Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 01:37

Головна » 2020 » Січень » 13

Телефон довіри – один з видів соціально значущих послуг. Надає можливість анонімної телефонної бесіди з кваліфікованим консультантом. У ході розмови абоненту може надаватися інформація і психологічна підтримка, а також абонент може передавати відомості консультанту. Телефон довіри часто використовується для консультування по складним, суперечливим темам, обговорення яких в особистій бесіді могло б бути скрутним: міжособистісні і сексуальні відносини, вживання психотропних речовин, тяжкі життєві обставини тощо.

                                                                                

 

 

Переглядів: 90 | Додав: spcenter | Дата: 13.01.2020 | Коментарі (0)

Зимові канікули для дітей – абсолютно чарівна пора. Це час коли можна сходити на «ялинку» і на каток, дивитися вдома досхочу мультики, грати в ігри і, звичайно ж, займатися всякою цікавою всячиною. 

10 січня в Соціально-психологічному центрі м. Славутич діти разом с психологом Юлією Шпилевською виготовляли іграшки із фетру власними руками. Діти намагалися зробити все ідеально, обережно вирізали, клеїли та з нетерпінням чекали результату своєї роботи. Творчий процес виявився дуже захопливим, адже під час виготовлення іграшок кожна дитина отримує, перш за все, радість спілкування в роботі, насолоду, яку відчуває в процесі виготовлення красивої іграшки.

                                                                                  

                                                                                          

Переглядів: 79 | Додав: spcenter | Дата: 13.01.2020 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz