Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:32

Головна » 2011 » Вересень » 21


21 вересня  2011р. в тренінговій залі Соціально – психологічного Центру з метою профілактики суїцидальної поведінки  психологом Фадєєвою І. В. було проведено лекційно – практичне заняття «Психологічні  особливості суїцидальної поведінки у підлітковому віці»  для психологів  загальноосвітніх закладів міста.

   Підлітковий вік – це складний етап розвитку організму і психіки  дитини. Процеси, які проходять в організмі, змінюють ставлення підлітка до себе, до оточуючих, впливають на його поведінку, стають причиною неефективності звичайних педагогічних методів взаємодії і виховання. Підлітки в цей час можуть бути веселими, активними, діяльними, або навпаки – пасивними, схильними до самотності.

   Для них характерна підвищена самокритичність в оцінці власної зовнішності, одягу і разом з тим  самовпевненість, схильність до критики і переоцінки  загальноприйнятих цінностей. Підліток, що перестав бути дитиною, виявляє непокірність, стає для дорослих важким у спілкуванні. В душі підлітка досить часто звучить фраза: «Жити не хочеться…»

Переглядів: 805 | Додав: spcenter | Дата: 21.09.2011 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz