Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:37

Головна » Архів матеріалів


Практичним психологом Соціально-психологічного Центру Іриною Фадєєвою було проведено тренінг «Розвиток навичок позитивного мислення» для педагогів міського відділу освіти. Він сприяє розвитку позитивного мислення та удосконаленню навичок конструктивного спілкування. У ході тренінгу було виявлено уявлення учасників про те, що є «позитивне мислення», що воно дає людині, які можливості відкриваються перед нею. Низка практичних вправ надала можливість учасникам знайти в собі приховані можливості і використовувати їх для зміни особистості в кращу сторону. Тренінг сприяв розвитку здібності розуміти свій стан і стан інших людей. Обговорення притч «Справжній сліпець», «Несподіваність у пустелі» дозволило зробити висновки про те, що людям часто властиво орієнтуватись на своє уявлення про світ, події в ньому, що не завжди співпадає з уявленням інших людей. Свої бажання і потреби ми схильні приписувати іншим людям. Ми не завжди можемо пояснити оточуючим в доступній і зрозумілій формі те, що хочемо. Учасники тренінгу прийшли до висновку, що навички позитивного мислення нерозривно пов’язані з такими поняттями, як «толерантність», «емпатія», «конструктивне спілкування». Вони проаналізували свої відчуття і почуття  в момент прийняття похвали і компліменту, спробували розібратись, чому іноді відчувають незручність і збентеження, коли доводиться приймати похвалу або хвалити когось.

Переглядів: 639 | Додав: spcenter | Дата: 16.11.2012 | Коментарі (0)


Реклама має неабиякий вплив на прийняття наших рішень. Вона всюди – на вулиці, вдома, на роботі. Як висловився французький письменник і, у минулому, успішний рекламіст Фредерік Бегбедер: «…Реклама змушує вас мріяти про речи, яких у вас ніколи не буде. Про вічно лазурові небеса, про незмінну й спокусливу красу, про ідеальне щастя, підкрашене у PhotoShop’e. Вона перебиває ваші телефільми, щоб нав’язати свої логотипи. Заповнює рекламними слоганами ваші улюблені журнали. Від неї не сховатись. Вона забороняє вам сумувати. Вона заважає вам думати…». Чи насправді реклама має такий вплив, як вважає відомий письменник, чи це лише міф навіяний все тими ж засобами масової інформації? Питання цікаве і мабуть риторичне. Завдяки гарній і якісній рекламі надавач послуг і власник товару може не турбуватись про свій прибуток. Але, чи може споживач довіряючи лише рекламі не хвилюватись щодо якості товару…

Переглядів: 808 | Додав: spcenter | Дата: 16.11.2012 | Коментарі (0)


28 жовтня Україна відзначила 68-у річницю свого визволення від німецько-фашистських загарбників. Вперше ця дата у державному календарі свят з’явилась у 2009 році. Згідно з офіційним формулюванням, свято було введене «з метою всенародного святкування визволення України від фашистських загарбників, а також вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу під час Другої світової війни». В роки Великої Вітчизняної Війни на території України проходили битви, багато з яких мали особливо важливе значення і безпосереднім чином впливали на хід війни. Історичні події, що увічнені Днем визволення України, повинні бути відомі кожному жителю України. 

Переглядів: 607 | Додав: spcenter | Дата: 31.10.2012 | Коментарі (0)


Ось і прийшли канікули! Закінчилась перша умовна чверть навчання в школі. Вже трошки присутня невеличка втома від навчання і хочеться відпочити. Хтось хоче довше поспати зранку, хтось – погуляти на вулиці до схочу, а дехто, можливо навіть відправитись у невеличку подорож. І ця подорож необов’язково може бути реальною, вона може бути і уявною…

Переглядів: 532 | Додав: spcenter | Дата: 31.10.2012 | Коментарі (0)


Для учнів 5-Б класу ЗОШ №3, безпосередньо у школі, проведено чергове заняття з елементами тренінгу «Толерантність як принцип взаємодії між людьми». Соціальний педагог Оксана Овчарук, що провела заняття у рамках програми «Клас», вкотре продемонструвала школярам як важливо бути толерантним по відношенню до оточуючих. Адже метою заняття є формування толерантності особистості через самопізнання, взаєморозуміння, взаємодію та набуття спеціальних знань про таку важливу якість людини. Під час заняття учні дізнались, як визначають толерантність у різних країнах світу, які риси має терпима людина, склали характеристику ядра толерантної особистості з точки зору їх класу.

Переглядів: 611 | Додав: spcenter | Дата: 31.10.2012 | Коментарі (0)


Людина є неповторним створінням природи. Вона має свої особисті вподобання, смаки, темперамент, характер, здібності і можливості. Смаки кожен визначає для себе особисто. Темперамент є вродженим і визначити його не складає особливих труднощів. А от з можливостями трошки складніше. Добре, коли здібності проявляються з дитинства і батьки допомагають своєму малюку розвивати їх. Досягнувши певного «дорослого» віку юнак вже чітко розуміє чим би хотів займатися у майбутньому і як заробляти собі на життя. Але так буває не завжди і причини незнання своїх можливостей можуть бути різні.  

Переглядів: 997 | Додав: spcenter | Дата: 26.10.2012 | Коментарі (0)


Модне сьогодні слово «стрес» прийшло до нас з англійської мови і в перекладі означає «тиск, напруга». Енциклопедичний словник дає наступне тлумачення стресу: «Сукупність захисних фізіологічних реакцій, які виникають в організмі людини та тварини у відповідь на дію різних неблагополучних факторів (стресорів)». Першим дав визначення стресу канадський фізіолог Ганс Сельє. В одному з своїх виступів у Празі Сальє сказав: «Стрес – це все, що приводить до швидкого старіння організму чи викликає захворювання».

Стрес починається з психічного чи фізичного напруження, мобілізації енергії. Ця енергія повинна знайти вихід у формі боротьби або втечі. Але реалії цивілізованого світу є такими, що до боротьби чи втечі у прямому розумінні цих слів справа не доходить. Найчастіше ми мовчки переживаємо гнів, страждання, образи.

Переглядів: 740 | Додав: spcenter | Дата: 26.10.2012 | Коментарі (0)


У життя міста і його громади активно впроваджується Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади.

Славутич покликав нас сюди, щоб почати історію нового міста в світі. Велика гордість і величезна відповідальність бути біля витоків формування традицій маленького містечка, громада якого склалася з представників багатьох національностей і народностей. Так, люди живуть і керують власними інтересами, але є те, що створюється спільними зусиллями при об’єднанні яких народжується потужна сила.

Пам’ятаймо: від кожного з нас залежить, яким бути Славутичу!

Володимир Удовиченко

Переглядів: 526 | Додав: spcenter | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)


Завжди цікаво подивитися один на одного з іншого боку. Особливо, коли це твої однокласники з якими ти провчився вже деякий час. Вважаєш, що знаєш про них якщо не все, то достатньо, щоб визначити їх характер і захоплення.


Переглядів: 653 | Додав: spcenter | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)


Людина нестримана подібна паровій машині з відкритими клапанами, через які марно йде пар. Стриманість у словах, жестах, рухах, думках, емоціях і почуттях сприятливо впливає на життєдіяльність людини. Особливо важливо бути стриманим коли відчуваєш гнів, роздратування, маєш поганий настрій.

У Соціально-психологічному Центрі пройшло заняття з елементами тренінгу «Вчимось бути стриманими» з учнями 3-Б класу ЗОШ №3, яке відбулося в рамках програми «Клас». Заняття було направлене на збереження психічного здоров’я і попередження емоційних розладів у дітей, зняття негативного настрою, вербальної агресії, надлишків емоційного та м’язового напруження, позбавлення гніву у прийнятній формі. 

Переглядів: 912 | Додав: spcenter | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 133 134 135 136 137 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz