Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:14

Головна » 2020 » Лютий » 19

Події останніх років  довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали всіх, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 19 лютого у Соціально-психологічному центрі м. Славутич пройшов захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні. За допомогою відеоматеріалів  відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні. Також школярі познайомились з експозицією, яка присвячена подіям на Донбасі.

По завершенню заходу діти вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання .

                                                                                

 

Переглядів: 66 | Додав: spcenter | Дата: 19.02.2020 | Коментарі (0)

Крупеничка – лялька, яка має особливе значення. Її зазвичай дарували на Різдво, Коляду, на різні сімейні свята. Така лялька виготовлялась із тканини, в неї набивалось зерно, як правило, пшениця, гречка або зразу декілька видів зерна, щоб урожай був багатим одночасно на всі види зерна.

         Виготовляючи крупеничку, жінки читали молитву або співали пісні.  У давні часи каша мала велике значення, так як нею в основному і харчувались, тому що каша (будь-яка) має багато енергетичної сили і легко засвоюється. Ставили ляльку на скриню з борошном. Це було схиляння перед дарами землі, селянською працею. Вірили, що якщо зробити цю ляльку, наступний рік буде ситним і багатим на врожай.

Сьогодні лялька-крупеничка – це сімейний оберіг, який роблять на щасливу долю і здоров’я.               

                                                                                   

 

Переглядів: 76 | Додав: spcenter | Дата: 19.02.2020 | Коментарі (0)

Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz