Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.09.2020, 20:46

Головна » Архів матеріалів

До Дня спонтанного прояву доброти спеціалістами Соціально-психологічного центру м. Славутич було проведено дві акції: «Завдяки тобі», в якій славутичани демонстрували невербальну подяку ветеранам та військовослужбовцям, та «Вільні обійми», в якій спеціалісти центру та волонтери озброївшись плакатами та посмішками дарували гарний настрій та свої обійми жителям міста.

Захід проходив у рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів та їхніх сімей», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу.

Дякуємо всім, хто приєднався до акцій, бажаємо гарного настрою та багато обіймів щодня, адже обійми сприяють виділенню гормону щастя (серотоніну), завдяки якому у людини піднімається настрій і з’являється відчуття щастя.

                                                                                 

Переглядів: 116 | Додав: spcenter | Дата: 24.02.2020 | Коментарі (0)

                                   

Переглядів: 82 | Додав: spcenter | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

20 лютого Соціально-психологічним центром м. Славутич була організована поїздка для учасників АТО, членів їх сімей та інших цільових груп до Чернігівського Молодіжного театру. Цього разу усі глядачі дивилися виставу «Прощена неділя», яка створена за листами воїнів АТО Чернігівської області. Життєві історії матерів та дружин, які чекають своїх синів з війни, не залишили байдужим жодного глядача. Сильна режисура, влучна передача інформації та чудова гра акторів вразили до глибини душі... Бракує слів передати атмосферу цього вечора. Дякуємо акторам за виставу та працівникам театру за організацію заходу.

                                                                                        

Переглядів: 67 | Додав: spcenter | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

06 лютого відбулася благодійна акція під лозунгом «Наша старість – в радість!» для групи підтримки людей літнього віку, у тому числі «дітей війни» та осіб з інвалідністю. У цей день люди похилого віку отримали нагоду відчути себе молодими, красивими та необхідними. Соціально-психологічним центром м. Славутич була організована фотосесія з метою подарувати гарний настрій, психологічно розвантажити похилих та створити відчуття причетності до суспільства. Результати фотосесії до вашої уваги.

Щиро дякуємо компанії «Фаберлік» за надане приміщення для фотосесії та нашому постійному помічнику – фотографу Наталії Сухорській. Завдяки вам ми змогли реалізувати цей проект.

                                                                             

Переглядів: 71 | Додав: spcenter | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

Програма Соціально-психологічного центру «Профілактика кризових явищ у батьківсько -  дитячих відносинах» продовжує свою діяльність. Психологи та фахівці із соціальної роботи організовують та  проводять заняття для малюків та їх батьків. Для того, щоб заняття проходили цікаво та з користю, спеціалісти використовують різноманітні  форми роботи: фітнес для мам, рухливі музичні пісні-ігри, дитячі свята, тематичні заняття на актуальні теми тощо.

Шановні батьки! Ми чекаємо вас два рази на тиждень (понеділок та  четвер –  о 10.30).

Ласкаво просимо!

                                                                                           

Переглядів: 59 | Додав: spcenter | Дата: 20.02.2020 | Коментарі (0)

19 лютого 2020 року відбулося заняття з патріотичного виховання з елементами арт-терапії для школярів ЗОШ№1 серед яких були діти учасників АТО.

Діти власноруч виготовили листівки, в яких висловили слова вдячності воїнам-захисникам та побажали нашим героям з перемогою повернутися до рідних домівок.

                                                                                 

Переглядів: 67 | Додав: spcenter | Дата: 20.02.2020 | Коментарі (0)

Події останніх років  довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали всіх, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 19 лютого у Соціально-психологічному центрі м. Славутич пройшов захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні. За допомогою відеоматеріалів  відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні. Також школярі познайомились з експозицією, яка присвячена подіям на Донбасі.

По завершенню заходу діти вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання .

                                                                                

 

Переглядів: 66 | Додав: spcenter | Дата: 19.02.2020 | Коментарі (0)

Крупеничка – лялька, яка має особливе значення. Її зазвичай дарували на Різдво, Коляду, на різні сімейні свята. Така лялька виготовлялась із тканини, в неї набивалось зерно, як правило, пшениця, гречка або зразу декілька видів зерна, щоб урожай був багатим одночасно на всі види зерна.

         Виготовляючи крупеничку, жінки читали молитву або співали пісні.  У давні часи каша мала велике значення, так як нею в основному і харчувались, тому що каша (будь-яка) має багато енергетичної сили і легко засвоюється. Ставили ляльку на скриню з борошном. Це було схиляння перед дарами землі, селянською працею. Вірили, що якщо зробити цю ляльку, наступний рік буде ситним і багатим на врожай.

Сьогодні лялька-крупеничка – це сімейний оберіг, який роблять на щасливу долю і здоров’я.               

                                                                                   

 

Переглядів: 76 | Додав: spcenter | Дата: 19.02.2020 | Коментарі (0)

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. Фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич разом з активними волонтерами теж доклали зусиль, щоб не прогавити це свято. Спільними зусиллями, вони організували майстер-клас з виготовлення суші, який провів ветеран АТО Вотчицев Михайло, чарівну фотозону та конкурсну програму для учасників заходу, і все це в чудовому кафе готеля Славутич.

Діти та дорослі мали можливість відійти від повсякденного життя та зануритися у атмосферу любові. Присутні співали в караоке, танцювали, грали в цікаві конкурси, отримували подарунки та позитивні враженя, яких вистачить до наступних свят.

                                                                                           

Переглядів: 63 | Додав: spcenter | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

13 лютого відбулася зустріч педагогів ЗОШ № 1 з психологом Соціально-психологічного центру м. Славутич Мельник Дар'єю. Темою зустрічі було «Покоління Z: як їх навчати і як з ними спілкуватися».

Говорили про сучасних школярів, про яких кажуть, що вони з'явилися на світ «із мишкою в руці». Діти, народжені в ХХІ столітті, змалку оточені комп'ютерами, ноутбуками, планшетами, смартфонами та ігровими приставками. І якщо двадцять років тому діти в середньому проводили перед екранами девайсів три години на день, то сьогодні – близько восьми. Все це викликає тривогу у дорослих. Тому ми вчилися розуміти їх краще і дивитися на їх світогляд не оцінюючи, а по хазяйськи. Враховуючи свої сильні та слабкі сторони.

                                                                                                                                                      

Переглядів: 79 | Додав: spcenter | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 155 156 »
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz