Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:15

Головна » 2012 » Вересень » 14


Автомобілі вже давно увійшли у наше життя, як невід’ємна його частина. З кожним роком власників авто стає все більше. Незабаром може статися, що автівку матиме кожен другий мешканець країни. Це все добре, адже автомобіль зручний і швидкий засіб пересування. Також життя людини полегшують й інші чотирьохколісні помічники – автобуси, тролейбуси тощо. Нажаль, транспорт може становити небезпеку (особливо, якщо його багато на вулицях міста) для неуважного або необізнаного пішохода. Щоб запобігти шкоди своєму здоров’ю з боку автотранспорту необхідно бути уважним і обов’язково знати правила безпечної поведінки на вулиці.

Переглядів: 645 | Додав: spcenter | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)


Конфлікт – це зіткнення протилежно спрямованих, несумісних один з одним цілей, інтересів, позицій, думок, поглядів опонентів чи суб’єктів взаємодії. В основі будь-якого конфлікту є ситуація, що включає або суперечливі позиції сторін з якогось приводу, або розбіжність інтересів, бажань опонентів. Для того, щоб конфлікт почав розвиватися, є необхідним інцидент, коли одна із сторін починає діяти на шкоду іншій. Зазвичай це викликає опір іншої сторони, діалог супроводжується взаємними образами. Вирішення проблеми стає неможливим. Але, конфлікту можна уникнути, якщо опонент не буде виходити за рамки ділових аргументів і відношень. При цьому можна спостерігати різні стратегії поведінки.

Переглядів: 1183 | Додав: spcenter | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)


Сьогодні на прилавках магазинів безліч продуктів харчування про існування яких ми навіть не здогадувались ще якихось 15-20 років тому. Особливо це стосується їжі у яскравій і гарній упаковці. Їжі, яку нам так завзято пропонує реклама у різноманітних засобах масової інформації. Як можна її не скуштувати? Все виглядає дуже смачно і апетитно. Але «не все золото, що блищить» нагадує народна мудрість. Те що гарно виглядає далеко не завжди є корисним. Інколи така їжа буває навіть небезпечною. Як визначити, що можна і навіть потрібно вживати, а що краще і не коштувати? Лікарі-дієтологи не перестають звертати нашу увагу на існування шкідливої їжі, якою є різноманітні, сухарики, чіпси, їжа швидкого приготування тощо. І якщо доросла людина більш усвідомлено підходить до вибору свого раціону харчування, стараючись не звертати увагу на яскраві рекламні картинки, то дитину вони навпаки ваблять. Маленького чоловічка приваблюють яскраві обгортки різноманітних «смакіток» і він просить маму чи тата: «Купи!». І частіш за все батьки купують. Ну як можна відмовити улюбленому сину чи донці? Нажаль такі батьки не замислюються про те, що ці «смакітки» часто можуть бути причиною такого поширеного у ХХІ столітті захворювання, як алергія. Але батьки не завжди можуть контролювати те, що вживає їх дитина. Починаючи отримувати «кишенькові гроші» дітлахи витрачають їх на те, що краще не їсти. Вони не розуміють як смачне може бути шкідливим. Це потрібно дитині пояснити.

Переглядів: 652 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz