Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.07.2018, 08:59

Головна » Архів матеріалів


Ще лежить надворі сніг, тримаються морози, але вдень сліпуче світить сонце. Повітря свіже і пахне якось незвичайно. Навколо світло і якось по-новому радісно. З кожним днем сонечко буде все вище і вище підніматися над горизонтом, посміхатися людям. Іде весна!

Соціально-психологічний Центр зустрічає весну разом з школярами. Соціальний педагог Ірина Олекса провела з учнями 4 класу ЗОШ №3 пізнавально-розважальне заняття «Весна іде – красу несе». Пізнавальна зустріч відбулася у форматі цікавої гри, де дітлахи ще раз згадали про весняні явища природи та народні прикмети. Поділившись на дві команди юні гості Центру с задоволенням виконували всі завдання, підтримуючи один одного і освіжаючи в пам’яті знання про навколишній світ і його мінливість.

Переглядів: 471 | Додав: spcenter | Дата: 19.03.2013 | Коментарі (0)


Програма Соціально-психологічного Центру «Наша старість – тільки в радість!» приділяє увагу кожному визначному святу нашої країни. 8 березня – не виключення. Соціальний педагог Оксана Овчарук  зібрала своїх підопічних на літературно-музичний вечір присвячений Міжнародному жіночому дню. Представники сильної статі разом з Оксаною Овчарук підготовили для жінок цікаву розважальну програму. У чоловіків була змога проявити всі свої творчі здібності і вони використали її повною мірою. Врода, ніжність, чутливість, жіноча мудрість і терпіння були оспівані цього вечора у піснях і віршах. Всі присутні приймали активну участь у різноманітних конкурсах святкової програми. По закінченню розважальної частини учасники програми «Наша старість – тільки в радість!» зібралися на чаювання смакуючи випічкою і різноманітними солодощами. Покидаючи СПЦ як жінки, так чоловіки йшли до дому з веселим гарним настроєм, наповнені позитивними емоціями і світлими почуттями.

Переглядів: 468 | Додав: spcenter | Дата: 19.03.2013 | Коментарі (0)


З приходом весни все навкруги змінюється. І навіть, якщо зима ще не хоче поступатися своїм позиціям відчуття весни вже проникає у кожного своїм сонячним теплом. Більш за все чекають на весну жінки, адже початок цієї пори року позначений суто жіночим святом – 8 Березня. До цього свята готуються не тільки чоловіки, але й діти. Поздоровити матусю, бабусю, сестричку – це зажди приємно. Практичний психолог Антоніна Смирнякова організувала для школярів початкових класів шкіл міста можливість проявити себе гарними помічниками для улюбленої матусі. Пізнавально-розважальна програма «Суперматуся» відбулася у стінах Соціально-психологічного Центру під дзвінкий сміх і веселий галас дітлахів. Різноманітні конкурси, естафети та ігри сприяли вихованню у дітей пошани до матусь і бабусь, і взагалі до жінок. 

Переглядів: 512 | Додав: spcenter | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (0)


В період з 04.03.2013 по 07.03.2013 практичним психологом Соціально-психологічного Центру Іриною Фадєєвою було проведено тренінгові заняття «Формування психологічної готовності до виконання службово-бойових завдань в екстремальних ситуаціях», в яких прийняли участь 147 військовослужбовців в/ч 3041.

В  процесі занять військовослужбовці були ознайомлені з характером і видами екстремальних ситуацій, психологічним впливом екстремальних ситуацій на особистість. Учасники тренінгу розглянули особливості поведінки в екстремальних ситуаціях та психічні стани, що виникають у суб’єктів діяльності, та чинники, що впливають на ефективність реагування військовослужбовців на екстремальну ситуацію. Вони ознайомились з сутністю психологічної готовості  воїна до виконання поставлених завдань та виявили деякі свої психологічні особливості, що дозволить їм керувати своєю психікою та ефективно діяти в складних бойових ситуаціях.  При виконанні практичних вправ  учасники тренінгу здобули навички зняття психологічної напруги, активізації уваги та спостережливості, «програли» ситуації, де були потрібні взаємодія та взаємопідтримка.

Переглядів: 339 | Додав: spcenter | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (0)


Протягом кількох десятиліть у нашій країні здійснювалась політика перетворення виховання з сімейного в суспільне, в зв’язку з чим у школах та дитячих садках складалося поблажливе ставлення до домашнього виховання. І педагоги, і самі батьки були впевнені, що саме освітній заклад покликано здійснити основний внесок в справу формування особистості активного члена суспільства, будівельника світлого майбутнього людства. В зв’язку з такою постановкою питання багато педагогів бачили своєю місією вчити, контролювати дії батьків, вказувати на їх помилки і недоліки у вихованні дітей. Саме тому основною формою роботи педагога з батьками стали батьківські збори з обов’язковим монологом педагога, включаючи в себе, як правило, оцінку дитини (в основному його негативної поведінки і недоліків при навчанні). При цьому досвід батьків повністю ігнорувався. 

Переглядів: 422 | Додав: spcenter | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (0)


Центр медично-педагогічної реабілітації дітей-інвалідів м. Славутича було створено у 2003 році. З цього часу Центр допомагає дітям з особливими потребами у створенні для них сприятливих умов для подолання фізичних і інтелектуальних недоліків, засвоєнні побутових і соціальних навичок, формуванні соціально адаптованої, соціально продуктивної особистості та сприяє повній чи частковій інтеграції в життя суспільства. На сьогодні це є однин з небагатьох багатопрофільних закладів в Україні для дітей-інвалідів. У Центрі знаходяться діти з порушеннями опорно-рухового апарату, з захворюванням дитячим церебральним паралічем, з хворобою Дауна, з органічними ураженнями центральної нервової системи у віці від 3-х до 18-ти років. Всі інші діти-інваліди, що відвідують звичайні дошкільні і шкільні заклади міста отримують у Центрі послуги індивідуально за необхідністю.

Переглядів: 537 | Додав: spcenter | Дата: 15.03.2013 | Коментарі (0)


Визначення професії «соціальний працівник» може бути різним, але у Соціально-психологічному Центрі воно має своє значення. Це наочно побачили студенти Чернігівського державного технологічного університету, магістри факультету «Соціальний робітник».

СПЦ завжди радо зустрічає гостей, особливо, якщо це майбутні спеціалісти за профілем соціальної роботи. Цього разу до Центру завітали представники чернігівського ВУЗу, щоб оцінити для себе роботу СПЦ і його фахівців. Студенти ознайомились з діяльністю Центру, напрямками його роботи та перспективами на майбутнє. Але більш за все їх цікавила соціальна робота СПЦ. Студенти особисто познайомились з учасниками програми «Наша старість – тільки в радість!» та з «плодами» її діяльності. Вони були у захваті від побаченого! Таких активних людей літнього віку деякі взагалі не зустрічали, а тут і пісні, і вірші, і гуморески, і повчальні історії з життя. Обом поколінням сподобалось таке щире і невимушене спілкування, а студенти, в свою чергу, відмітили багато цікавого для своєї майбутньої роботи. 

Переглядів: 434 | Додав: spcenter | Дата: 09.03.2013 | Коментарі (0)


День іменинника – свято, яке знайомо багатьом, ще зі шкільної лави. Зазвичай його святкують безпосередньо в школі, у рідному класі, накриваючи солодкий стіл і розважаючи себе, хто як може. А от Соціально-психологічний Центр пропонує змінити традицію шкільного святкування і завітати до Центру на «День іменинника». Цього разу поздоровляли зимових іменинників, але відчуття яскравого свята було у кожного. Дітлахи розгадували цікаві загадки, грали в веселі ігри, виконували непрості вправи. Всім дуже сподобалося, і на питання: «Чи прийдете ви поздоровляти весняних іменинників до СПЦ?» – всі без вагань відповіли: «Так!».

Переглядів: 470 | Додав: spcenter | Дата: 09.03.2013 | Коментарі (0)


Вже стало доброю традицією Соціально-психологічного Центру поздоровляти чоловіків з їх народним святом – Днем Захисника Вітчизни. Соціальний педагог Оксана Овчарук зібрала учасників програми «Наша старість – тільки в радість!» на святкування 23 лютого за круглим столом. Чоловіків зібралося не так багато, але постійні відвідувачі Центру – Васильєв Андрій Іванович, Купрій Леонід Іванович і Нікіфоров Олексій Павлович були, як завжди, «напоготові». Від імені Центру Оксана Овчарук вручила присутнім чоловікам подяки за активну участь у заходах Центру, позитивне ставлення до життя і неабияку наснагу. Присутні жіночки поздоровили вже не молодих захисників віршами і піснями про мужність і відвагу. Учасники програми взагалі дуже активні і музичні люди, тому їх пісні гучно і весело лунали Центром. 

Переглядів: 428 | Додав: spcenter | Дата: 07.03.2013 | Коментарі (0)


Україна сьогодні перебуває на шляху побудови правової держави з пріоритетом права. Додержання юридичних норм гарантує особистості комфортне існування у суспільстві. Відповідно до правових норм поведінка людини може бути правомірна чи неправомірна. Якщо правомірна поведінка суспільно необхідна, бажана і допустима, полягає в здійсненні норм права, гарантується і охороняється державою, то неправомірна поведінка – це така, що суперечить чинним правовим нормам.

З метою формування правового світогляду та активної позиції підлітків щодо реалізації своїх прав та обов’язків протягом лютого у Соціально-психологічному Центрі відбулися заняття з елементами тренінгу на дану тематику. Заняття проходили у рамках місячника «Громадсько-правове виховання» з учнями шкіл міста.

Переглядів: 393 | Додав: spcenter | Дата: 07.03.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 96 97 98 99 100 ... 123 124 »
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz