Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 14:07

Головна » 2011 » Вересень » 20

    

        Промайнуло тепле літо і в один із сонячних, теплих вересневих днів ігрова зала Соціально – психологічного Центру  гостинно запросила школярів міста на День відкритих дверей. Соціальними педагогами Боровик А. М. та Олексою І.С. було проведено розважально – пізнавальну програму «Літо, прощавай!». Гостями ігрової зали були другокласники ЗОШ №1, батьки та вчителі.

Переглядів: 652 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (0)

 У вересні 2011 року в рамках місячника «Безпека життєдіяльності» в ігровій залі  Соціально - психологічного Центру соціальним педагогом Боровик А.М. було проведено тренінгове заняття «Сам удома» з учнями 4-Б класу ЗОШ № 1.

    Мета заняття: познайомити учнів з правилами безпечної поведінки; дати можливість отримати інформацію один про одного за допомогою розігрування ситуацій; практично відпрацювати навички міжособистісного сприйняття, спостережливості.

    Заняття розпочалось із знайомства учасників тренінгу та повторення правил роботи в групі. Учні активно обговорювали питання «Що таке безпека?», слухали інформаційне повідомлення «Правила безпечного спілкування з незнайомцями». Учасників зацікавила гра «Ручка до ручки», казкова вікторина за правилами безпеки та рухливі  рольові ігри.


     Інформаційний  відділ

                                            Соціально – інформаційного Центру

Переглядів: 1111 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (1)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz