Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.01.2019, 01:14

Головна » Архів матеріалів


Програма «Я – щаслива мама» продовжує свою діяльність.

У стінах Соціально-психологічного Центру відбувся черговий тренінг з вагітними жінками на тему «Психологічна і фізіологічна підготовка до пологів». Тренінг, як і завжди, провела практичний психолог Центру Ганна Кравченко. Формування навичок поведінки при пологах та зняття психоемоційного напруження – основні задачі проведеного заходу.


Переглядів: 397 | Додав: spcenter | Дата: 16.10.2012 | Коментарі (0)


Спілкування має велике значення у формуванні психіки та її розвитку. Через спілкування людина набуває пізнавальних можливостей і якостей. З спілкування починається психічний розвиток дитини. Це перший вид соціальної активності, завдяки якому малюк отримує необхідну для його індивідуального розвитку інформацію. Спочатку через пряме наслідування, а потім через мовні інструкції набувається основний життєвий досвід дитини. Носіями цього досвіду є люди, з якими вона спілкується. Інтенсивність спілкування, різноманітність його змісту, цілей і засобів є важливим фактором, що визначає власний розвиток дитини. 

Переглядів: 528 | Додав: spcenter | Дата: 11.10.2012 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі відбулися лекційно-практичні заняття з елементами тренінгу  на  тему «Характеристика та шляхи запобігання алкоголізму, наркоманії, ВІЛ, СНІД у військових колективах. Формування мотивації до здорового способу життя». Заняття проведено практичним психологом Іриною Василівною Фадєєвою з військовослужбовцями в/ч 3041. Мета заняття: дати уявлення про дію алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, наслідки вживання, шляхи формування залежностей; сприяти усвідомленню учасниками чинників, які призводять до  вживання алкоголю та наркотиків; надання інформації, що допоможе  свідомо обрати здоровий спосіб життя.

Переглядів: 638 | Додав: spcenter | Дата: 11.10.2012 | Коментарі (0)


Згуртованість є показником міцності, єдності та стійкості міжособистісних взаємодій та взаємовідносин. Вона характеризується взаємною емоційною привабливістю та загальною задоволеністю учасників як командою, так і спільною діяльністю в загалом. Згуртованість – необхідна умова успішною роботи команди.

У Соціально-психологічному Центрі відбулося заняття з елементами тренінгу «Згуртованість» з учнями 3-Б класу ЗОШ №3. Заняття було проведено соціальним педагогом Аллою Боровик у рамках програми «Клас». Його мета: формування згуртованості дітей, розвиток рефлексії, самоконтролю і саморегуляції, узагальнення і закріплення отриманих даних. Під час заняття школярі грали в ігри та виконували вправи, що сприяють розвитку уваги, навичок спільної діяльності, вчать чітко дотримуватись правил, сприяють визначенню рис характеру, що допомагають жити і тих, що треба позбутися. Дружня згуртована діяльність завжди приносить позитивні результати. 

Переглядів: 427 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)


Гармонійний розвиток особистості є запорукою успіху. Людина, що знаходиться у злагоді з собою є впевненою у собі і своїх можливостях. Не вагаючись йде до поставлених цілей і досягає їх. Відповідальна щодо своїх вчинків. Але для гармонії потрібно всебічно розвивати свою особистість. Як це зробити? Як бути у гармонії із собою й оточуючими? Знайти відповіді на ці питання допомогла практичний психолог Соціально-психологічного Центру Ганна Кравченко. Вона провела з учнями 7-Г класу ЗОШ №1 заняття з елементами тренінгу «Золоті правила чарівника», яке відбулося у рамках програми «Клас». Головною метою заняття було познайомити підлітків з основоположними принципами гармонічного розвитку особистості, сприяти розвитку відповідальної поведінки та формуванню впевненості у собі, познайомити їх з механізмами гармонічної взаємодії особистості з оточуючим простором.

Переглядів: 419 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)


Для того, щоб стати грамотною, освіченою людиною, забезпечити собі у майбутньому можливість займатися цікавою, улюбленою справою, слід добре вчитися. Нажаль, навчатися люблять не всі. Дехто навіть не знає, для чого їм це потрібно… Але саме в школі дитина навчаєтесь шанобливо ставитися до оточення, ставити перед собою мету і робити все для її досягнення. Навчання вимагає від людини організованості, дисципліни, вміння жити в колективі. Окрім необхідних людських якостей, воно надає нові знання і вміння. Часто, цікавість до якоїсь науки у школі допомагає отримати майбутню професію.

Переглядів: 477 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)


Наркотичні речовини – це речовини, вживання яких призводить до токсичного отруєння організму, вони впливають на свідомість і психічний стан людини, чим спричиняють звикання та залежність від їх вживання.  До таких речовин відносять алкоголь, тютюн, наркотики, деякі ліки, токсичні леткі речовини, що містяться у побутовій хімії (клей, бензин, аерозолі тощо). Існує досить умовна класифікація наркотичних речовин на легкі і важкі. В основу її покладено відомі наслідки вживання тих чи інших наркотичних речовин людиною, а саме – наскільки вони можуть бути руйнівними для окремої людини (середньостатистично). Умовність такої класифікації полягає в тому, що ніхто в конкретній ситуації не може визначити, важкими чи легкими будуть наслідки вживання будь-якої наркотичної речовини для тієї чи іншої людини. Вживання таких речовин нерозривно пов’язане з різноманітними руйнівними наслідками як для самої людини, так і для найближчого оточення та суспільства в цілому.

Переглядів: 877 | Додав: spcenter | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)


Харчування є невід’ємною частиною людського існування. Їжа – це наше паливо. Завдяки їй людина отримує необхідну для життєдіяльності енергію. Чим якісніша і корисніша їжа, тим більше енергії від нею можна отримати. Особливо важливо це для зростаючого організму. Дорослі повинні розуміти, що здоров’я дітей залежить і від харчування. Потрібно більш обізнано підходити до вибору продуктів та їх приготування. Пояснювати дітям різницю між корисною і шкідливою їжею, як вона впливає на організм. Але, у величезному виборі продуктів харчування, що нам пропонують прилавки магазинів, буває важко зорієнтуватися навіть дорослим. А діти, і взагалі, не звертають увагу на якість. Воліють смачненьке і гарненьке, не догадуючись про те, що така їжа може бути шкідливою. Вживання шкідливої їжі дітьми можна попередити. Звичайно в першу чергу це справа батьків, але не тільки вони можуть посприяти здоровому харчування своєї дитини. 

Переглядів: 800 | Додав: spcenter | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)


Соціальний педагог Оксана Овчарук знову зібрала однодумців. У рамках програми «Наша старість – тільки в радість!» у Соціально-психологічному центрі відбувся круглий стіл на тему «Всебічний розвиток особистості». Учасники заходу вже літні люди, але незважаючи на свій вік вони «не стоять на місці». Активні й ініціативні, вони завжди готові обмінюватись один з одним цікавою інформацією і ділиться своїм досвідом з молодшим поколінням. На зустрічі, що пройшла, згадували про юне минуле, про роки своє молодисті.  Розповідали веслі, а інколи й курйозні, випадки у своєму житті. Окрім цього, запропонували нові ідеї для програми «Наша старість – тільки в радість!», зустрічі з цікавими людьми міста.

Переглядів: 386 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Під час вагітності для жінки є дуже важливим її спосіб життя і те, чим вона харчується. Саме ці два питання практичний психолог Ганна Кравченко розглянула на черговому тренінгу з майбутніми мамами у рамках програми « Я – щаслива мама». «Харчування та спосіб життя вагітної жінки», саме такою була тема тренінгу, де учасниці ознайомилися з особливостями фізичного і психологічного стану під час вагітності.

Усередині жінки росте і розвивається нове життя, разом з цим змінюється і сама жінка. Волосся веде себе зовсім непередбачувано, нігті стають ламкі, посилюється пігментація шкіри, можуть з’являтися розтяжки. Виникає питання – що роботи? Запобігти неприємностям під час вагітності допоможе збалансоване харчування і фізичні вправи. 

Переглядів: 463 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 110 111 112 113 114 ... 131 132 »
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz