Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.01.2019, 01:14

Головна » Архів матеріалів

 У вересні 2011 року в рамках місячника «Безпека життєдіяльності» в ігровій залі  Соціально - психологічного Центру соціальним педагогом Боровик А.М. було проведено тренінгове заняття «Сам удома» з учнями 4-Б класу ЗОШ № 1.

    Мета заняття: познайомити учнів з правилами безпечної поведінки; дати можливість отримати інформацію один про одного за допомогою розігрування ситуацій; практично відпрацювати навички міжособистісного сприйняття, спостережливості.

    Заняття розпочалось із знайомства учасників тренінгу та повторення правил роботи в групі. Учні активно обговорювали питання «Що таке безпека?», слухали інформаційне повідомлення «Правила безпечного спілкування з незнайомцями». Учасників зацікавила гра «Ручка до ручки», казкова вікторина за правилами безпеки та рухливі  рольові ігри.


     Інформаційний  відділ

                                            Соціально – інформаційного Центру

Переглядів: 1001 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (1)22 червня в мистецькій залі Соціально-психологічного Центру під керівництвом соціального педагога Овчарук О.М. відбулась зустріч між учасниками програми «Наша старість тільки в радість» та молоддю міста «Війна, ти опалила нам серця…»

Очевидці тих далеких подій розповідали про страшні часи, про військові будні, битви, тяжкі дороги війни; про вибухи снарядів та те, як вороги хазяйнували на рідній землі. Зі сльозами на очах літні люди розповідали про масовий трудовий героїзм людей, які працювали в тилу, забезпечуючи фронт усім необхідним для розгрому ворога.

У дружньому колі звучали спогади, поезія, музика та пісні воєнних років. З цікавістю учасники зустрічі переглянули відеофільм «Священна війна», фотографії пам’ятника воїнам-визволителям в Берліні, в Трептов-парку та прослухали розповідь про історію  його виникнення.


Переглядів: 691 | Додав: spcenter | Дата: 24.06.2011 | Коментарі (0)


Під такою назвою відбулася зустріч двох поколінь: дітей дошкільного віку - майбутніх першокласників та людей літнього віку - дітей війни. Метою заходу було налагодити взаєморозуміння між поколіннями, поділитися спогадами з дитинства в період війни, розвивати повагу та інтерес до людей літнього віку в дошкільнят.

Під час зустрічі учасники читали вірші, обговорювали різноманітні теми, особливу увагу приділили темі шкільного навчання, тому, що для літніх людей це вже пройдений етап, а для малечі, він тільки починається. Також діти були ознайомлені з деякими музичними інструментами, такими як бандура та баян. Своєю мелодійною грою на український інструментах, Купрій Л.І. справив незабутнє враження на дітлахів.

Переглядів: 596 | Додав: spcenter | Дата: 17.06.2011 | Коментарі (0)В Соціально-психологічному Центрі в рамках програми «Наша старість тільки в радість» пройшла зустріч на тему: «Моє перше кохання».

Мета заходу: відродити спогади про прекрасне почуття, поділитися досвідом збереження та укріплення сімейних стосунків.

Люди літнього віку поринули в далеке минуле та пригадали все те, що їх окриляло, не давало спати, дарило радість, приносило страждання, всі ті емоції та стан душі що дарить кохання. В ході заходу почули цікаві, зворушливі історії кохання, навіть ті, що до сих пір, згадуються зі сльозами на очах.

З присутніх була сімейна пара, яка закохалася один в одного з першого погляду і вже протягом 55 років живуть разом в мирі та злагоді. Подружжя розповіло, що в любові людина може витримати суворий тиск обставин, залишитися вірною у шлюбі, не зрадити своїх цінностей та ідеалів. Любов — це джерело моральної сили та енергії. Якщо вона вашою працею переросла у любов зрілу, ви здобули безмірно сильну й надійну моральну основу вашої сім'ї.

Переглядів: 812 | Додав: spcenter | Дата: 15.06.2011 | Коментарі (0)Під таким девізом в Соціально-психологічному Центрі міста  проходять заняття підготовки дітей віком 5-6 років до школи.

Швидко наближається час, коли пролунає перший шкільний дзвоник. Це – один із серйозних моментів у житті дитини. Готує майбутніх першокласників до серйозного етапу в їх житті практичний психолог Проніна Ольга Анатоліївна. Програма включає: розвиток уваги, памяті, логічного мислення, дрібної моторики рук; основ читання, письма, математики. Комплексний матеріал завдань і вправ для розвитку математичних здібностей, мовлення, мислення та творчості, дрібної моторики рук допоможе дітям легко і успішно засвоїти програму навчальних занять. За допомогою розвиваючих ігор дитина, непомітно для самої себе, отримає необхідні для її розвитку знання і підготовка до школи стане захоплюючим заняттям.

Різноманітні цікаві заняття проводяться українською або російською мовою у зручний для батьків та дітей час.

Переглядів: 688 | Додав: spcenter | Дата: 08.06.2011 | Коментарі (0)У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають прекрасне свято радості та надії – День захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалене 1925 року в Женеві, на Всесвітній конференції, присвяченій питанням добробуту дітей.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, - символ нашого загального дому.


Переглядів: 816 | Додав: spcenter | Дата: 01.06.2011 | Коментарі (0)В тренінговій залі Соціально-психологічного Центру під керівництвом соціального педагога Овчарук О.М. було проведено круглий стіл на тему «Чудеса світу» для учасників програми для людей літнього віку «Наша старість тільки в радість».

Оксана Миколаївна розповідала спочатку про цікаві місця, які можна відвідати в Україні. Це, зокрема:Києво-Печерська лавра – найстаріший і най унікальніший православний монастир, заснований в 1051 році на на Русі монахом Антонієм з архітектурний комплекс «Софія Київська», що став усипальницею великих князів; про відомі всьому світові софійські мозаїки – прекрасні старовинні фрески на стінах, які збереглись до наших днів. На Запоріжжі можна відвідати острів Хортицю. Саме тут загинув в бою князь Святослав. З Хортиці почалась історія Запорізької Січі, коли князь Дмитро Вишневецький заснував на острові перше укріплене містечко. Головна легенда Хортиці – це скарби запорізьких козаків.

Переглядів: 811 | Додав: spcenter | Дата: 23.05.2011 | Коментарі (0)18 травня в Соціально-психологічному Центрі в рамках програми «Клас» під керівництвом психолога Смирнякової А.М. було проведено тренінгове заняття для учнів 6-Б класу ЗОШ №4 на тему «Профілактика конфліктів в учнівському колективі».

Ця програма розрахована на школярів підліткового та юнацького віку. Вона базується на концепції навчання, побудованій на взаємодії та обміні досвідом, містить інформацію щодо конструктивного керування конфліктами.

Мета заняття: ознайомити присутніх з поняттям «конфлікт»; зясувати причини виникнення, підходи і способи розв’язання  конфліктів; розглянути стратегії поведінки людини в конфлікті.

Конфлікт – це момент у взаєминах двох або більше людей, коли між ними виникають суперечності. Причинами виникнення конфлікту можуть бути: егоїзм, заздрість, лінь, лицемірство, користолюбство, карєризм. Конфлікти є: міжособистісні (побутові, адміністративні, професійні, етичні, ідеологічні), міжгрупові та внутріособистісні.

Переглядів: 2298 | Додав: spcenter | Дата: 20.05.2011 | Коментарі (1)В Соціально-психологічному Центрі нашого міста працюють  психологи: Акименко Юрій Федорович, практичний психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук, заступник директора; Фадєєва Ірина Василівна, практичний психолог вищої категорії; Кравченко Ганна Борисівна, Хочина Світлана Володимирівна, практичні психологи по роботі з підлітками та їх батьками; Цибізова Ольга Борисівна, практичний психолог першої категорії; Проніна Ольга Анатоліївна, практичний психолог по роботі з дітьми та їх батьками.

Вони безкоштовно надають поради, проводять тренінги, практичні заняття, ділові ігри, фокус-групи, семінари, індивідуальні консультації, ігрову психотерапію з дітьми та батьками, що мають труднощі у вихованні дітей та підлітків.

Переглядів: 876 | Додав: spcenter | Дата: 19.05.2011 | Коментарі (0)17 травня в рамках програми «Клас» соціальним педагогом Овчарук О.М. для учнів 6 класу ЗОШ №2 було проведено  тренінгове заняття «Я серед людей».

Мета заняття : сформувати сприятливий психологічний мікроклімат в класному колективі; бачення та усвідомлення учасниками своїх пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя; створити умови для ефективної співпраці; активізувати учасників; розвинути навички групової взаємодії.

      Заняття розпочалось вправою-знайомством «Хто я?». Тренер пропонує учасникам таку форму знайомства: назвати свої імена і повідомити, з якою рослиною чи твариною асоціюється особистість. Щоб активізувати учасників, виконували вправу – розминку «Хто найуважніший?»: учнів було обєднано у дві команди і запропоновано кожному з команди стати один за одним у різних кінцях кімнати.
Переглядів: 968 | Додав: spcenter | Дата: 18.05.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 127 128 129 130 131 132 »
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz