Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:12

Головна » 2020 » Лютий » 18

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. Фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич разом з активними волонтерами теж доклали зусиль, щоб не прогавити це свято. Спільними зусиллями, вони організували майстер-клас з виготовлення суші, який провів ветеран АТО Вотчицев Михайло, чарівну фотозону та конкурсну програму для учасників заходу, і все це в чудовому кафе готеля Славутич.

Діти та дорослі мали можливість відійти від повсякденного життя та зануритися у атмосферу любові. Присутні співали в караоке, танцювали, грали в цікаві конкурси, отримували подарунки та позитивні враженя, яких вистачить до наступних свят.

                                                                                           

Переглядів: 63 | Додав: spcenter | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

13 лютого відбулася зустріч педагогів ЗОШ № 1 з психологом Соціально-психологічного центру м. Славутич Мельник Дар'єю. Темою зустрічі було «Покоління Z: як їх навчати і як з ними спілкуватися».

Говорили про сучасних школярів, про яких кажуть, що вони з'явилися на світ «із мишкою в руці». Діти, народжені в ХХІ столітті, змалку оточені комп'ютерами, ноутбуками, планшетами, смартфонами та ігровими приставками. І якщо двадцять років тому діти в середньому проводили перед екранами девайсів три години на день, то сьогодні – близько восьми. Все це викликає тривогу у дорослих. Тому ми вчилися розуміти їх краще і дивитися на їх світогляд не оцінюючи, а по хазяйськи. Враховуючи свої сильні та слабкі сторони.

                                                                                                                                                      

Переглядів: 79 | Додав: spcenter | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz