Масаж
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.01.2018, 19:25

 Масаж - це дія однієї людини (масажиста) на м'язи іншої людини, яке проводиться з метою збільшення м'язового і загального тонусу організму.

         Навіщо нам потрібен масаж ?

 Масаж стимулює вироблення гормону "кортизол",  який відповідає за зниження рівня стресу в організмі. Знижуючи стрес, ми допомагаємо організму відновитися: у нас знижується відчуття тривоги, зменшується кров'яний тиск, ми починаємо правильно і спокійно дихати.

Масаж допомагає розслабити перенапружені м'язи. Сприяє активізації лімфатичної системи, підвищенню імунітету та природних механізмів захисту. Здорова лімфатична система - запорука стійкості до різних захворювань.

     Чим корисний відновний масаж?

У системі відновної терапії масаж є одним із невід’ємних засобів реабілітації після травм і захворювань опорно-рухового апарату. Мало просто накласти та зняти гіпс — після переломів важливо відновити стан м’язової тканини людини, її здатність повноцінно рухатися. Під впливом масажу значно швидше минає біль і зникають набряки, закріплюються м’язи, покращуються функціональність суглобів і трофіка сполучних тканин. Разом із лікувальною фізкультурою масаж допомагає «поставити на ноги» пацієнта.

 Масаж  можна робити будь-кому чи є якісь протипоказання?

Є декілька ситуацій, коли від масажу краще відмовитись: при злоякісних новоутвореннях в організмі людини, при інфекційних захворюваннях із підвищеною температурою тіла. Обережно з масажем потрібно бути гіпертонікам.

         Записатись на масаж у соціально-психологічному центрі можна за телефоном:  2-94-86

Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz