Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 14:03

Головна » 2011 » Травень » 17


13 травня психологом Смирняковою Антоніною Миколаївною було підготовлено і проведено тренінгове заняття на тему «Спілкування і уміння слухати».

Серед чинників, що формують особистість, у психології вирізняють насамперед трудову діяльність, спілкування і пізнання. Аналізуючи ці найважливіші сфери людської життєдіяльності, можна помітити: форми і методи трудової діяльності людина засвоює багато років, способами пізнання світу ми також оволодіваємо тривалий час, спілкуванню ж людина не навчається цілеспрямовано ніколи й ніде. Немає такої школи, в якій би навчали складного мистецтва спілкування. Звичайно, досвід спілкування набувається людиною в процесі праці, у пізнавальній діяльності, проте цього замало.

Велика кількість проблем у житті виникають саме тому, що люди не мають навичок спілкування, не знають його механізмів, законів.

Природа людини, її індивідуальність та стиль спілкування з іншими формуються під впливом обставин життя. Можливість саморозвитку значною мірою залежить від сформованості навичок міжособистісного спілкування, від того, наскільки людина зможе зрозуміти, що саме відбувається в процесі її контактів з іншими, від того, чи вдається їй знайти з ними спільну мову і спільно розв’язувати проблеми.


Переглядів: 2501 | Додав: spcenter | Дата: 17.05.2011 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz