Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 12:59

Головна » Архів матеріалів

6 березня 2012 року в ігровій залі Соціально-психологічного Центру у рамках програми "Я – щаслива мама!” психологом Вишневською С. Л. було проведене тренінгове заняття з вагітними жінками "Повернення з пологового будинку”.
Переглядів: 634 | Додав: spcenter | Дата: 12.03.2012 | Коментарі (0)


З 17 лютого по 02 березня волонтери Соціально-психологічного Центру з числа літніх людей: Рудик М.В., Новогонська Л.Г. у Палаці дитячої та юнацької творчості організували яскраву фотовиставку «Ми поруч – тільки озирнись!». ЇЇ автор – славутичанка Матук З.П. Жінка дуже любить спостерігати за птахами, і фото- та відео зйомка пернатих є її головним хобі. Метою заходу було донести до підростаючого покоління, що головними цінностями життя є  добро, милосердя, взаємодопомога та любов. Жителі м. Славутича за допомогою фотографій змогли наблизитись до природи, відчути себе її частинкою, а також отримали естетичну насолоду. 

Переглядів: 473 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)


Пам'ятай! Життя є дар, великий дар.

 І той, хто його не цінує, його дарунка не заслуговує.

Леонардо да Вінчі

Життя – це безцінний дар, який людина одержує при народженні. Проте як вона зуміє розпорядитися цим даром залежить від неї самої. Життя дитини, яка поки що нічого не встигла зробити, а лише потребує постійної турботи та уваги, є величезною цінністю і для її батьків, і для суспільства.

Переглядів: 654 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)


В Соціально-психологічному Центрі пройшов загальноміський місячник «Громадсько-правове виховання». Мета проведення місячнику:           

·      активізація роботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших;

·      вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності чинити опір негативним впливам соціального середовища;

·      здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми;

·      виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля;

·      розвиток громадянської свідомості школярів.

Переглядів: 1322 | Додав: spcenter | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)Якогось надвечір'я заполонивши двір,

лицарство розмаїте затіяло турнір,

і сходилися в герці на мить, і падав хтось...

На молодців поглянути жіноцтво теж зійшлось…

           

23 лютого 1999 року Президентом України Леонідом Кучмою було видано Указ "Про День захисника Вітчизни", в якому зазначено: "Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято – День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого". Традиція вшановувати захисника Батьківщини зародилася ще на початку ХХ ст. На ту пору особливо вшановували й вітали людей у погонах, бійців діючої армії – офіцерів та солдатів. Згодом вітати стали й чоловіків, які відслужили в армії. А ще пізніше й до сьогодні представниці прекрасної статі вітають всіх Чоловіків-Захисників незалежно від віку, адже справжній Чоловік не визначається літами.

До Дня Захисника  Вітчизни в Соціально-психологічному Центрі, під керівництвом соціальних педагогів Алли Боровик та Ірини Олекси, пройшли заняття в рамках інтелектуально-пізнавальної програми «Лицарський турнір». У середньовічній Європі лицарськім турніром було військове змагання лицарів, де вони демонстрували свої бойові якості. Для учнів 4-А, 3-Б та 2-А класів ЗОШ № 4 Лицарський турнір – це змога  продемонструвати свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити з будь-якої ситуації, підставляти в разі потреби своє плече. Хлопці дуже активно і винахідливо змагалися в конкурсах турніру: відгадували загадки, забивали цвяхи, боролися на руках, підмітали підлогу тощо. Журі лицарського турніру були дівчата, вони як справжні Леді с захопленням слідкували за всіма конкурсами і підбадьорювали юних Лицарів. По закінченню турніру всім хлопцям було присвоєне звання «Лицаря» і кожен був нагороджений Лицарським орденом. Окрім гарного настрою, позитивних емоцій і невеличких подарунків юні Лицарі та Леді дізналися про традиції святкування Дня захисника Вітчизни.

 

Переглядів: 718 | Додав: spcenter | Дата: 28.02.2012 | Коментарі (0)

  

     22 лютого 2012 року психологом Соціально-психологічного Центру Мельник О.А. було проведено батьківські збори в ДНЗ №4 «Маріте» на тему «Інклюзивна освіта». Спеціаліст висвітлила дану тему як позитивне явище сучасної освіти для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями.

     Даний вид освіти дозволяє дітям отримати знання про права людини, що веде до зменшення рівня дискримінації, так як діти навчаються спілкуючись одне з одним, формуючи вміння розпізнавати та сприймати індивідуальні особливості одне одного як належне.

     Коли діти з особливими освітніми потребами навчаються разом із здоровими дітьми, у всіх них є рівні можливості досягнути успіху. При цьому оцінюються конкретні досягнення дітей, незалежно від їх інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного стану.

Завданням батьків, в даному випадку, являється всебічна підтримка та створення необхідних умов для гармонійного розвитку дітей та їх позитивного емоційного стану. 

Переглядів: 614 | Додав: spcenter | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)


Наприкінці 2007 року у життєдіяльність міста було впроваджено «Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади», створений за участю славутичан. Метою «Кодексу етики» стало створення добротних і якісних умов життя, зміцнення доброзичливих взаємин славутичан, здійснення добросовісного і ефективного управління міською владою. 

Переглядів: 671 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


В Соціально-психологічному Центрі розпочала свою роботу програма «Ляльковий театр», яка розрахована на учнів початкових класів. Метою програми є естетичне виховання учасників та створення атмосфери дитячої творчості й співпраці, виховання любові і поваги до народної казки у юних глядачів. Лялькові вистави мають вагомий освітній і виховний потенціал. Вони цікаві й доступні дітям, несуть їм відомості про навколишній світ, навчають розпізнавати добро і зло, сприяють їхньому естетичному розвитку. Декорації та театральний реквізит зроблено руками працівників Центру, а театральних ляльок подарували американські партнери Центру (міжнародна програма FOCCUS «Друзья чернобыльских центров в США»),  які підтримують і допомагають нам  протягом багатьох років.

Переглядів: 752 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


       23 лютого – в радянські часи це було всенародне свято – День Радянської Армії та Військово-Морського флоту. Сьогодні – це День захисника Вітчизни. Нажаль, ми починаємо забувати, що саме святкували у цей день наші, ще молоді, бабусі та дідусі. Але кожному 23 лютого нагадує про Мужність, Відвагу, Хоробрість, нагадує про Чоловіка-Захисника, хоч і без форми солдата.

       В Соціально-психологічному Центрі теж пам’ятають про свято Чоловіків. В рамках програми «Наша старість – тільки в радість!»,  під керівництвом соціального педагога Оксани Овчарук, було проведено урочисту подію – свято «предків та молодості», як назвала його одна із учасниць програми, – свято Захисника Вітчизни. Привітати чоловіків завітала учениця 1 класу Тарасенко Настя, яка прочитала вірш з щирими побажаннями мира і злагоди. Від Соціально-психологічного Центру були чоловікам вручені квіти та подарунки. Жінки висловили свої поздоровлення у власних віршах та вручили чоловікам пам’ятні дарунки. Під час святкування було проведено різноманітні конкурси, де чоловіки мали змогу позмагатись у влучності, кмітливості та інтелектуальності, що дуже підняло, і так гарний, настрій всіх присутніх.

По закінченню офіційної частини святкування почалася неофіційна – чаювання, де жінки проявили себе як гарні господині, алегорично нагадуючи про те, що Жінка – теплий та надійний тил для свого Чоловіка-Захисника.

Інформаційний відділ Соціально-психологічного Центру

 

Переглядів: 594 | Додав: spcenter | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)


16 лютого в Соціально-психологічному Центрі психологом Цибізовою О.Б. проводився тренінг для педагогів шкіл міста: «Батьки та педагоги: труднощі взаєморозуміння».

Мета тренінгу: підвищення ефективності взаємодії в системі «педагоги-батьки».

В ході роботи було проаналізовано труднощі, які виникають в спільній взаємодії між педагогами та батьками. З допомогою ділової гри та тренінгових вправ, педагоги виявили основні джерела виникнення непорозумінь та визначили ефективні шляхи взаємодії, які сприяють налагодженню партнерської взаємодії в системі «педагоги-батьки». 

Переглядів: 543 | Додав: spcenter | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 144 145 146 147 148 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz