Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:05

Головна » Архів матеріалів


В тренінговій залі Соціально-психологічного Центру під керівництвом соціального педагога Овчарук О.М. було проведено круглий стіл на тему «Чудеса світу» для учасників програми для людей літнього віку «Наша старість тільки в радість».

Оксана Миколаївна розповідала спочатку про цікаві місця, які можна відвідати в Україні. Це, зокрема:Києво-Печерська лавра – найстаріший і най унікальніший православний монастир, заснований в 1051 році на на Русі монахом Антонієм з архітектурний комплекс «Софія Київська», що став усипальницею великих князів; про відомі всьому світові софійські мозаїки – прекрасні старовинні фрески на стінах, які збереглись до наших днів. На Запоріжжі можна відвідати острів Хортицю. Саме тут загинув в бою князь Святослав. З Хортиці почалась історія Запорізької Січі, коли князь Дмитро Вишневецький заснував на острові перше укріплене містечко. Головна легенда Хортиці – це скарби запорізьких козаків.

Переглядів: 923 | Додав: spcenter | Дата: 23.05.2011 | Коментарі (0)18 травня в Соціально-психологічному Центрі в рамках програми «Клас» під керівництвом психолога Смирнякової А.М. було проведено тренінгове заняття для учнів 6-Б класу ЗОШ №4 на тему «Профілактика конфліктів в учнівському колективі».

Ця програма розрахована на школярів підліткового та юнацького віку. Вона базується на концепції навчання, побудованій на взаємодії та обміні досвідом, містить інформацію щодо конструктивного керування конфліктами.

Мета заняття: ознайомити присутніх з поняттям «конфлікт»; зясувати причини виникнення, підходи і способи розв’язання  конфліктів; розглянути стратегії поведінки людини в конфлікті.

Конфлікт – це момент у взаєминах двох або більше людей, коли між ними виникають суперечності. Причинами виникнення конфлікту можуть бути: егоїзм, заздрість, лінь, лицемірство, користолюбство, карєризм. Конфлікти є: міжособистісні (побутові, адміністративні, професійні, етичні, ідеологічні), міжгрупові та внутріособистісні.

Переглядів: 2486 | Додав: spcenter | Дата: 20.05.2011 | Коментарі (1)В Соціально-психологічному Центрі нашого міста працюють  психологи: Акименко Юрій Федорович, практичний психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук, заступник директора; Фадєєва Ірина Василівна, практичний психолог вищої категорії; Кравченко Ганна Борисівна, Хочина Світлана Володимирівна, практичні психологи по роботі з підлітками та їх батьками; Цибізова Ольга Борисівна, практичний психолог першої категорії; Проніна Ольга Анатоліївна, практичний психолог по роботі з дітьми та їх батьками.

Вони безкоштовно надають поради, проводять тренінги, практичні заняття, ділові ігри, фокус-групи, семінари, індивідуальні консультації, ігрову психотерапію з дітьми та батьками, що мають труднощі у вихованні дітей та підлітків.

Переглядів: 1002 | Додав: spcenter | Дата: 19.05.2011 | Коментарі (0)17 травня в рамках програми «Клас» соціальним педагогом Овчарук О.М. для учнів 6 класу ЗОШ №2 було проведено  тренінгове заняття «Я серед людей».

Мета заняття : сформувати сприятливий психологічний мікроклімат в класному колективі; бачення та усвідомлення учасниками своїх пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя; створити умови для ефективної співпраці; активізувати учасників; розвинути навички групової взаємодії.

      Заняття розпочалось вправою-знайомством «Хто я?». Тренер пропонує учасникам таку форму знайомства: назвати свої імена і повідомити, з якою рослиною чи твариною асоціюється особистість. Щоб активізувати учасників, виконували вправу – розминку «Хто найуважніший?»: учнів було обєднано у дві команди і запропоновано кожному з команди стати один за одним у різних кінцях кімнати.
Переглядів: 1104 | Додав: spcenter | Дата: 18.05.2011 | Коментарі (0)13 травня психологом Смирняковою Антоніною Миколаївною було підготовлено і проведено тренінгове заняття на тему «Спілкування і уміння слухати».

Серед чинників, що формують особистість, у психології вирізняють насамперед трудову діяльність, спілкування і пізнання. Аналізуючи ці найважливіші сфери людської життєдіяльності, можна помітити: форми і методи трудової діяльності людина засвоює багато років, способами пізнання світу ми також оволодіваємо тривалий час, спілкуванню ж людина не навчається цілеспрямовано ніколи й ніде. Немає такої школи, в якій би навчали складного мистецтва спілкування. Звичайно, досвід спілкування набувається людиною в процесі праці, у пізнавальній діяльності, проте цього замало.

Велика кількість проблем у житті виникають саме тому, що люди не мають навичок спілкування, не знають його механізмів, законів.

Природа людини, її індивідуальність та стиль спілкування з іншими формуються під впливом обставин життя. Можливість саморозвитку значною мірою залежить від сформованості навичок міжособистісного спілкування, від того, наскільки людина зможе зрозуміти, що саме відбувається в процесі її контактів з іншими, від того, чи вдається їй знайти з ними спільну мову і спільно розв’язувати проблеми.


Переглядів: 2501 | Додав: spcenter | Дата: 17.05.2011 | Коментарі (0)Під такою назвою в Соціально-психологічному Центрі 12 травня пройшла зустріч в рамках програми «Наша старість тільки в радість».

Мета зустрічі: ознайомити з історією виникнення астрології, появою індивідуальних гороскопів; з традиціями гороскопічної астрології та основними її принципами, розділами; а також з впливом астрології на твори мистецтва.

Слово «астрологія» в перекладі з давньогрецької мови означає вплив небесних тіл на земний світ і людину( на її темперамент, характер, вчинки і майбутнє), можливість передбачати майбутнє по рухові і взаємодії небесних тіл на небесній сфері і відносно один до одного. Ті, хто практикують астрологію, називаються астрологами. Вони й пропонують гороскопи, які стали дуже популярними в останній час.

Переглядів: 869 | Додав: spcenter | Дата: 12.05.2011 | Коментарі (0)


          Психологом Соціально-психологічного Центру Кравченко А.Б. було проведено цикл занять з психології на тему «Пізнаєм себе і вчимось володіти собою» для учнів 7-А класу ЗОШ №3.

         Метою занять є:формування уявлення учнів про свою цінність та цінність  інших людей, позитивного «Я» образу; розвиток здібності до прийняття себе та інших; навичок і умінь, необхідних для впевненої поведінки, подолання перешкод в навчанні та інших видах діяльності; підвищення власної самооцінки в процесі діяльності; розвиток умінь переживати різні емоційні стани.

Переглядів: 803 | Додав: spcenter | Дата: 12.05.2011 | Коментарі (0)11 травня під керівництвом соціального педагога Овчарук О.М. було проведено тренінгове заняття «Толерантність в житті людини» для учнів 7 класу ЗОШ №2.

Мета заняття: розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної поведінки людини; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати спостережливість, уважність до інших людей, чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

У перекладі з латини tolerance означає «терпіння». У суспільстві це означає терпимість до інших думок, поглядів, традицій.


Переглядів: 1845 | Додав: spcenter | Дата: 11.05.2011 | Коментарі (0)Війна – це горе і сльози. Вона зайшла в кожен дім, принесла горе. Тисячі людей пройшли через горнило війни, відчули пекельні муки, але вони вистояли і перемогли. Перемогли в найтяжчій з усіх війн, які пережило людство.

Живі наші ветерани, які в запеклих боях захищали Батьківщину. Війна в їх памяті залишилась в страшних спогадах. Але вона нагадує нам про стійкість, мужність, нерушимість духа, дружби і вірності. День Перемоги – свято, яке в нашій свідомості нерозлучне з весною й надіями на відродження добра.

Переглядів: 1025 | Додав: spcenter | Дата: 11.05.2011 | Коментарі (0)6 травня в Соціально-психологічному Центрі проходив літературно-музичний захід «Роки, обпалені війною…», організований і проведений соціальними педагогами: Овчарук О.М., Боровик А.М., Олексою І.С. для учнів 3-А класу ЗОШ №3.

Перед учасниками свята виступили: Васильєв А.І., підполковник запасу, Купрій Л.І., член організації «Діти війни». Вони розповіли третьокласникам про початок і хід війни, про запеклі бої, які відбувались на українській землі, героїчну боротьбу радянських людей з ворогом.

Купрій Л.І. розповів свої дитячі спогади, випадки з життя під час війни.

На святі прозвучала пісня «Священная война» у виконанні Леоніда Івановича; Андрій Іванович розповів про історію  виникнення цієї пісні, про те, що пісня стала воістину народною. Текст цієї могутньої пісні вперше було опубліковано 24 червня 1941 року. Автор Василь Лебедєв-Кумач.

Переглядів: 841 | Додав: spcenter | Дата: 10.05.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 152 153 154 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz