Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:59

Головна » Архів матеріалів


Поняття толерантність вперше зустрічається у 18 столітті, але й до сьогоднішнього дня нема єдиного розуміння цього терміну. У науковій літературі толерантність розглядають, перш за все, як повага і визнання рівності, відмова від домінування та насильства, готовність прийняти інших такими, які вони є, і взаємодіяти з ними на основі згоди.


Переглядів: 592 | Додав: spcenter | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)


Основу акторської творчості складає принцип перевтілення. Дії, думки та відчуття, в процесі перевтілення, знаходяться у нерозривній єдності. Актор вдається до допомоги гриму, костюму, виробляє інтонації, жести, ходу, міміку, що передають у той чи іншій мірі зовнішність та манеру поведінки особи, яку він зображує. Але справжнє перевтілення полягає не тільки в тому, щоб передавати на сцені зовнішній вигляд персонажу: актор розкриває духовний світ свого героя, показує його характер, виражає його думки і переживання. Актор – це творча професія, яка вимагає від людини старанної роботи та акторської майстерності. 

Переглядів: 742 | Додав: spcenter | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)


Безоціночне спілкування, взаємопідтримка, довіра, толерантна поведінка під час спілкування, командний дух – ось неповний перелік тих якостей, якими повинен володіти кожен член класного колективу. Для того, щоб показати учням 7 та 8 класів ЗОШ №2 значущість цих якостей соціальним педагогом Іриною Олексою було проведено заняття з елементами тренінгу «Ми – команда» в рамках програми «Клас». Під час заняття підлітки перевірили самі себе: на скільки добре вони знають один одного, як добре знайомі їм інтереси і уподобання однокласників, чи можуть вони бути однією згуртованою командою. Учні визначали якості, притаманні справжній команді і «приміряли» їх на себе. Виявилось, що в них є усі задатки стати міцною командою, підтримуючи і допомагаючи один одному.

Переглядів: 504 | Додав: spcenter | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)


Дружба – це більше, ніж приємна компанія або близькість інтересів. Вона виникає тільки при дотриманні певних «законів», найважливішими з яких є повага до прав один одного, вміння визнавати свої помилки, обов’язковість, відсутність суперечок про смаки, терпимість та справедлива критика. Дружба – це глибокі, щирі відносини, які складаються з цілого комплексу емоцій. Для дружби характерне глибоке взаєморозуміння. Це означає можливість спілкуватись один з одним майже без слів, за допомогою жестів та міміки, сприймати і точно розуміти однин одного на основі ледь помітних рухів та інтонацій, які зрозумілі тільки друзям і не сприймаються оточуючими. Справжні друзі можуть заздалегідь передбачити реакцію і поведінку один одного у різних життєвих ситуаціях. Вони підтримують один одного не тільки емоційно, але й іншими доступними для них засобами, така підтримка завжди є безкорисною і йде від душі.

Переглядів: 569 | Додав: spcenter | Дата: 16.10.2012 | Коментарі (0)


Програма «Я – щаслива мама» продовжує свою діяльність.

У стінах Соціально-психологічного Центру відбувся черговий тренінг з вагітними жінками на тему «Психологічна і фізіологічна підготовка до пологів». Тренінг, як і завжди, провела практичний психолог Центру Ганна Кравченко. Формування навичок поведінки при пологах та зняття психоемоційного напруження – основні задачі проведеного заходу.


Переглядів: 481 | Додав: spcenter | Дата: 16.10.2012 | Коментарі (0)


Спілкування має велике значення у формуванні психіки та її розвитку. Через спілкування людина набуває пізнавальних можливостей і якостей. З спілкування починається психічний розвиток дитини. Це перший вид соціальної активності, завдяки якому малюк отримує необхідну для його індивідуального розвитку інформацію. Спочатку через пряме наслідування, а потім через мовні інструкції набувається основний життєвий досвід дитини. Носіями цього досвіду є люди, з якими вона спілкується. Інтенсивність спілкування, різноманітність його змісту, цілей і засобів є важливим фактором, що визначає власний розвиток дитини. 

Переглядів: 616 | Додав: spcenter | Дата: 11.10.2012 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі відбулися лекційно-практичні заняття з елементами тренінгу  на  тему «Характеристика та шляхи запобігання алкоголізму, наркоманії, ВІЛ, СНІД у військових колективах. Формування мотивації до здорового способу життя». Заняття проведено практичним психологом Іриною Василівною Фадєєвою з військовослужбовцями в/ч 3041. Мета заняття: дати уявлення про дію алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, наслідки вживання, шляхи формування залежностей; сприяти усвідомленню учасниками чинників, які призводять до  вживання алкоголю та наркотиків; надання інформації, що допоможе  свідомо обрати здоровий спосіб життя.

Переглядів: 768 | Додав: spcenter | Дата: 11.10.2012 | Коментарі (0)


Згуртованість є показником міцності, єдності та стійкості міжособистісних взаємодій та взаємовідносин. Вона характеризується взаємною емоційною привабливістю та загальною задоволеністю учасників як командою, так і спільною діяльністю в загалом. Згуртованість – необхідна умова успішною роботи команди.

У Соціально-психологічному Центрі відбулося заняття з елементами тренінгу «Згуртованість» з учнями 3-Б класу ЗОШ №3. Заняття було проведено соціальним педагогом Аллою Боровик у рамках програми «Клас». Його мета: формування згуртованості дітей, розвиток рефлексії, самоконтролю і саморегуляції, узагальнення і закріплення отриманих даних. Під час заняття школярі грали в ігри та виконували вправи, що сприяють розвитку уваги, навичок спільної діяльності, вчать чітко дотримуватись правил, сприяють визначенню рис характеру, що допомагають жити і тих, що треба позбутися. Дружня згуртована діяльність завжди приносить позитивні результати. 

Переглядів: 509 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)


Гармонійний розвиток особистості є запорукою успіху. Людина, що знаходиться у злагоді з собою є впевненою у собі і своїх можливостях. Не вагаючись йде до поставлених цілей і досягає їх. Відповідальна щодо своїх вчинків. Але для гармонії потрібно всебічно розвивати свою особистість. Як це зробити? Як бути у гармонії із собою й оточуючими? Знайти відповіді на ці питання допомогла практичний психолог Соціально-психологічного Центру Ганна Кравченко. Вона провела з учнями 7-Г класу ЗОШ №1 заняття з елементами тренінгу «Золоті правила чарівника», яке відбулося у рамках програми «Клас». Головною метою заняття було познайомити підлітків з основоположними принципами гармонічного розвитку особистості, сприяти розвитку відповідальної поведінки та формуванню впевненості у собі, познайомити їх з механізмами гармонічної взаємодії особистості з оточуючим простором.

Переглядів: 524 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)


Для того, щоб стати грамотною, освіченою людиною, забезпечити собі у майбутньому можливість займатися цікавою, улюбленою справою, слід добре вчитися. Нажаль, навчатися люблять не всі. Дехто навіть не знає, для чого їм це потрібно… Але саме в школі дитина навчаєтесь шанобливо ставитися до оточення, ставити перед собою мету і робити все для її досягнення. Навчання вимагає від людини організованості, дисципліни, вміння жити в колективі. Окрім необхідних людських якостей, воно надає нові знання і вміння. Часто, цікавість до якоїсь науки у школі допомагає отримати майбутню професію.

Переглядів: 581 | Додав: spcenter | Дата: 08.10.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 134 135 136 137 138 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz