Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.05.2019, 13:40

Головна » Архів матеріалівЯкогось надвечір'я заполонивши двір,

лицарство розмаїте затіяло турнір,

і сходилися в герці на мить, і падав хтось...

На молодців поглянути жіноцтво теж зійшлось…

           

23 лютого 1999 року Президентом України Леонідом Кучмою було видано Указ "Про День захисника Вітчизни", в якому зазначено: "Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято – День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого". Традиція вшановувати захисника Батьківщини зародилася ще на початку ХХ ст. На ту пору особливо вшановували й вітали людей у погонах, бійців діючої армії – офіцерів та солдатів. Згодом вітати стали й чоловіків, які відслужили в армії. А ще пізніше й до сьогодні представниці прекрасної статі вітають всіх Чоловіків-Захисників незалежно від віку, адже справжній Чоловік не визначається літами.

До Дня Захисника  Вітчизни в Соціально-психологічному Центрі, під керівництвом соціальних педагогів Алли Боровик та Ірини Олекси, пройшли заняття в рамках інтелектуально-пізнавальної програми «Лицарський турнір». У середньовічній Європі лицарськім турніром було військове змагання лицарів, де вони демонстрували свої бойові якості. Для учнів 4-А, 3-Б та 2-А класів ЗОШ № 4 Лицарський турнір – це змога  продемонструвати свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити з будь-якої ситуації, підставляти в разі потреби своє плече. Хлопці дуже активно і винахідливо змагалися в конкурсах турніру: відгадували загадки, забивали цвяхи, боролися на руках, підмітали підлогу тощо. Журі лицарського турніру були дівчата, вони як справжні Леді с захопленням слідкували за всіма конкурсами і підбадьорювали юних Лицарів. По закінченню турніру всім хлопцям було присвоєне звання «Лицаря» і кожен був нагороджений Лицарським орденом. Окрім гарного настрою, позитивних емоцій і невеличких подарунків юні Лицарі та Леді дізналися про традиції святкування Дня захисника Вітчизни.

 

Переглядів: 646 | Додав: spcenter | Дата: 28.02.2012 | Коментарі (0)

  

     22 лютого 2012 року психологом Соціально-психологічного Центру Мельник О.А. було проведено батьківські збори в ДНЗ №4 «Маріте» на тему «Інклюзивна освіта». Спеціаліст висвітлила дану тему як позитивне явище сучасної освіти для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

     Даний вид освіти дозволяє дітям отримати знання про права людини, що веде до зменшення рівня дискримінації, так як діти навчаються спілкуючись одне з одним, формуючи вміння розпізнавати та сприймати індивідуальні особливості одне одного як належне.

     Коли діти з особливими освітніми потребами навчаються разом із здоровими дітьми, у всіх них є рівні можливості досягнути успіху. При цьому оцінюються конкретні досягнення дітей, незалежно від їх інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного стану.

Завданням батьків, в даному випадку, являється всебічна підтримка та створення необхідних умов для гармонійного розвитку дітей та їх позитивного емоційного стану. 

Переглядів: 521 | Додав: spcenter | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)


Наприкінці 2007 року у життєдіяльність міста було впроваджено «Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади», створений за участю славутичан. Метою «Кодексу етики» стало створення добротних і якісних умов життя, зміцнення доброзичливих взаємин славутичан, здійснення добросовісного і ефективного управління міською владою. 

Переглядів: 582 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


В Соціально-психологічному Центрі розпочала свою роботу програма «Ляльковий театр», яка розрахована на учнів початкових класів. Метою програми є естетичне виховання учасників та створення атмосфери дитячої творчості й співпраці, виховання любові і поваги до народної казки у юних глядачів. Лялькові вистави мають вагомий освітній і виховний потенціал. Вони цікаві й доступні дітям, несуть їм відомості про навколишній світ, навчають розпізнавати добро і зло, сприяють їхньому естетичному розвитку. Декорації та театральний реквізит зроблено руками працівників Центру, а театральних ляльок подарували американські партнери Центру (міжнародна програма FOCCUS «Друзья чернобыльских центров в США»),  які підтримують і допомагають нам  протягом багатьох років.

Переглядів: 656 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


       23 лютого – в радянські часи це було всенародне свято – День Радянської Армії та Військово-Морського флоту. Сьогодні – це День захисника Вітчизни. Нажаль, ми починаємо забувати, що саме святкували у цей день наші, ще молоді, бабусі та дідусі. Але кожному 23 лютого нагадує про Мужність, Відвагу, Хоробрість, нагадує про Чоловіка-Захисника, хоч і без форми солдата.

       В Соціально-психологічному Центрі теж пам’ятають про свято Чоловіків. В рамках програми «Наша старість – тільки в радість!»,  під керівництвом соціального педагога Оксани Овчарук, було проведено урочисту подію – свято «предків та молодості», як назвала його одна із учасниць програми, – свято Захисника Вітчизни. Привітати чоловіків завітала учениця 1 класу Тарасенко Настя, яка прочитала вірш з щирими побажаннями мира і злагоди. Від Соціально-психологічного Центру були чоловікам вручені квіти та подарунки. Жінки висловили свої поздоровлення у власних віршах та вручили чоловікам пам’ятні дарунки. Під час святкування було проведено різноманітні конкурси, де чоловіки мали змогу позмагатись у влучності, кмітливості та інтелектуальності, що дуже підняло, і так гарний, настрій всіх присутніх.

По закінченню офіційної частини святкування почалася неофіційна – чаювання, де жінки проявили себе як гарні господині, алегорично нагадуючи про те, що Жінка – теплий та надійний тил для свого Чоловіка-Захисника.

Інформаційний відділ Соціально-психологічного Центру

 

Переглядів: 508 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


16 лютого в Соціально-психологічному Центрі психологом Цибізовою О.Б. проводився тренінг для педагогів шкіл міста: «Батьки та педагоги: труднощі взаєморозуміння».

Мета тренінгу: підвищення ефективності взаємодії в системі «педагоги-батьки».

В ході роботи було проаналізовано труднощі, які виникають в спільній взаємодії між педагогами та батьками. З допомогою ділової гри та тренінгових вправ, педагоги виявили основні джерела виникнення непорозумінь та визначили ефективні шляхи взаємодії, які сприяють налагодженню партнерської взаємодії в системі «педагоги-батьки». 

Переглядів: 479 | Додав: spcenter | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)


В рамках загальноміського місячнику «Громадянсько-правове виховання» з учнями 5-А класу було проведене тренінгове заняття «Казкова правознавча подорож». Метою заходу було сформувати у підлітків уявлення про права й свободи громадян України, ознайомити учасників з Конвенцією про права дитини та підвести до розуміння, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки. 

Переглядів: 760 | Додав: spcenter | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)

     В Соціально-психологічному Центрі відбувся місячник з правового виховання. З учням шкіл м. Славутич були проведені тренінги з правової тематики: «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», «Кожна дитина  має право на щасливе дитинство», «Знаємо права – виконуємо обов’язки». На цих заняттях діти отримали інформацію про свої  права. Також серед дітей було проведено опитування на тему: «Яке право на вашу думку є найважливішим». Найважливішими серед прав для молодших школярів є: право на любов та піклування - 23%; право на освіту - 19%; право на життя -18%; право на повноцінне харчування - 13%; право на медичне обслуговування - 10%. Отримані результати наведені в графіку нижче.


 

 

Переглядів: 1029 | Додав: spcenter | Дата: 21.02.2012 | Коментарі (0)


16 лютого в рамках місячника «Громадянсько-правове виховання» в тренінговій залі Соціально-психологічного Центр практичним психологом Смирняковою А.М.  для учнів 3-Г класу

ЗОШ №1 відбулося тренінгове заняття «Наші права щасливе дитинство».

Мета:  розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини,  навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Тренінг розпочався виконанням гри «М’яч», яка включала в себе знайомство, та ознайомлення з правилами роботи в групі.

Цікавими були вправи «Наші права та обов’язки» та «Казкова правова вікторина».

Психолог  по черзі описував негативні ситуації, у які потрапили той чи інший казковий герой. Учні повинні були визначити, яке право, визначене Конвенцією про права дитини, було порушено стосовно цього героя.

Закінчився тренінг вправою «Вузлики», підведенням підсумків заняття.

Психолог по роботі з дітьми Антоніна Смирнякова

 

Переглядів: 623 | Додав: spcenter | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)


15 лютого в рамках місячника «Громадянсько-правове виховання» для учнів 3-В класу ЗОШ №3 психологом Мельник О.А. проведено заняття з елементами тренінгу «Знаємо свої права – виконуємо обовязки».

Мета заняття: сформувати в учнів уявлення про права й свободи громадян України, ознайомити з Основним Законом, Конвенцією про права дитини; виховати людяність, почуття чуйності, доброти.

Переглядів: 868 | Додав: spcenter | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 126 127 128 129 130 ... 137 138 »
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz