Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:14

Головна » Архів матеріалів

Старость – жизни не помеха!


 

В Социально-психологическом Центре в рамках программы «Наша старость, только в радость!» в  2012 году с людьми «уважаемого возраста» проведено немало интересных встреч. Это тренинговые занятия, хобби-группы, круглые столы с молодежью, творческие вечера, конкурсы, и т.д.

Так приятно видеть в стенах Центра активных, жизнерадостных, позитивных и открытых людей, которым уже давно за 60. Их уверенная и стойкая жизненная позиция придает веру, силу и воодушевление в работе специалистам СПЦ. Ведь при общении с ними каждый из нас, неважно молодой ты или «не очень», приобретает колоссальный опыт и понимание того, что жизнь имеет смысл не зависимо от возраста.

Категория участников  программы разная – это дети и ветераны ВОВ, жертвы тоталитарных режимов, ликвидаторы аварии на ЧАЭС, ветераны труда и т.д. Каждый из них готов поделиться своей историей жизни, вспомнить как радостные моменты, так и грустные, рассказать о том, какое у них было детство, как они находили выход из трудных ситуаций, и что придавало им силу жить дальше с улыбкой на лице.

Самому старшему активисту программы Никифорову А.П., 86 лет, но, несмотря на возраст, Алексей Павлович, участвуя в нашей программе, смог себя реализовать. Он проводит лекции, активно помогает в подготовке различных мероприятий. Куприй Л.И. и  Васильев А.И. – почетные волонтеры Центра. Без их участия не проходит ни одна встреча, они в Центре на «вес золота». А сколько талантов среди наших участников, которые вышивают, рисуют, вяжут, сочиняют стихи, играют на бандуре, баяне и т.д. Невозможно не отметить хор «Надежда», который своими душевными песнями дарит всем прекрасное настроение и радость (когда их голоса разносятся по Центру, специалисты еле сдерживают себя, чтобы не пуститься в пляс).

2012 год заканчивается и мы с радостью и надеждой ждем наступления Нового 2013 года. Выражаем большую благодарность всем участникам программы «Наша старость – только в радость!», за Ваш оптимизм и силу духа, спасибо Вам, за то, что Вы у нас есть! А также мы всегда рады видеть новые лица в нашем Центре. Приходите.

Мы Вас ждем в 2013 году.

Пусть Новый год в Ваш дом войдет 
С надеждой, радостью, любовью.
И в дар с собою принесет
 
Большое счастье и здоровье!
 

Оксана Овчарук,

руководитель программы «Наша старость, только в радость!»

 Социально-психологического Центра

 

 

Переглядів: 875 | Додав: spcenter | Дата: 29.12.2012 | Коментарі (0)


14 грудня 2012 року для співробітників служби у справах неповнолітніх та Центру соціальних служб для молоді  психологом Фадєєвою І.В. було проведено тренінг "Попередження феномену  професійного вигорання”.

Представники  багатьох професій (вчителі, медики, психологи, соціальні працівники, юристи-захисники, рятівники і т.д.) працюють з людьми. По роду діяльності, коли їм доводиться стикатися з людськими проблемами, стражданнями, страхами, надіями та очікуваннями,  вони повинні співчувати, жаліти і одночасно приймати швидкі та правильні  рішення в кожній конкретній ситуації.

Переглядів: 515 | Додав: spcenter | Дата: 23.12.2012 | Коментарі (0)

У Соціально-психологічному центрі розпочала свою діяльність екологічна програма «Берегиня». В рамках цієї програми було проведено опитування у якому взяли участь 200 респондентів віком від 11 до 18 років. Метою дослідження стало вивчення рівня обізнаності підлітків Славутича щодо існуючих екологічних проблем у місті та ставлення їх до цих проблем. За результатами опитування було виявлено:


Переглядів: 723 | Додав: spcenter | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)


Від відношення батьків до своїх дітей залежить якими вони (діти) будуть у майбутньому. Відношення формує виховання, а виховання – характер і ставлення до себе та оточуючого світу. Гіперактивна опіка або навпаки байдужість сприяють розвитку у дитини невпевненості у собі та віддаляє її від батьків. 

Переглядів: 494 | Додав: spcenter | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)


Програма «Ляльковий театр» проводжає рік, що минає, ляльковою виставою «Пан Коцький». Практичний психолог Антоніна Смирнякова знову зібрала дітлахів у Соціально-психологічному Центрі для подорожі у країну казок. Адже, казка дає ключ до розуміння багатьох таємниць. Її доступність, простота допомагають донести глибоку мудрість народу. Вона вчить відрізняти хороше від поганого, поважати добро і правду, боротися зі злом та кривдою.

Школярі початкових класів с задоволенням відвідують лялькові вистави, що проходять у Центрі. Вони сприяють розвитку у дітлахів розумового, морального, естетичного, художнього виховання. Створюють гарний настрій, збагачують враженнями, викликають позитивні емоції. 

Переглядів: 797 | Додав: spcenter | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)


Особливості ментальності нашого суспільства, не дивлячись на прогресивний розвиток інших країн, досі не дають можливості без сорому на обличчі відверто розмовляти про секс. Одним з основних новоутворень підліткового віку являється бажання виділитись, продемонструвати свої знання, а також дізнатися якомога більше про сексуальні стосунки партнерів. Також у віці від 12 років як у хлопців так і у дівчат з’являється безліч комплексів, що пов’язані із зовнішністю і якщо говорити про інтимну сферу, то, можливо, самі підлітки не будуть скажуть, але завжди будуть нервувати щодо розмірів свої статевих органів. І всі ці комплекси рано чи пізно можуть призвести до певних складнощів у дорослому житті. Тоді, чи варто казати про те, що цьому можна запобігти завдячуючи сексуальному вихованню молоді.

 Наталя Кальчева

Переглядів: 591 | Додав: spcenter | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)


На щастя людина не завжди живе тільки реальністю. Навіть якщо тримати своє життя під жорстким контролем і бути раціоналістом по життю, у кожного знайдеться той куточок душі в якому є місце мрії та чомусь піднесеному. І саме цей естетичний розвиток особистості дозволяє протягом багатьох років зберігати наснагу та прагнення до щасливого майбутнього. І такий позитивний настрій як нікому необхідний представникам старшого покоління у нашому суспільстві. Слухаючи пісню, переглядаючи улюблені фільми або згадуючи літературні шедеври, можна забути про все! І тоді, навіть якщо вам вже далеко за 60, у житті знову з’являються яскраві кольори, якими хочеться фарбувати свій подальший життєвий шлях.   

Наталя Кальчева

Переглядів: 510 | Додав: spcenter | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі вперше було організовано групу самодопомоги (ГСД). Це є добровільне, вільне об’єднання людей, активність яких направлена на подолання хвороб, психічних або соціальних проблем, які випали на їх долю, або на долю родичів, постраждалих. Метою ГСД є насамперед: зміни особистих обставин у житті, що склались, а також здійснення впливу на свої соціальні та політичні умови. Перша група самодопомоги була заснована у 1935 році у США хірургом Бобом Хальбруком та біржовим маклером Біллом Вілсономза для допомоги виходу з алкогольної залежності.

Переглядів: 768 | Додав: spcenter | Дата: 07.12.2012 | Коментарі (0)


Як відомо, у нашому місті існує ліцей, який своєю плідною працею вже не перший рік поспіль доводить, що є одним з найкращих навчальних закладів середньої освіти у Київській області. І важко не помітити, що випускники ліцею досягають високих результатів у майбутній професійній сфері діяльності. Тим не менш, всі досягнення сучасних ліцеїстів ще попереду. А як тільки підліток отримує новий статус «ліцеїст», він одразу зіштовхується з рядом труднощів у житті: 
  • втрата товаришів по школі;
  • необхідність адаптуватися до нових вимог; 
  • відсутність вільного часу; 
  • складнощі у спілкуванні з батьками.
Переглядів: 599 | Додав: _Delusion_ | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)


Батьки і діти – два покоління, які одвічно намагаються знайти спільну мову. Батьки будь-якими способами повчають своїх дітей і доводять свою правоту, опираючись на життєвий досвід. Діти пручаються такому повчанню, вважаючи погляди батьків старомодними і не актуальними. Час минає, все йде своєю чергою, а батьки і діти продовжують сперечатись. І здається, що нічого не можливо змінити… Але, це тільки на перший погляд. Знайти спільну мову, розуміти один одного, адекватно сприймати поради і вислуховувати аргументи, що суперечать досвіду, можливо. Потрібно лише прислухатись: батькам – до бажань своїх дітей, до того, що їм справді цікаво; підліткам – до переживань батьків за їх майбутнє життя, адже кожен бажає своїй дитині лише найкращого. 

Переглядів: 814 | Додав: spcenter | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 131 132 133 134 135 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz