Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:12

Головна » 2012 » Вересень » 13


Вересень у Соціально-психологічному Центрі є місяцем Безпеки і проходить під гаслом – «Запобігти! Врятувати! Зберегти!». Майже всі заняття, які відбуваються в Центрі пов’язані з безпекою життєдіяльності. Не оминула цей захід й Ігрова зала. Соціальні педагоги Алла Боровик та Ірина Олекса проводять з учнями початкових класів заняття з елементами тренінгу «Твоя безпека – в твоїх руках». Небезпечні ситуації можуть підстерігати де завгодно і від них ніхто не застрахований, але небезпеку можна попередити чи хоча б звести її наслідки до мінімуму. І якщо дорослому легше впоратися з надзвичайною ситуацією, то дитина не завжди зможе швидко і правильно зреагувати на таку неприємність. Саме для попередження, запобігання і уникнення небезпеки у Центрі проходять заняття, де школярі ознайомлюються з правилами поведінки на вулиці і вдома, розвивають пізнавальний інтерес та уміння орієнтуватися у надзвичайних ситуаціях, виховують культуру поведінки.

Переглядів: 1040 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)


Сьогодні дуже рідко можна зустріти людину, що не користується Інтернетом. Ця мережа буквально захоплює кожного і підлітки не виключення. В Інтернеті можна не тільки знайти цікаву інформацію та ознайомитись з останніми новинами та тенденціями у світі чи в будь-якій більш вузькій сфері. Тепер це «місце», де можна знайти цікавий фільм, послухати музику і, що не менш важливо, поспілкуватись з друзями чи родичами, що живуть далеко. Але не дивлячись на безліч позитивних особливостей мережа Інтернет таїть в собі небезпеку, про яку варто пам’ятати. Саме тому Соціально-психологічним Центром було створено тренінг для старших класів на тему "Безпека в Інтернеті", який із задоволенням відвідали протягом тижня 8 класів, серед яких учні ліцею та всіх шкіл міста. При цьому самі заняття проходили не тільки в Центрі, але і в школах. 

Переглядів: 1055 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (3)


Вагітність – новий етап у житті кожної жінки. Зароджене нове життя, яке протягом 9 місяців буде розвиватися у тілі майбутньої мами, змінює жінку не тільки фізично, але й емоційно. Перша вагітність чи ні – неважливо, самовідчуття змінюється з кожним днем. Метаморфози, що відбуваються в організмі вагітної жінки, часто є причиною її нестабільного психоемоційного стану. Нерозуміння того, що відбувається, породжує різного роду страхи. І чим ближче підходить час народжувати, тим більше може бути хвилювань. Тому так важливо навчитися відчувати себе, відчувати свій новий стан, розуміти зміни свого організму, прислухатися до себе і до свого ще ненародженого малюка. Все це допоможе прожити вагітність з задоволенням, навчить насолоджуватись кожною зміною в собі, без страху і болю дати світові нове здорове життя. 

Переглядів: 670 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz