Санаторне-курортне лікування
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.07.2018, 08:53

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО: ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ ДО САНАТОРІЮ

Для отримання путівки в 2017 році необхідно було стати на облік до управління праці та соціального захисту населення у 2016 році та  подати наступні документи:
1. заяву;
2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):
– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;
– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
– довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);
– витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність);
– копія довідки МСЕК (у разі зазначення обставин травми “у зв’язку з виконанням обов’язків військової служби на території антитерористичної операції”).

 

 

 

Перелік медичних закладів для санаторно-куроротного оздоровлення

Назва санаторію. Контакти

Профіль. Медичні процедури

Санаторій «Смерічка» (Львівська область, Дрогобицький район, с. Опака, вул. Шевченка, 1-Б, тел./ факс 8-03-244-72-610)

Профіль санаторію: основний – гастроентерологічний та урологічний. Також для пульмонологічних хворих, з легеневою патологією, хворих з вегетативними дистоніями, ендокринологічних хворих (цукровий діабет), гематологічних хворих (залізодефіцитна анемія) та інші.

Процедури: масаж ручний, підводний масаж, масаж душ-Шарко, циркулярний душ, висхідний душ-масаж, озокеритолікування, хвойні ванни, зрошення товстого кишечника, фізіотерапевтичні процедури, УВЧ, кварц, інгаляції. Працює кабінет фізіотерапії, ЛФК, стоматологічний кабінет.

Умови проживання: 2-місні і 1-місні номери з усіма зручностями. Водопостачання : холодна і гаряча вода цілодобово. Триразове дієтичне харчування.

ДП «Клінічний санаторій

ім. Горького» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м.Одеса, Фонтанська дорога, 165. (0482)32-97-04; (048) 747-82-45 (факс)

Профілі лікування: органів травлення; кровообігу; органів зору; дихання; порушень обміну речовин та захворювань ендокринної системи; нервової системи; опорно-рухового апарату.

Діагностичні обстеження* :

Загальний аналіз крові, загальний білок, печінкові проби, глюкоза крові, коагулограма, протромбіновий індекс, холестерин, загальний аналіз сечі, бактеріологічне визначення Н.Руїогі, тести апаразитарні захворювання, аналіз калу на приховану кров, копрограма та ін., ЕКГ, ультразвукове дослідження, вимірювання артеріального тиску, езофіброгастродуоденоскопія, обстеження поля зору, обстеження сприйняття кольору, дослідження очного дна, кампіметрія, фотострес-тест, тонографія, біомікроскопія, візіометрія, дослідження в світлі, що проходить, визначення чутливості рогівки, визначення рефракції ока, поріг електричної чутливості до фосфена, тонометрія ока, рН-метрія та ін.

Лікувальні процедури*:

Кліматотерапія, лікувальна фізкультура (кінезотерапія), вживання мінеральної питної води, різні види лікувальних ванн, лікувальні душі, мікроклізми з лікувальними засобами, грязьові аплікації, електрофоретична грязь, гальваногрязь, апаратна фізіотерапія, в тому числі: електрофорез, гальванізація, фонофорез, низькочастотна та високочастотна магнітотерапія, дециметровохвильова та сантиметровохвильова терапія, міліметровохвильова терапія (КВЧ), синусоїдально-модульована терапія, короткохвильове ультрафіолетове опромінення, довго- та середньохвильове ультрафіолетове опромінення, електросон, лазеротерапія, мікрохвильова резонансна терапія, Д’арсонвалізація, УВЧ, синглетно-киснева терапія, інфрачервоне опромінення, ультразвукова терапія, діадинамотерапія, електроміостимуляція, інтерференцтерапія, ультратон, фосфеностимуляція, інгаляції ультразвукові, психотерапія, фітотерапія, галотерапія, пелеотерапія, аромотерапія, аероіонотерапія, масаж.

Умови проживання: двокімнатні двомісні номери "Люкс", звичайні одномісні та двомісні номери, двомісні номери з зручностями на два номери.

до послуг відпочиваючих: дискотека, танці, кафе, бібліотека, настільний теніс, бар, будинок культури, спортивні майданчики, екскурсії по місту, монастирям, театрам.

ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м. Одеса, Лермонтовський пров.2 тел. (048)722-63-41, Факс. (048)724-66-40)

Профіль: захворюваннями системи кровообігу, нервової системи та хребта, органів опори та руху, органів дихання, гінекологічні захворювання. Надаються послуги з лабораторної та інструментальної діагностики.

Послуги з лікування: кліматотерапія, види рухового режиму, бальнеотерапія, пелоїдотерапія, апаратна фізіотерапія, інгаляції, лікувальний масаж, медикаментозна терапія.

Умови проживання: двокімнатні двомісні номери "Люкс", звичайні одномісні та двомісні номери.

до послуг відпочиваючих:тенісний корт, аптечний пункт, танці, бібліотека, кімната відпочинку, пункт зв'язку, кіно, клуб, екскурсії (обзорні по місту, до театру, дельфінарію, катакомби).

Санаторій «Золота нива», ТОВ «Золота нива» (Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Чорноморська,16, Тел. (04849) 47-8-45, 47-9-69, (067) 86 886 86

 

 

Профілі лікування: опорно-руховий апарат; центральна та периферична нервові системи; хронічні захворювання дихальної,  серцево-судинної систем; хронічні гінекологічні та урологічні захворювання.

Послуги: грязелікування або водне лікування (ванни, підводні душі, масажі);апаратна фізіотерапія; сольова кімната, інгаляторій, фітотерапія, ароматерапія тощо); лікувальна фізкультура; масажі.

Умови проживання: 1-2х-місні та 4х-місні зручні номери класу "стандарт" і "люкс". Термін проживання - 24 дні, лікування - 21 день. У вартість проживання: 5-разове харчування, гра в більярд, дитяча ігрова кімната.

Санаторій «Оризонт», ДП «Південь-курорт-сервіс» (смт Сергіївка, вул.. Гагаріна, 1-а, тел. (04849) 47-9-88, 47-6-64, 46-6-67

Профіль: опорно-руховий апарат; периферична нервова система; функціональні порушення центральної нервової системи; дихальна система; запалення жіночих органів; хронічний простатит.

Послуги: оздоровчий кабінет/массаж; перукарня, косметолог

Розваги: кафе/ресторан; піша прогулянка, екскурсія, дитячий майданчик; тренажерний зал/фітнес-центр; кінозал.

Умови проживання: 2х-3х-місні номера "Напівлюкс". У кожному номері сучасний санвузол і балкон. Номери обладнані всім необхідним, в тому числі холодильником і телевізором. В холі санаторію працює WIFI. Гаряча вода цілодобово. Доставка до узбережжя (пішохідний міст) автобусами санаторію з інтервалом руху 15 хвилин.

ДП "СКК "Моршинкурорт" (Львівська обл.)санаторії «Лаванада», «Дністер», «Перлина Прикарпаття»,«Черемош»,

«Світанок»)(Львівська обл.)

тел. +38 (03260) 60 500

+38 067 34 35 500,

+38 050 36 60 500

Профіль: захворювання органів травлення.

В санаторіях функціонують відділення реабілітації для хворих: після перенесеного гострого інфаркту міокарда, нестабільної стенокардії та оперативних втручань на серці і судинах; з цереброваскулярною патологією (після гострого порушення мозкового кровообігу); на гіпертонічну хворобу після оперативних втручань на органах кістково-м’язової системи та ендопротезування; після оперативних втручань на органах шлунково – кишкового тракту; з цукровим діабетом; з хворобами ока та придаткового апарату; на дитячий церебральний параліч; після перенесених захворювань та травм хребта і спинного мозку; з хронічними неспецифічними хворобами органів дихання; після опіків; а також для вагітних групи ризику.

Послуги: питне лікування мінеральними водами курорту Моршин; ванни мінеральні, мінерально-хвойні, мінерально-йодобромні, перлинні, ванни вихрові для верхніх кінцівок, ванни вихрові для нижніх кінцівок ( для хворих з цукровим діабетом ), ванни мінерально-вихрові загальні, мінерально-вуглекислі; ванни мінеральні з лікарською сумішшю; лікувальні душі: циркулярний, висхідний; гідроколонотерапія, кишкові зрошення; гідромасаж ясен; зрошення мінеральною водою ротової порожнини; мікроклізми; електрофорез грязі; грязеві ректальні та вагінальні тампони; озокеритолікування;

лікувальна фізкультура; гінекологічні мінеральні зрошення та спринцювання мінеральною водою; психотерапія; синглетно-киснева терапія з "Арфазитином" для хворих з цукровим діабетом; інгаляції, аерозольтерапія; аромотерапія; фізіотерапевтичні методи лікування; лікувальна дозована нордична ходьба (групова); консультації лікарів спеціалістів: уролога, гінеколога, невропатолога, стоматолога, ендокринолога, отоларинголога, хірурга, окуліста, дерматовенеролога; механотерапія.

Обстеження, які входять у вартість путівки:

загальний аналіз крові, аналізи сечі, аналіз дуоденального вмісту, аналіз шлункового соку; біохімічні аналізи: білірубін, АЛТ, АСТ, тімолова проба, глюкоза крові, глюкоза сечі, амілаза крові, амілаза сечі, ацетон сечі; РН-метрія;

фіброезофагогастродуоденоскопія; УЗД-діагностика органів травлення: печінка, жовчний міхур, жовчні протоки (1,5 од.), підшлункова залоза (1,5 од.); ректороманоскопія; електрокардіографія; рентген-діагностика: рентгенографія шлунку за традиційною методикою, іригографія; визначення гелікобактер пілорі: цитологічний метод дослідження - при наявності ознак загострення, ерозій, виразки, вираженого больового синдрому.

Умови проживання можна дізнатись на сайті http://ukrzdrav.com/morshinkurort.html або за телефонами

ПРАТ «Трускавецькурорт» (м.Трускавець) («Весна», «Кристал», «Алмаз», «Янтар», «Рубін», «Берізка»)

+38 (044) 461 94 84
+38 (03247) 6-00-35

+38 (066) 572-15-55
+38 (098) 352-15-55
+38 (093) 232-15-55

 

Профілі: захворювання органів травлення, нефрологія або сечостатева система, нервова система, дихання, кровообіг, ендокринна система та кістково-м’язова система.

Послуги: ароматерапія; гальванованна; гідроколонотерапія; вакуум – терапія; гідроозонотерапія; вуглекисла ванна; суха вуглекисла ванна; cпелеотерапія також є поліклініки і водолікарні, в т.ч. сучасний медичний комплекс «Мед-Палас», який складається з діагностичного центру, водолікарні та СПА-центру; бювети «Нафтусі» та інших мінеральних вод.

Умови проживання можна дізнатись на сайті http://truskavetskurort.ua/ua/objects/sanatorii/ або подзвонивши за телефонами з лівої колонки.

Джерело: УСЗН тел: 3-01-12

Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz