Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.09.2020, 21:36

Головна » Архів матеріалів


Наркотичні речовини – це речовини, вживання яких призводить до токсичного отруєння організму, вони впливають на свідомість і психічний стан людини, чим спричиняють звикання та залежність від їх вживання.  До таких речовин відносять алкоголь, тютюн, наркотики, деякі ліки, токсичні леткі речовини, що містяться у побутовій хімії (клей, бензин, аерозолі тощо). Існує досить умовна класифікація наркотичних речовин на легкі і важкі. В основу її покладено відомі наслідки вживання тих чи інших наркотичних речовин людиною, а саме – наскільки вони можуть бути руйнівними для окремої людини (середньостатистично). Умовність такої класифікації полягає в тому, що ніхто в конкретній ситуації не може визначити, важкими чи легкими будуть наслідки вживання будь-якої наркотичної речовини для тієї чи іншої людини. Вживання таких речовин нерозривно пов’язане з різноманітними руйнівними наслідками як для самої людини, так і для найближчого оточення та суспільства в цілому.

Переглядів: 1016 | Додав: spcenter | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)


Харчування є невід’ємною частиною людського існування. Їжа – це наше паливо. Завдяки їй людина отримує необхідну для життєдіяльності енергію. Чим якісніша і корисніша їжа, тим більше енергії від нею можна отримати. Особливо важливо це для зростаючого організму. Дорослі повинні розуміти, що здоров’я дітей залежить і від харчування. Потрібно більш обізнано підходити до вибору продуктів та їх приготування. Пояснювати дітям різницю між корисною і шкідливою їжею, як вона впливає на організм. Але, у величезному виборі продуктів харчування, що нам пропонують прилавки магазинів, буває важко зорієнтуватися навіть дорослим. А діти, і взагалі, не звертають увагу на якість. Воліють смачненьке і гарненьке, не догадуючись про те, що така їжа може бути шкідливою. Вживання шкідливої їжі дітьми можна попередити. Звичайно в першу чергу це справа батьків, але не тільки вони можуть посприяти здоровому харчування своєї дитини. 

Переглядів: 921 | Додав: spcenter | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)


Соціальний педагог Оксана Овчарук знову зібрала однодумців. У рамках програми «Наша старість – тільки в радість!» у Соціально-психологічному центрі відбувся круглий стіл на тему «Всебічний розвиток особистості». Учасники заходу вже літні люди, але незважаючи на свій вік вони «не стоять на місці». Активні й ініціативні, вони завжди готові обмінюватись один з одним цікавою інформацією і ділиться своїм досвідом з молодшим поколінням. На зустрічі, що пройшла, згадували про юне минуле, про роки своє молодисті.  Розповідали веслі, а інколи й курйозні, випадки у своєму житті. Окрім цього, запропонували нові ідеї для програми «Наша старість – тільки в радість!», зустрічі з цікавими людьми міста.

Переглядів: 500 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Під час вагітності для жінки є дуже важливим її спосіб життя і те, чим вона харчується. Саме ці два питання практичний психолог Ганна Кравченко розглянула на черговому тренінгу з майбутніми мамами у рамках програми « Я – щаслива мама». «Харчування та спосіб життя вагітної жінки», саме такою була тема тренінгу, де учасниці ознайомилися з особливостями фізичного і психологічного стану під час вагітності.

Усередині жінки росте і розвивається нове життя, разом з цим змінюється і сама жінка. Волосся веде себе зовсім непередбачувано, нігті стають ламкі, посилюється пігментація шкіри, можуть з’являтися розтяжки. Виникає питання – що роботи? Запобігти неприємностям під час вагітності допоможе збалансоване харчування і фізичні вправи. 

Переглядів: 542 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Всесвітня мережа інформації – «павутина» Інтернет.

Зараз не так легко знайти людино, що не знає про Інтернет. Мережа інформації непомітно, але дуже швидко, увійшла в наше життя. Інтернет прийшов практично у кожну квартиру міста і навіть у хати до села. Туди, де є доступ до мобільного Інтернету. Користувачами цього «павутиння» є і дорослі, і підлітки, і навіть діти. Кожен вибирає для себе певну нішу у мережі. Інформація, фільми, музика, ігри, і це далеко не весь перелік можливостей чудо-винаходу. Інтернет став справжнім помічником для сучасної людини і неважливо скільки їй років. Але окрім позитивних моментів є і негативні. Про це треба пам’ятати! Особливо, неповнолітнім користувачам мережі.

Переглядів: 910 | Додав: spcenter | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)


Перехідний вік починається з поступового переходу з дитинства до дорослого життя. У цей достатньо складний період підліток прагне незалежності та шукає своє місце у суспільстві, вчиться не тільки самостійності, але й відстоювати свою точку зору. Як ніколи, починає проявлятися індивідуальність підлітка, єдність його неповторних особистих якостей, своєрідність психофізіологічної структури (тип темпераменту, фізичні та психічні особливості, інтелект, світосприйняття). Саме в цей період необхідне формування адекватної самооцінки та розвиток навичок спілкування.

Переглядів: 561 | Додав: spcenter | Дата: 27.09.2012 | Коментарі (0)


Заняття, що проходять у Соціально-психологічному Центрі під час місячнику «Безпека життєдіяльності» – різноманітні і спрямовані розвивати у дітей та підлітків навички безпечної поведінки у різних сферах їхнього життя. Одним з найактуальніших питань безпеки є безпека в Інтернеті. Інформація, що знаходиться у світовій мережі майже не контролюється, а про цензуру нічого й казати. Підліток (і навіть дитина) шукаючи в Інтернеті черговий улюблений фільм або мультфільм, або просто потрібну йому інформацію, може потрапити на сайти, які зовсім не призначені для неповнолітніх. Окрім того, заходячи на незнайомий сайт можна «заразитися» на небезпечний вірус. 

Переглядів: 647 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)


Соціально-психологічний Центр знову зустрічає майбутніх мам. Психолог Ганна Кравченко провела черговий тренінг у рамках програми «Я – щаслива мама» за темою «Вплив вагітної жінки на фізичне і психічне життя майбутньої дитини». Ця тема була вибрана не випадково, адже майбутня мама повинна знати, розуміти і усвідомлювати, яким важливим є її зв'язок з дитиною та її відповідальна поведінка під час вагітності. У затишній обстановці, під звуки спокійної м’якої музики жіночки отримували нові знання і продовжували вчитися пізнавати себе у новому стані. 

Переглядів: 610 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)


От і прийшла осінь. Закінчилися відпустки і канікули. Почався новий навчальний рік. Дітлахи з головою поринули у море нових знань та повернулися до своїх улюблених занять спортом, танцями, співом тощо.  Але не тільки різноманітні секції чекали на своїх юних відпочивших відвідувачів. Соціально-психологічний Центр теж підготував для школяриків багато цікавої та пізнавальної інформації. Дізнатися про види діяльності ігрової зали, ознайомитися з заходами, що проводить Центр і чим він взагалі займається учні змогли під час Дня відкритих дверей. 
Переглядів: 599 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі продовжує свою діяльність програма «Клас», яка сприяє створенню позитивного соціально-психологічного клімату в класному колективі, допомагає підвищити рівень психологічної підготовки до навчання, розвивати комунікативні навички у дітей та підлітків. У рамках цієї програми соціальний педагог Центру Оксана Овчарук провела заняття з елементами тренінгу «Конфлікти і причини їх виникнення» для учнів 5-Б класу ЗОШ №3. 

Переглядів: 652 | Додав: spcenter | Дата: 18.09.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 135 136 137 138 139 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz