарування сітківки, і тим, у кого порушений кровообіг у спинному мозку, також не рекомендується.

 

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz