Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.06.2019, 07:02

Головна » Архів матеріалів


Наприкінці 2007 року у життєдіяльність міста було впроваджено «Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади», створений за участю славутичан. Метою «Кодексу етики» стало створення добротних і якісних умов життя, зміцнення доброзичливих взаємин славутичан, здійснення добросовісного і ефективного управління міською владою. 

Переглядів: 589 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


В Соціально-психологічному Центрі розпочала свою роботу програма «Ляльковий театр», яка розрахована на учнів початкових класів. Метою програми є естетичне виховання учасників та створення атмосфери дитячої творчості й співпраці, виховання любові і поваги до народної казки у юних глядачів. Лялькові вистави мають вагомий освітній і виховний потенціал. Вони цікаві й доступні дітям, несуть їм відомості про навколишній світ, навчають розпізнавати добро і зло, сприяють їхньому естетичному розвитку. Декорації та театральний реквізит зроблено руками працівників Центру, а театральних ляльок подарували американські партнери Центру (міжнародна програма FOCCUS «Друзья чернобыльских центров в США»),  які підтримують і допомагають нам  протягом багатьох років.

Переглядів: 664 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


       23 лютого – в радянські часи це було всенародне свято – День Радянської Армії та Військово-Морського флоту. Сьогодні – це День захисника Вітчизни. Нажаль, ми починаємо забувати, що саме святкували у цей день наші, ще молоді, бабусі та дідусі. Але кожному 23 лютого нагадує про Мужність, Відвагу, Хоробрість, нагадує про Чоловіка-Захисника, хоч і без форми солдата.

       В Соціально-психологічному Центрі теж пам’ятають про свято Чоловіків. В рамках програми «Наша старість – тільки в радість!»,  під керівництвом соціального педагога Оксани Овчарук, було проведено урочисту подію – свято «предків та молодості», як назвала його одна із учасниць програми, – свято Захисника Вітчизни. Привітати чоловіків завітала учениця 1 класу Тарасенко Настя, яка прочитала вірш з щирими побажаннями мира і злагоди. Від Соціально-психологічного Центру були чоловікам вручені квіти та подарунки. Жінки висловили свої поздоровлення у власних віршах та вручили чоловікам пам’ятні дарунки. Під час святкування було проведено різноманітні конкурси, де чоловіки мали змогу позмагатись у влучності, кмітливості та інтелектуальності, що дуже підняло, і так гарний, настрій всіх присутніх.

По закінченню офіційної частини святкування почалася неофіційна – чаювання, де жінки проявили себе як гарні господині, алегорично нагадуючи про те, що Жінка – теплий та надійний тил для свого Чоловіка-Захисника.

Інформаційний відділ Соціально-психологічного Центру

 

Переглядів: 515 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


16 лютого в Соціально-психологічному Центрі психологом Цибізовою О.Б. проводився тренінг для педагогів шкіл міста: «Батьки та педагоги: труднощі взаєморозуміння».

Мета тренінгу: підвищення ефективності взаємодії в системі «педагоги-батьки».

В ході роботи було проаналізовано труднощі, які виникають в спільній взаємодії між педагогами та батьками. З допомогою ділової гри та тренінгових вправ, педагоги виявили основні джерела виникнення непорозумінь та визначили ефективні шляхи взаємодії, які сприяють налагодженню партнерської взаємодії в системі «педагоги-батьки». 

Переглядів: 484 | Додав: spcenter | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)


В рамках загальноміського місячнику «Громадянсько-правове виховання» з учнями 5-А класу було проведене тренінгове заняття «Казкова правознавча подорож». Метою заходу було сформувати у підлітків уявлення про права й свободи громадян України, ознайомити учасників з Конвенцією про права дитини та підвести до розуміння, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки. 

Переглядів: 766 | Додав: spcenter | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)

     В Соціально-психологічному Центрі відбувся місячник з правового виховання. З учням шкіл м. Славутич були проведені тренінги з правової тематики: «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», «Кожна дитина  має право на щасливе дитинство», «Знаємо права – виконуємо обов’язки». На цих заняттях діти отримали інформацію про свої  права. Також серед дітей було проведено опитування на тему: «Яке право на вашу думку є найважливішим». Найважливішими серед прав для молодших школярів є: право на любов та піклування - 23%; право на освіту - 19%; право на життя -18%; право на повноцінне харчування - 13%; право на медичне обслуговування - 10%. Отримані результати наведені в графіку нижче.


 

 

Переглядів: 1038 | Додав: spcenter | Дата: 21.02.2012 | Коментарі (0)


16 лютого в рамках місячника «Громадянсько-правове виховання» в тренінговій залі Соціально-психологічного Центр практичним психологом Смирняковою А.М.  для учнів 3-Г класу

ЗОШ №1 відбулося тренінгове заняття «Наші права щасливе дитинство».

Мета:  розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини,  навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Тренінг розпочався виконанням гри «М’яч», яка включала в себе знайомство, та ознайомлення з правилами роботи в групі.

Цікавими були вправи «Наші права та обов’язки» та «Казкова правова вікторина».

Психолог  по черзі описував негативні ситуації, у які потрапили той чи інший казковий герой. Учні повинні були визначити, яке право, визначене Конвенцією про права дитини, було порушено стосовно цього героя.

Закінчився тренінг вправою «Вузлики», підведенням підсумків заняття.

Психолог по роботі з дітьми Антоніна Смирнякова

 

Переглядів: 628 | Додав: spcenter | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)


15 лютого в рамках місячника «Громадянсько-правове виховання» для учнів 3-В класу ЗОШ №3 психологом Мельник О.А. проведено заняття з елементами тренінгу «Знаємо свої права – виконуємо обовязки».

Мета заняття: сформувати в учнів уявлення про права й свободи громадян України, ознайомити з Основним Законом, Конвенцією про права дитини; виховати людяність, почуття чуйності, доброти.

Переглядів: 874 | Додав: spcenter | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (0)


В рамках місячника «Громадянсько-правове виховання» 14 лютого в тренінговій залі Соціально-психологічного Центру практичним психологом Вишневською С.Л. для учнів 6 класу ЗОШ №2 проведено тренінгове заняття «Твоя відповідальність».
Мета: сприяти залученню школярів до поширення інформації стосовно Конвенції ООН про права дитини, створенню системи консультативної допомоги; ознайомити підлітків з відповідальністю, яку вони несуть при порушенні законів України.
Переглядів: 610 | Додав: spcenter | Дата: 15.02.2012 | Коментарі (0)


В рамках програми «Сторінки Славутича» 14 лютого в ігровій залі Соціально-психологічного Центру соціальними педагогами Олексою І.С. та Боровик А.М. для учнів 4-А класу ЗОШ №4 проведено літературно-музичний захід «День Святого Валентина».

Мета заняття: ознайомити учнів з легендою про Святого Валентина, дати поняття про дружбу, кохання, доброзичливі стосунки між людьми; створити святковий  настрій.

Важко сказати, яке ще свято таке улюблене, як День закоханих. В цей день закохані дарують один одному подарунки та листівки-валентинки. Символом Дня Валентина вважають червоні троянди, які з’явились дякуючи богині любові і краси Стародавньої Греції – Афродіті.

Переглядів: 429 | Додав: spcenter | Дата: 14.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 128 129 130 131 132 ... 139 140 »
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz