Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:57

Головна » 2012 » Жовтень » 01


Соціальний педагог Оксана Овчарук знову зібрала однодумців. У рамках програми «Наша старість – тільки в радість!» у Соціально-психологічному центрі відбувся круглий стіл на тему «Всебічний розвиток особистості». Учасники заходу вже літні люди, але незважаючи на свій вік вони «не стоять на місці». Активні й ініціативні, вони завжди готові обмінюватись один з одним цікавою інформацією і ділиться своїм досвідом з молодшим поколінням. На зустрічі, що пройшла, згадували про юне минуле, про роки своє молодисті.  Розповідали веслі, а інколи й курйозні, випадки у своєму житті. Окрім цього, запропонували нові ідеї для програми «Наша старість – тільки в радість!», зустрічі з цікавими людьми міста.

Переглядів: 500 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Під час вагітності для жінки є дуже важливим її спосіб життя і те, чим вона харчується. Саме ці два питання практичний психолог Ганна Кравченко розглянула на черговому тренінгу з майбутніми мамами у рамках програми « Я – щаслива мама». «Харчування та спосіб життя вагітної жінки», саме такою була тема тренінгу, де учасниці ознайомилися з особливостями фізичного і психологічного стану під час вагітності.

Усередині жінки росте і розвивається нове життя, разом з цим змінюється і сама жінка. Волосся веде себе зовсім непередбачувано, нігті стають ламкі, посилюється пігментація шкіри, можуть з’являтися розтяжки. Виникає питання – що роботи? Запобігти неприємностям під час вагітності допоможе збалансоване харчування і фізичні вправи. 

Переглядів: 542 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Всесвітня мережа інформації – «павутина» Інтернет.

Зараз не так легко знайти людино, що не знає про Інтернет. Мережа інформації непомітно, але дуже швидко, увійшла в наше життя. Інтернет прийшов практично у кожну квартиру міста і навіть у хати до села. Туди, де є доступ до мобільного Інтернету. Користувачами цього «павутиння» є і дорослі, і підлітки, і навіть діти. Кожен вибирає для себе певну нішу у мережі. Інформація, фільми, музика, ігри, і це далеко не весь перелік можливостей чудо-винаходу. Інтернет став справжнім помічником для сучасної людини і неважливо скільки їй років. Але окрім позитивних моментів є і негативні. Про це треба пам’ятати! Особливо, неповнолітнім користувачам мережі.

Переглядів: 910 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz