Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.07.2018, 15:13

Головна » Архів матеріалів


Соціально-психологічний Центр знову зустрічає майбутніх мам. Психолог Ганна Кравченко провела черговий тренінг у рамках програми «Я – щаслива мама» за темою «Вплив вагітної жінки на фізичне і психічне життя майбутньої дитини». Ця тема була вибрана не випадково, адже майбутня мама повинна знати, розуміти і усвідомлювати, яким важливим є її зв'язок з дитиною та її відповідальна поведінка під час вагітності. У затишній обстановці, під звуки спокійної м’якої музики жіночки отримували нові знання і продовжували вчитися пізнавати себе у новому стані. 

Переглядів: 455 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)


От і прийшла осінь. Закінчилися відпустки і канікули. Почався новий навчальний рік. Дітлахи з головою поринули у море нових знань та повернулися до своїх улюблених занять спортом, танцями, співом тощо.  Але не тільки різноманітні секції чекали на своїх юних відпочивших відвідувачів. Соціально-психологічний Центр теж підготував для школяриків багато цікавої та пізнавальної інформації. Дізнатися про види діяльності ігрової зали, ознайомитися з заходами, що проводить Центр і чим він взагалі займається учні змогли під час Дня відкритих дверей. 
Переглядів: 454 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі продовжує свою діяльність програма «Клас», яка сприяє створенню позитивного соціально-психологічного клімату в класному колективі, допомагає підвищити рівень психологічної підготовки до навчання, розвивати комунікативні навички у дітей та підлітків. У рамках цієї програми соціальний педагог Центру Оксана Овчарук провела заняття з елементами тренінгу «Конфлікти і причини їх виникнення» для учнів 5-Б класу ЗОШ №3. 

Переглядів: 455 | Додав: spcenter | Дата: 18.09.2012 | Коментарі (0)


Автомобілі вже давно увійшли у наше життя, як невід’ємна його частина. З кожним роком власників авто стає все більше. Незабаром може статися, що автівку матиме кожен другий мешканець країни. Це все добре, адже автомобіль зручний і швидкий засіб пересування. Також життя людини полегшують й інші чотирьохколісні помічники – автобуси, тролейбуси тощо. Нажаль, транспорт може становити небезпеку (особливо, якщо його багато на вулицях міста) для неуважного або необізнаного пішохода. Щоб запобігти шкоди своєму здоров’ю з боку автотранспорту необхідно бути уважним і обов’язково знати правила безпечної поведінки на вулиці.

Переглядів: 548 | Додав: spcenter | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)


Конфлікт – це зіткнення протилежно спрямованих, несумісних один з одним цілей, інтересів, позицій, думок, поглядів опонентів чи суб’єктів взаємодії. В основі будь-якого конфлікту є ситуація, що включає або суперечливі позиції сторін з якогось приводу, або розбіжність інтересів, бажань опонентів. Для того, щоб конфлікт почав розвиватися, є необхідним інцидент, коли одна із сторін починає діяти на шкоду іншій. Зазвичай це викликає опір іншої сторони, діалог супроводжується взаємними образами. Вирішення проблеми стає неможливим. Але, конфлікту можна уникнути, якщо опонент не буде виходити за рамки ділових аргументів і відношень. При цьому можна спостерігати різні стратегії поведінки.

Переглядів: 995 | Додав: spcenter | Дата: 14.09.2012 | Коментарі (0)


Сьогодні на прилавках магазинів безліч продуктів харчування про існування яких ми навіть не здогадувались ще якихось 15-20 років тому. Особливо це стосується їжі у яскравій і гарній упаковці. Їжі, яку нам так завзято пропонує реклама у різноманітних засобах масової інформації. Як можна її не скуштувати? Все виглядає дуже смачно і апетитно. Але «не все золото, що блищить» нагадує народна мудрість. Те що гарно виглядає далеко не завжди є корисним. Інколи така їжа буває навіть небезпечною. Як визначити, що можна і навіть потрібно вживати, а що краще і не коштувати? Лікарі-дієтологи не перестають звертати нашу увагу на існування шкідливої їжі, якою є різноманітні, сухарики, чіпси, їжа швидкого приготування тощо. І якщо доросла людина більш усвідомлено підходить до вибору свого раціону харчування, стараючись не звертати увагу на яскраві рекламні картинки, то дитину вони навпаки ваблять. Маленького чоловічка приваблюють яскраві обгортки різноманітних «смакіток» і він просить маму чи тата: «Купи!». І частіш за все батьки купують. Ну як можна відмовити улюбленому сину чи донці? Нажаль такі батьки не замислюються про те, що ці «смакітки» часто можуть бути причиною такого поширеного у ХХІ столітті захворювання, як алергія. Але батьки не завжди можуть контролювати те, що вживає їх дитина. Починаючи отримувати «кишенькові гроші» дітлахи витрачають їх на те, що краще не їсти. Вони не розуміють як смачне може бути шкідливим. Це потрібно дитині пояснити.

Переглядів: 502 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)


Вересень у Соціально-психологічному Центрі є місяцем Безпеки і проходить під гаслом – «Запобігти! Врятувати! Зберегти!». Майже всі заняття, які відбуваються в Центрі пов’язані з безпекою життєдіяльності. Не оминула цей захід й Ігрова зала. Соціальні педагоги Алла Боровик та Ірина Олекса проводять з учнями початкових класів заняття з елементами тренінгу «Твоя безпека – в твоїх руках». Небезпечні ситуації можуть підстерігати де завгодно і від них ніхто не застрахований, але небезпеку можна попередити чи хоча б звести її наслідки до мінімуму. І якщо дорослому легше впоратися з надзвичайною ситуацією, то дитина не завжди зможе швидко і правильно зреагувати на таку неприємність. Саме для попередження, запобігання і уникнення небезпеки у Центрі проходять заняття, де школярі ознайомлюються з правилами поведінки на вулиці і вдома, розвивають пізнавальний інтерес та уміння орієнтуватися у надзвичайних ситуаціях, виховують культуру поведінки.

Переглядів: 820 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)


Сьогодні дуже рідко можна зустріти людину, що не користується Інтернетом. Ця мережа буквально захоплює кожного і підлітки не виключення. В Інтернеті можна не тільки знайти цікаву інформацію та ознайомитись з останніми новинами та тенденціями у світі чи в будь-якій більш вузькій сфері. Тепер це «місце», де можна знайти цікавий фільм, послухати музику і, що не менш важливо, поспілкуватись з друзями чи родичами, що живуть далеко. Але не дивлячись на безліч позитивних особливостей мережа Інтернет таїть в собі небезпеку, про яку варто пам’ятати. Саме тому Соціально-психологічним Центром було створено тренінг для старших класів на тему "Безпека в Інтернеті", який із задоволенням відвідали протягом тижня 8 класів, серед яких учні ліцею та всіх шкіл міста. При цьому самі заняття проходили не тільки в Центрі, але і в школах. 

Переглядів: 795 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (3)


Вагітність – новий етап у житті кожної жінки. Зароджене нове життя, яке протягом 9 місяців буде розвиватися у тілі майбутньої мами, змінює жінку не тільки фізично, але й емоційно. Перша вагітність чи ні – неважливо, самовідчуття змінюється з кожним днем. Метаморфози, що відбуваються в організмі вагітної жінки, часто є причиною її нестабільного психоемоційного стану. Нерозуміння того, що відбувається, породжує різного роду страхи. І чим ближче підходить час народжувати, тим більше може бути хвилювань. Тому так важливо навчитися відчувати себе, відчувати свій новий стан, розуміти зміни свого організму, прислухатися до себе і до свого ще ненародженого малюка. Все це допоможе прожити вагітність з задоволенням, навчить насолоджуватись кожною зміною в собі, без страху і болю дати світові нове здорове життя. 

Переглядів: 487 | Додав: spcenter | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)


31 серпня у Соціально-психологічному Центрі пройшла зустріч учасників хобі-групи «Пізнаємо світ» у рамках програми «Наша старість – тільки в радість!». Організатором зустрічі, як і завжди, була Оксана Овчарук, соціальний працівник Центру. Пізнавати щось нове – завжди цікаво. Особливо, якщо «прожив життя», і здається, що вже майже все знаєш. Всебічно розвивати свою особистість корисно у будь якому віці. Тим паче, з висоти прожитих років на багато речей дивишся по іншому і нову інформацію сприймаєш пропускаючи її через свою життєву мудрість. Відбувається аналіз на корисність та дійсно цікавість побаченого, почутого, прочитаного. Не важливо, що саме пізнає і відкриває для себе людина у літньому віці. Хтось цікавиться новими фактами історії, когось турбує науково-технічний прогрес, а хтось взагалі пізнає нові нематеріальні носії інформації. Важливо що вона прагне до нових знань, розширює кругозір, не зупиняє процеси свого мислення, з захопленням віддається тому, що її цікавить. Адже поки людина розвивається інтелектуально, вона не старіє душею.

Переглядів: 435 | Додав: spcenter | Дата: 05.09.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 103 104 105 106 107 ... 123 124 »
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz