Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:32

Головна » Архів матеріалів
 

         Древняя арабская пословица гласит: «Семья – это крепость, кто находится вне ее, тот жаждет попасть во внутрь, а тот, кто уже внутри – жаждет воздуха свободы». Это не постулат, не приговор, что так будет обязательно со всеми, это предупреждение: семья – особое единство людей. Как сделать это единство счастливым и гармоничным, что помогает и что мешает людям быть счастливыми в браке – об этом шел разговор на тренинговых занятиях  «Психология семейных взаимоотношений», проведенных психологом Фадеевой И.В. для военнослужащих в/ч 3041.     
Переглядів: 607 | Додав: spcenter | Дата: 14.03.2012 | Коментарі (0)


На прохання вчителя 2-А класу ЗОСШ №2 Смолігавець Людмили Григорівни в Соціально-психологічному Центрі, під керівництвом психолога Антоніни Смирнякової, було проведено лекційно-практичне заняття «Славутич – наш дім» для учнів її класу. Головна мета заняття – донесення до школярів інформації про місто Славутич; про умови, за якими вирішили заснувати місто та рік заснування; його територіальне знаходження; кількість населення, що проживає в місті тощо. За для кращого сприйняття інформації заняття було поділене на дві частини: розважальну та практичну. Розважальна частина допомогла учням зняти напругу після шкільних занять та налаштуватися на більш плідне сприйняття пізнавальних фактів про Славутич. Практична частина була не менш цікавою. Слухаючи розповідь про заснування  Славутича, діти доповнювали її своїми знаннями про місто та Чорнобильську атомну електростанцію, задавали питання, що їх цікавлять. Школярі проявили небайдужість до трагедії, що сталася 25 квітня 1986 року на ЧАЕС і навіть дали свої, хоч і дитячі, але коментарі. Атрибутика міста та історія його виникнення теж не обійшла увагу дітей і виявила в собі багато пізнавальної інформації. Славутич – наш Дім і наша Батьківщина. 

Переглядів: 601 | Додав: spcenter | Дата: 14.03.2012 | Коментарі (0)


8 березня – Міжнародний жіночій день

 

            Щороку 8 березня Організація Об’єднаних Націй відмічає як Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир. Вперше ця дата пролунала 1908 року в Нью-Йорку, де відбувся мітинг соціал-демократичної жіночої організації з вимогою поліпшення умов праці і виборчого права для жінок. На пострадянському просторі перше святкування 8 березня відбулося 1913 року в Санкт-Петербурзі, а офіційним свято стало з 1966 року. Відтоді пройшло багато років і вже давно ніхто не згадує де, коли і чому зародилося це свято. Сьогодні 8 Березня – це свято Весни, свято Жінок, свято Ніжності і Краси.

Переглядів: 527 | Додав: spcenter | Дата: 13.03.2012 | Коментарі (0)

 

Сьогодні привітати хочемо

Ми всіх дівчаток з днем Весни!

І побажання шлемо щирі,

Щоб завжди гарними були.

            8 березня – свято Весни, тепла, квітів та жіночої чарівності.

В Соціально-психологічному Центрі святкувати 8 березня дуже подобається найменшим представницям жіночої статі – ученицям початкових класів. До свята Весни, під керівництвом соціальних педагогів Алли Боровик та Ірини Олекси, було проведено інтелектуально-розважальну програму «Попелюшка-2012» зі школярами початкових класів шкіл м. Славутича. Хлопці, як справжні Лицарі, привітали дівчаток зі святом 8 березня й вирази їм свої щирі побажання добра, удачі та краси. В рамках програми «Попелюшка-2012» було проведено різноманітні конкурси на спритність, витривалість, швидкість, підвищення ерудиції, розвиток фантазії, інтелектуальні та творчі здібності. В конкурсах приймали участь не тільки дівчата, вони проявили себе як вправні господині й інтелектуально підковані юні Леді, а й хлопчики, котрі активно допомагали дівчатам виконувати завдання. Після того, як всі завдання було виконано – загадки відгадано, ґудзики пришито, горіхи зібрано, хлопчики вручили дівчатка пам’ятні медалі «Попелюшка-2012» та свої дарунки. Всі, без виключення, пішли додому з гарним настроєм і великою кількістю позитивних вражень.

Переглядів: 556 | Додав: spcenter | Дата: 13.03.2012 | Коментарі (0)


6 березня 2012 року в ігровій залі Соціально-психологічного Центру у рамках програми "Я – щаслива мама!” психологом Вишневською С. Л. було проведене тренінгове заняття з вагітними жінками "Повернення з пологового будинку”.
Переглядів: 581 | Додав: spcenter | Дата: 12.03.2012 | Коментарі (0)


З 17 лютого по 02 березня волонтери Соціально-психологічного Центру з числа літніх людей: Рудик М.В., Новогонська Л.Г. у Палаці дитячої та юнацької творчості організували яскраву фотовиставку «Ми поруч – тільки озирнись!». ЇЇ автор – славутичанка Матук З.П. Жінка дуже любить спостерігати за птахами, і фото- та відео зйомка пернатих є її головним хобі. Метою заходу було донести до підростаючого покоління, що головними цінностями життя є  добро, милосердя, взаємодопомога та любов. Жителі м. Славутича за допомогою фотографій змогли наблизитись до природи, відчути себе її частинкою, а також отримали естетичну насолоду. 

Переглядів: 422 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)


Пам'ятай! Життя є дар, великий дар.

 І той, хто його не цінує, його дарунка не заслуговує.

Леонардо да Вінчі

Життя – це безцінний дар, який людина одержує при народженні. Проте як вона зуміє розпорядитися цим даром залежить від неї самої. Життя дитини, яка поки що нічого не встигла зробити, а лише потребує постійної турботи та уваги, є величезною цінністю і для її батьків, і для суспільства.

Переглядів: 611 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)


В Соціально-психологічному Центрі пройшов загальноміський місячник «Громадсько-правове виховання». Мета проведення місячнику:           

·      активізація роботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;

·      вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності чинити опір негативним впливам соціального середовища;

·      здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;

·      виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;

·      розвиток громадянської свідомості школярів.

Переглядів: 1237 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)Якогось надвечір'я заполонивши двір,

лицарство розмаїте затіяло турнір,

і сходилися в герці на мить, і падав хтось...

На молодців поглянути жіноцтво теж зійшлось…

           

23 лютого 1999 року Президентом України Леонідом Кучмою було видано Указ "Про День захисника Вітчизни", в якому зазначено: "Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято – День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого". Традиція вшановувати захисника Батьківщини зародилася ще на початку ХХ ст. На ту пору особливо вшановували й вітали людей у погонах, бійців діючої армії – офіцерів та солдатів. Згодом вітати стали й чоловіків, які відслужили в армії. А ще пізніше й до сьогодні представниці прекрасної статі вітають всіх Чоловіків-Захисників незалежно від віку, адже справжній Чоловік не визначається літами.

До Дня Захисника  Вітчизни в Соціально-психологічному Центрі, під керівництвом соціальних педагогів Алли Боровик та Ірини Олекси, пройшли заняття в рамках інтелектуально-пізнавальної програми «Лицарський турнір». У середньовічній Європі лицарськім турніром було військове змагання лицарів, де вони демонстрували свої бойові якості. Для учнів 4-А, 3-Б та 2-А класів ЗОШ № 4 Лицарський турнір – це змога  продемонструвати свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити з будь-якої ситуації, підставляти в разі потреби своє плече. Хлопці дуже активно і винахідливо змагалися в конкурсах турніру: відгадували загадки, забивали цвяхи, боролися на руках, підмітали підлогу тощо. Журі лицарського турніру були дівчата, вони як справжні Леді с захопленням слідкували за всіма конкурсами і підбадьорювали юних Лицарів. По закінченню турніру всім хлопцям було присвоєне звання «Лицаря» і кожен був нагороджений Лицарським орденом. Окрім гарного настрою, позитивних емоцій і невеличких подарунків юні Лицарі та Леді дізналися про традиції святкування Дня захисника Вітчизни.

 

Переглядів: 668 | Додав: spcenter | Дата: 28.02.2012 | Коментарі (0)

  

     22 лютого 2012 року психологом Соціально-психологічного Центру Мельник О.А. було проведено батьківські збори в ДНЗ №4 «Маріте» на тему «Інклюзивна освіта». Спеціаліст висвітлила дану тему як позитивне явище сучасної освіти для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

     Даний вид освіти дозволяє дітям отримати знання про права людини, що веде до зменшення рівня дискримінації, так як діти навчаються спілкуючись одне з одним, формуючи вміння розпізнавати та сприймати індивідуальні особливості одне одного як належне.

     Коли діти з особливими освітніми потребами навчаються разом із здоровими дітьми, у всіх них є рівні можливості досягнути успіху. При цьому оцінюються конкретні досягнення дітей, незалежно від їх інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного стану.

Завданням батьків, в даному випадку, являється всебічна підтримка та створення необхідних умов для гармонійного розвитку дітей та їх позитивного емоційного стану. 

Переглядів: 558 | Додав: spcenter | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 136 137 138 139 140 ... 148 149 »
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz