Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:29

Головна » 2012 » Серпень » 20

Згадаємо минуле з посмішкою


Коли людина досягає пенсійного віку, їй неабияк потрібна підтримка зі сторони. Це пов’язано з тим, що зовнішність та сила вже не ті, бажання не співпадають з можливостями, і все це свідчить про наявність вікової кризи. Часто літні люди почувають себе не тільки самотніми, але і нікому не потрібними. І все, що залишається багатьом із них – згадувати минуле. Але куди приємніше згадувати своє дитинство, юність та молоді роки в компанії однолітків, яким є чим поділитись, що розповісти одне одному. Цих людей об’єднують не тільки сучасні соціальні умови, але й спільне минуле. Звичайно, що у кожного воно було своє, але в більшості учасники програми «Наша старість – тільки в радість» – це діти війни, а часи тоді були дуже нелегкі, тому слухати розповіді про щасливі для них минулі дні всім було дуже цікаво, адже у кожного своя доля, своя історія.


Переглядів: 565 | Додав: spcenter | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

Наші у Сорочинцях 


У Соціально-психологічному Центрі активно впроваджується програма «Наша старість – тільки в радість», де Оксана Овчарук із задоволенням працює з літніми людьми. Скільки душі вона вкладає в кожен свій захід, інтенсивно готуючись до нього. І неймовірно приємно, що її робота має результати – літні люди, які відвідують заняття, легше ідуть на контакти з іншими, намагаються активно брати участь не тільки в житті міста, але в житті суспільства в цілому.

І явним прикладом для гордості являється Кухар Тамара Миколаївна – наш активний волонтер, що була запрошена до Великих Сорочинців на відкриття відомої Сорочинської ярмарки, яка проходила за підтримкою МНС України в Київській області. Сама Тамара Миколаївна вже давно відома тим, що є однією з учасниць відомого в м. Славутичі гурту «Надія». Відповідно, як співачка вона і була запрошена на відкриття концерту, де заспівала пісні, такі дорогі українській душі. Серед них – пісня «Виростеш ти, сину», що полошить серця матерів, «Посидим по-хорошему», що налаштовує на позитивний лад, і багато інших. Звичайно, що яскравий талант важко не помітити, але надзвичайно приємно, що в такому віці, замість того, щоб пасивно лежати на дивані, учасники програми «Наша старість – тільки в радість» намагаються урізноманітнити своє життя, роблячи його більш насиченим та позитивним.

Наталя Кальчева


Переглядів: 529 | Додав: spcenter | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz