Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:33

Головна » Архів матеріалів


Зараз нерідко дитячі свята перетворюються у своєрідне «свято для батьків», куди запрошені в більшій мірі дорослі. Але кожна дитина з нетерпінням чекає свого дня народження. Цей день для них наповнений особливими переживаннями та очікування казки, в якій так хочеться побувати. І не стільки важливі для малечі подарунки, їм важливо, щоб поряд були друзі, та люблячі дорослі, котрі в свою чергу радітимуть веселому дитячому сміху та блискучим від щастя очам.

В Соціально-психологічному центрі 10 серпня соціальним педагогом Олексою І.С. та практичним психологом Мельник О.А. було організовано свято іменинника. І мова іде не просто про свято, а про цілу ковбойську вечірку. Зібравшись у дружньому півколі, кожна дитина вигадала собі ковбойське ім’я, вдягнула на себе відповідну до загального наряду шляпу, отримала коника та всі разом вирушили у подорож, за пошуком «бичків», яких загубив старий ковбой дядько Джо. Діти із захватом брали участь у всіх конкурсах, стрибали на кониках та збирали золото, щоб знайти усіх шістьох «бичків». І як тільки вони у всіх змаганнях отримали перемогу, вдосталь навеселились, вони активно прийнялись смакувати свою перемогу за солодким столом, що організували батьки малечі.

Звичайно, свято закінчилося, але позитивні емоції та маленькі подарунки для кожного – це те, що назавжди залишиться в пам’яті. Тим більше, що з ковбойської вечірки у дітей тепер буде немало фотографій і навіть у дорослому житті кожен з них матиме змогу переглянути їх, та згадати, що колись, в далекому дитинстві вони відчували себе в ролі ковбоїв.

 

Наталя Кальчева     

Переглядів: 813 | Додав: spcenter | Дата: 10.08.2012 | Коментарі (0)


Важко не відмітити, що вже в дитячому садочку тема «Як я провів літо» м’яко кажучи вже набридла дітям. Там в усній формі, а в школі в письмовій кожен «звітує» про свій відпочинок. Але деяким дітям буває дуже непросто висловлювати свої емоції, і їм значно простіше робити це за допомогою фарб, олівців чи крейди. Тому їх треба заохотити до цього процесу. Адже доросле життя вимагає певної відповідальності та вміння адаптуватися до будь-яких умов та правил. Тому, в рамках програми «Розвиваємось через ігрову діяльність» дітям було запропоновано взяти участь у розважальному занятті «Малюємо на асфальті». Звичайно, що соціальний педагог Олекса І.С. та практичний психолог Мельник О.А. зробили все можливе, щоб діти із задоволенням малювали на задану тематику. Так воно і було…

Переглядів: 582 | Додав: spcenter | Дата: 09.08.2012 | Коментарі (0)


У дошкільному віці пошук скарбів - одна з найулюбленіших розваг для дітей, адже вони знаходяться під сильним враженням від улюблених мультфільмів та фільмів. У них вже давно  свої улюблені герої, з якими вони можуть себе ідентифікувати. Більше того, з плином часу діти можуть настільки близько сприйняти модель поведінки того чи іншого персонажа, що потім активно втілюють ці сценарії у подальшому житті. І звісно, що краще було б зробити так, щоб діти віддавали перевагу «добрим» персонажам і чітко відрізняли їх від «поганих». Так у дітей формуються розуміння моралі та етики. Але у віці 6-8 років енергія просто невгамовна, тому, якщо діти хочуть якось проявити себе, то найкращий варіант – пригоди. Тим більше, що дивлячись пригодницькі  фільми, всі вони мріють побувати в ролі героїв, пережити їхні емоції і знайти справжній скарб.


Переглядів: 858 | Додав: spcenter | Дата: 09.08.2012 | Коментарі (0)


1 серпня у ігровій кімнаті Соціально-психологічного Центру розпочала свою діяльність розважально-пізнавальна програма «Веселі канікули». Діти, які приходять до Центру, дуже задоволені дійством, що відбувається. Вони приймають активну участь у рухливих іграх-змаганнях, проявляють свої творчі здібності займаючись малюванням і роблячи прикраси з бісеру. Все це сприяє психічному та фізичному розвитку.

Рухливі ігри перш за все розвивають вміння діяти спритно і швидко, формують чесність, справедливість, дисциплінованість, виховують щирість та товаришування. Змагання змушують додавати зусилля, намагатися стати першим, бути наполегливим. Дитині доводиться самостійно вирішувати, як діяти, щоб досягти мети. Швидка й інколи несподівана зміна умов змушує шукати все нові й нові вирішення виникаючих завдань. Окрім цього, активні ігри переключають увагу дитини з внутрішніх переживань на зовнішній світ, на оточуючих людей.

Малювання та заняття з бісером добре розвивають дрібну моторику, яка, в свою чергу, активно взаємодіє з увагою, мисленням, координацією, спостережливість, уяву, пам'ять (зорову та рухову). У творчому процесі дитина вчиться розрізнювати кольори та їх відтінки, розуміти що таке розмір та кількість. Всі ті емоції, які дитина не може висловити словами, вона прекрасно висловлює на білому аркуші райдужними фарбами чи за допомогою зроблених власноруч яскравих виробів.

Переглядів: 516 | Додав: spcenter | Дата: 03.08.2012 | Коментарі (0)


Англійська мова потрібна не тільки для інтелектуального розвитку та загальної ерудованості, але й для того, щоб майбутнє стало більш перспективним та успішним. Кожна мама мріє, щоб його дитина була найкращою, активно пізнавала світ та у певному віці володіла масою знань та навичок. Саме по цій причині молоді мами із задоволенням довірили спеціалістам Соціально-психологічного Центру своїх маленьких дітей, що розвиваються в рамках програми «Я дуже хочу до школи». Мало того, що практичний психолог Мельник Ольга щодня займається з ними в індивідуальному порядку, та в літній період актуальні групові заняття, де діти мають можливість не тільки чомусь навчитись, але і весело поспілкуватись. Більше того, на даний момент у батьків є унікальна можливість приводити свою малечу на заняття з англійської мови, що проводяться практичним психологом Кальчевою Наталею. 

Переглядів: 478 | Додав: spcenter | Дата: 02.08.2012 | Коментарі (0)


Школа – це новий етап у розвитку дитини, це нове життя з першими труднощами та серйозними обов’язками. Властива дошкільнятам безпечність, безтурботність, заглибленість в гру змінюються життям, наповненим вимогами та обмеженнями.

У Соціально-психологічному Центрі продовжує свою діяльність програма «Я дуже хочу до школи». Психологом Ольгою Мельник було проведено чергове групове заняття з майбутніми школяриками. Програма підготовки до школи не тільки розвиває інтелектуальні здібності дитини, але й дає змогу заздалегідь змоделювати ситуацію учбової діяльності, коли дитина потрапляє до нового, не знайомого для неї середовища, де вона повинна навчитися спілкуватися з однолітками та дорослими, де від неї вимагають посидючості та концентрації уваги. На заняттях діти вчаться аналізувати, синтезувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати. Проходять заняття у форматі гри, динамічно та цікаво. Особлива увага приділяється розвитку моторики, що допомагає не тільки вдосконалювати координацію руху руки дитини, але й розвиває зорове сприйняття, довільну увагу, пам'ять, мислення, вміння контролювати свою діяльність, виконувати поставленні завдання.

 

Переглядів: 548 | Додав: spcenter | Дата: 02.08.2012 | Коментарі (0)


Як часто ми стикаємося у життя з конфліктними ситуаціями?.. Майже кожного дня. Найчастіше конфлікт виводить із стану рівноваги  і псує настрій на цілий день, і навіть тиждень. Все залежить від того, як реагувати на конфлікт. Який спосіб вирішення конфлікту використовувати. Залежно від настрою, характеру, темпераменту кожен вибирає для себе більш зручний для нього вихід з неприємної ситуації. Але мало хто замислюється, що один і той же конфлікт можна вирішити різними способами. Хтось використовує суперництво, нав’язуючи іншій стороні вигідне для себе рішення,  хтось шукає компроміс, хтось поступається на користь іншого, хтось пропонує співробітництво, для більш конструктивного вирішення проблеми, а хтось просто йде від конфлікту, ігнорує його. Кожен з цих способів має право на своє існування.

Переглядів: 612 | Додав: spcenter | Дата: 30.07.2012 | Коментарі (0)


Вже пройшло два місяці літа. Скоро потрібно готуватися до школи. Але ще є час на розваги та цікавості.

У Соціально-психологічному Центрі продовжує свою діяльність Ігрова кімната. Тут Ваша дитина може весело і з задоволенням пограти з яскравими іграшками чи прийняти участь у цікавій грі-естафеті, проявити свої здібності конструктора чи намалювати черговий шедевр, знайти собі нових друзів чи прийти зі своїми давніми друзяками. Також Ви можете завітати до ігрової разом зі своїм малюком і провести час з дитиною у привітній обстановці.

Шановні славутичани запрошуємо Вас та Ваших дітей провести останній літній місяць цікаво і різноманітно! Звертаємо Вашу увагу, що фахівці Центру підготували розважально-пізнавальну програму «Веселі канікули» для дітей молодшого шкільного віку.

Ми чекаємо на вас з 1 по 14 серпня 2012 р. в ігровій кімнаті 

Соціально-психологічного Центру.

Довідки за тел. 2-94-21.

Переглядів: 587 | Додав: spcenter | Дата: 30.07.2012 | Коментарі (0)


Лише пів року у Соціально-психологічному центрі діє програма «Ляльковий театр», але вона вже встигла набрати неабиякої популярності і має своїх постійних прихильників. Подивитися на казкових героїв, що ожили завдяки старанням та ентузіазму психолога Антоніни Смирнякової, маленькі шанувальники мистецтва приходять не тільки до Центру. Антоніну Смирнякову, разом з її постійними помічниками учнями-волонтерами ЗОШ №1 та ЗОШ №4, вже не вперше запрошують до дитячого садочку №8 «Теремок». 13 липня вихованці дитячого садка з задоволенням подивилися нову виставу-казку «Колобок». Це одна з перших казок, яку дитина чує. Це казка, яку майже усі малюки дошкільного віку знають напам’ять. 

Переглядів: 1529 | Додав: spcenter | Дата: 16.07.2012 | Коментарі (0)


В період літніх канікул не всі батьки мають можливість приділити достатньо уваги своїм дітям або вивести їх з міста на відпочинок. Для більшості батьків постає питання: «Чим зайняти дітей? Щоб це було не тільки цікаво, а й корисно». У цьому питанні допоможе Соціально-психологічний Центр в якому, в період літніх канікул, активно реалізується програма для дітей молодшого шкільного віку «Розвиваємось через ігрову діяльність». Спеціалісти Центру створили всі умови для проведення канікул в ігровій кімнаті з користю. Тут дітлахи не тільки відпочивають, але й розвиваються, беручи участь в ігрових заходах та тренінгах рухливо-інтелектуального характеру.

Переглядів: 547 | Додав: spcenter | Дата: 12.07.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 137 138 139 140 141 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz