Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:41

Головна » 2011 » Травень » 12


Під такою назвою в Соціально-психологічному Центрі 12 травня пройшла зустріч в рамках програми «Наша старість тільки в радість».

Мета зустрічі: ознайомити з історією виникнення астрології, появою індивідуальних гороскопів; з традиціями гороскопічної астрології та основними її принципами, розділами; а також з впливом астрології на твори мистецтва.

Слово «астрологія» в перекладі з давньогрецької мови означає вплив небесних тіл на земний світ і людину( на її темперамент, характер, вчинки і майбутнє), можливість передбачати майбутнє по рухові і взаємодії небесних тіл на небесній сфері і відносно один до одного. Ті, хто практикують астрологію, називаються астрологами. Вони й пропонують гороскопи, які стали дуже популярними в останній час.

Переглядів: 869 | Додав: spcenter | Дата: 12.05.2011 | Коментарі (0)


          Психологом Соціально-психологічного Центру Кравченко А.Б. було проведено цикл занять з психології на тему «Пізнаєм себе і вчимось володіти собою» для учнів 7-А класу ЗОШ №3.

         Метою занять є:формування уявлення учнів про свою цінність та цінність  інших людей, позитивного «Я» образу; розвиток здібності до прийняття себе та інших; навичок і умінь, необхідних для впевненої поведінки, подолання перешкод в навчанні та інших видах діяльності; підвищення власної самооцінки в процесі діяльності; розвиток умінь переживати різні емоційні стани.

Переглядів: 803 | Додав: spcenter | Дата: 12.05.2011 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz