Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 14:08

Головна » Архів матеріалів

   В рамках програми «Наша старість тільки в радість!» соціальним педагогом Оксаною Овчарук був організований вихід літніх людей на природу. Мета заходу: стимулювати соціальну активність пенсіонерів та корисно і цікаво провести вільний час.

   Кожен з учасників заходу мав завдання розповісти цікаву історію з життя, або продемонструвати свій талант в кулінарних чи творчих здібностях.

Переглядів: 631 | Додав: spcenter | Дата: 28.09.2011 | Коментарі (0)

    

    

    В рамках програми «Наша старість тільки в радість!» був організований святковий вечірній концерт в селі Мньов   Чернігівської області з нагоди Дня села та визволення Чернігівщини від фашистських загарбників. Приїзд славутичан – представників Соціально-психологічного Центру, Центру розвитку громади, молоді та людей літнього віку розпочався з невеличкої екскурсії по селу, а саме з ознайомлення заходів, які присвячені до цієї події. Учасники побували на футбольному змаганні між командами юнаків та людей старшого покоління, перемогла звісно ж дружба, також існує у Мньові і жіноча збірна, з якою ми дуже приємно поспілкувалися та побажали їм перемоги у змаганні з хлопцями, яке відбудеться у жовтні.  Далі нас запросили на виставку «Дари осені», яку продемонстрували талановиті  учні Мньовської школи, особливо вразила експозиція «Квіткова Україна».

Переглядів: 595 | Додав: spcenter | Дата: 28.09.2011 | Коментарі (0)


21 вересня  2011р. в тренінговій залі Соціально – психологічного Центру з метою профілактики суїцидальної поведінки  психологом Фадєєвою І. В. було проведено лекційно – практичне заняття «Психологічні  особливості суїцидальної поведінки у підлітковому віці»  для психологів  загальноосвітніх закладів міста.

   Підлітковий вік – це складний етап розвитку організму і психіки  дитини. Процеси, які проходять в організмі, змінюють ставлення підлітка до себе, до оточуючих, впливають на його поведінку, стають причиною неефективності звичайних педагогічних методів взаємодії і виховання. Підлітки в цей час можуть бути веселими, активними, діяльними, або навпаки – пасивними, схильними до самотності.

   Для них характерна підвищена самокритичність в оцінці власної зовнішності, одягу і разом з тим  самовпевненість, схильність до критики і переоцінки  загальноприйнятих цінностей. Підліток, що перестав бути дитиною, виявляє непокірність, стає для дорослих важким у спілкуванні. В душі підлітка досить часто звучить фраза: «Жити не хочеться…»

Переглядів: 805 | Додав: spcenter | Дата: 21.09.2011 | Коментарі (0)

    

        Промайнуло тепле літо і в один із сонячних, теплих вересневих днів ігрова зала Соціально – психологічного Центру  гостинно запросила школярів міста на День відкритих дверей. Соціальними педагогами Боровик А. М. та Олексою І.С. було проведено розважально – пізнавальну програму «Літо, прощавай!». Гостями ігрової зали були другокласники ЗОШ №1, батьки та вчителі.

Переглядів: 652 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (0)

 У вересні 2011 року в рамках місячника «Безпека життєдіяльності» в ігровій залі  Соціально - психологічного Центру соціальним педагогом Боровик А.М. було проведено тренінгове заняття «Сам удома» з учнями 4-Б класу ЗОШ № 1.

    Мета заняття: познайомити учнів з правилами безпечної поведінки; дати можливість отримати інформацію один про одного за допомогою розігрування ситуацій; практично відпрацювати навички міжособистісного сприйняття, спостережливості.

    Заняття розпочалось із знайомства учасників тренінгу та повторення правил роботи в групі. Учні активно обговорювали питання «Що таке безпека?», слухали інформаційне повідомлення «Правила безпечного спілкування з незнайомцями». Учасників зацікавила гра «Ручка до ручки», казкова вікторина за правилами безпеки та рухливі  рольові ігри.


     Інформаційний  відділ

                                            Соціально – інформаційного Центру

Переглядів: 1111 | Додав: spcenter | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (1)22 червня в мистецькій залі Соціально-психологічного Центру під керівництвом соціального педагога Овчарук О.М. відбулась зустріч між учасниками програми «Наша старість тільки в радість» та молоддю міста «Війна, ти опалила нам серця…»

Очевидці тих далеких подій розповідали про страшні часи, про військові будні, битви, тяжкі дороги війни; про вибухи снарядів та те, як вороги хазяйнували на рідній землі. Зі сльозами на очах літні люди розповідали про масовий трудовий героїзм людей, які працювали в тилу, забезпечуючи фронт усім необхідним для розгрому ворога.

У дружньому колі звучали спогади, поезія, музика та пісні воєнних років. З цікавістю учасники зустрічі переглянули відеофільм «Священна війна», фотографії пам’ятника воїнам-визволителям в Берліні, в Трептов-парку та прослухали розповідь про історію  його виникнення.


Переглядів: 805 | Додав: spcenter | Дата: 24.06.2011 | Коментарі (0)


Під такою назвою відбулася зустріч двох поколінь: дітей дошкільного віку - майбутніх першокласників та людей літнього віку - дітей війни. Метою заходу було налагодити взаєморозуміння між поколіннями, поділитися спогадами з дитинства в період війни, розвивати повагу та інтерес до людей літнього віку в дошкільнят.

Під час зустрічі учасники читали вірші, обговорювали різноманітні теми, особливу увагу приділили темі шкільного навчання, тому, що для літніх людей це вже пройдений етап, а для малечі, він тільки починається. Також діти були ознайомлені з деякими музичними інструментами, такими як бандура та баян. Своєю мелодійною грою на український інструментах, Купрій Л.І. справив незабутнє враження на дітлахів.

Переглядів: 688 | Додав: spcenter | Дата: 17.06.2011 | Коментарі (0)В Соціально-психологічному Центрі в рамках програми «Наша старість тільки в радість» пройшла зустріч на тему: «Моє перше кохання».

Мета заходу: відродити спогади про прекрасне почуття, поділитися досвідом збереження та укріплення сімейних стосунків.

Люди літнього віку поринули в далеке минуле та пригадали все те, що їх окриляло, не давало спати, дарило радість, приносило страждання, всі ті емоції та стан душі що дарить кохання. В ході заходу почули цікаві, зворушливі історії кохання, навіть ті, що до сих пір, згадуються зі сльозами на очах.

З присутніх була сімейна пара, яка закохалася один в одного з першого погляду і вже протягом 55 років живуть разом в мирі та злагоді. Подружжя розповіло, що в любові людина може витримати суворий тиск обставин, залишитися вірною у шлюбі, не зрадити своїх цінностей та ідеалів. Любов — це джерело моральної сили та енергії. Якщо вона вашою працею переросла у любов зрілу, ви здобули безмірно сильну й надійну моральну основу вашої сім'ї.

Переглядів: 948 | Додав: spcenter | Дата: 15.06.2011 | Коментарі (0)Під таким девізом в Соціально-психологічному Центрі міста  проходять заняття підготовки дітей віком 5-6 років до школи.

Швидко наближається час, коли пролунає перший шкільний дзвоник. Це – один із серйозних моментів у житті дитини. Готує майбутніх першокласників до серйозного етапу в їх житті практичний психолог Проніна Ольга Анатоліївна. Програма включає: розвиток уваги, памяті, логічного мислення, дрібної моторики рук; основ читання, письма, математики. Комплексний матеріал завдань і вправ для розвитку математичних здібностей, мовлення, мислення та творчості, дрібної моторики рук допоможе дітям легко і успішно засвоїти програму навчальних занять. За допомогою розвиваючих ігор дитина, непомітно для самої себе, отримає необхідні для її розвитку знання і підготовка до школи стане захоплюючим заняттям.

Різноманітні цікаві заняття проводяться українською або російською мовою у зручний для батьків та дітей час.

Переглядів: 824 | Додав: spcenter | Дата: 08.06.2011 | Коментарі (0)У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають прекрасне свято радості та надії – День захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалене 1925 року в Женеві, на Всесвітній конференції, присвяченій питанням добробуту дітей.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, - символ нашого загального дому.


Переглядів: 916 | Додав: spcenter | Дата: 01.06.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 151 152 153 154 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz