Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:50

Головна » 2011 » Вересень » 28

   В рамках програми «Наша старість тільки в радість!» соціальним педагогом Оксаною Овчарук був організований вихід літніх людей на природу. Мета заходу: стимулювати соціальну активність пенсіонерів та корисно і цікаво провести вільний час.

   Кожен з учасників заходу мав завдання розповісти цікаву історію з життя, або продемонструвати свій талант в кулінарних чи творчих здібностях.

Переглядів: 631 | Додав: spcenter | Дата: 28.09.2011 | Коментарі (0)

    

    

    В рамках програми «Наша старість тільки в радість!» був організований святковий вечірній концерт в селі Мньов   Чернігівської області з нагоди Дня села та визволення Чернігівщини від фашистських загарбників. Приїзд славутичан – представників Соціально-психологічного Центру, Центру розвитку громади, молоді та людей літнього віку розпочався з невеличкої екскурсії по селу, а саме з ознайомлення заходів, які присвячені до цієї події. Учасники побували на футбольному змаганні між командами юнаків та людей старшого покоління, перемогла звісно ж дружба, також існує у Мньові і жіноча збірна, з якою ми дуже приємно поспілкувалися та побажали їм перемоги у змаганні з хлопцями, яке відбудеться у жовтні.  Далі нас запросили на виставку «Дари осені», яку продемонстрували талановиті  учні Мньовської школи, особливо вразила експозиція «Квіткова Україна».

Переглядів: 595 | Додав: spcenter | Дата: 28.09.2011 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz