Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.07.2018, 08:59

Головна » Архів матеріалів


У 2013 році Соціально-психологічний Центр суттєво розширює свою діяльність на прилеглих до міста Славутича територіях Чернігівської області, які зазнали радіаційного забруднення. Зміст соціально-психологічної та інформаційної допомоги узгоджено з Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та з Управлінням освіти Чернігівської обласної державної адміністрації. Проведення індивідуального та сімейного консультування заплановано в 11 населених пунктах регіону з метою вирішення психологічних проблем дорослих, підлітків, дітей. А також, проведення соціально-психологічні тренінги для педагогів та учнів; розповсюдження інформації з питань безпечного проживання в зоні посиленого радіоекологічного контролю, актуальних питань життєдіяльності людини, здорового способу життя, правил поведінки в екстремальних ситуаціях.

Переглядів: 415 | Додав: spcenter | Дата: 07.03.2013 | Коментарі (0)


Екологічна програма «Берегиня», яка зовсім недавно розпочала свою діяльність, вже встигла набрати своїх шанувальників. Це юні школярики, які з задоволенням відвідують Соціально-психологічний Центр, щоб вчитися берегти природу, спілкуватися з нею, розуміти її. Соціальний педагог Алла Боровик організувала цікаву зустріч для учнів 2-Б класу ЗОШ №3 з представником благодійної організації м. Славутича «ЗОВ» Купріяновою Аліною Анатоліївною. Забери, обігрій, виховай – так розшифровується абревіатура «ЗОВ». Організація займається захистом безпритульних тварин. Волонтери організації та всі небайдужі збирають для тварин ліки, їжу, теплі тканини тощо. Аліна Анатоліївна розпочала свою розповідь з цікавих історій про дельфінів, найдружелюбніших істот планети, та про вовків, санітарів лісу. Діти слухали Аліну Анатоліївну затамувавши подих. Розповіді про безпритульних тварин викликали у школярів щире співчуття до друзів наших менших і бажання допомагати їм. У відповідь на цікаві історії кожен бажаючий розповів про власних пухнастих друзів.

 

Переглядів: 451 | Додав: spcenter | Дата: 04.03.2013 | Коментарі (0)


Спілкування – невід’ємна частина людського існування. Спілкуючись ми передаємо один одному корисну інформацію, виражаємо свій емоційний стан, вчимо і вчимось, попереджаємо про небезпеку. Людина, яка легко находить спільну мову з іншими комфортно відчуває себе де завгодно: у школі та університеті, на роботі та на відпочинку тощо. Соціальний педагог Алла Боровик у рамках програми «Особиста безпека» провела з учнями 5-А класу ЗОШ №4 заняття з елементами тренінгу «Уміння спілкуватися». Заняття було направлене на розвиток у дітей комунікативних здібностей. Ігри, що проводилися під час заняття, сприяли розширенню можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування, знаходити підхід до людей, а також відпрацювати навички розуміння оточуючих та взаємовідношення між ними.

Переглядів: 423 | Додав: spcenter | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)


Згідно з прогнозами науковців населення Землі може подвоїтись протягом наступних 50 років. Всі люди повинні навчитися жити на земній кулі, як добрі господарі, дбати про землю – свій власний дім, оберігати її. «Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля» - сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Тому священний обов’язок усіх полягає у постійній турботі про благо нашого спільного дому, а отже, й про себе. Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо «Я» кину папірець, недопалок, викину пляшку з-під напою, залишу в лісі недоїдки… А насправді ми бачимо навколо жахливі сміттєзвалища. По тому, як людство ставиться до проблеми сміття, можна судити наскільки цивілізоване суспільство.

Переглядів: 618 | Додав: spcenter | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)


Велику роль для людства грають символи та ритуали. Наше життя ними наповнене: полум’я свічки робить вечір інтимнішим, улюблена музика навіює спогади, гарне вбрання, добре сервірований стіл дають відчуття свята. Простий приклад: ми посміхаємось, коли бачимо прикрашену ялинку.  Але емоційний ефект вряд чи можна пояснити ботанічними властивостями або хімічним складом хвої: в нас спрацьовують спогади дитинства і підсвідоме очікування дива. Ялинка – це просто символ довгоочікуваного свята. Таким же символом для багатьох людей э алкоголь. Уявіть компанію друзів, яка збирається за святковим столом. Гарний настрій з’являється задовго до того, як все буде випито та з’їдено. Скоріш за все справа все ж таки у людській психології, яка визначає межу між повсякденною рутиною та відпочинком. Людина як би говорить собі: «Зараз я вип’ю (покурю, вколюся) і розслаблюся». Крім того, використання одурманюючих речовин – зручній привід відмовитись від виконання набридливої роботи. Випивши, людина вирішує: «Сьогодні я вже не зможу працювати, буду відпочивати». Таким чином алкоголь і наркотики виступають у роли ефективного психологічного прикриття. 

Переглядів: 522 | Додав: spcenter | Дата: 25.02.2013 | Коментарі (0)


В рамках програми «Наша старість, тільки радість» волонтер Центру Андрій Іванович Васильєв підготував зустріч з літніми людьми «Пізнаємо світ». Метою заходу було ознайомити всіх присутніх з дивами світу та з цікавими фактами з всесвітньої історії.

Андрій Іванович з захопленням розповідав учасникам про Антарктиду, як вона досліджувалася, який там клімат, про геологічну будову західної та східної Антарктиди, про російську експедицію, яка вперше відкрила це поняття, про наукові  дослідження  української антарктичної станції «Академік Вернадський, та ін.. Також було обговорено книгу «Універсальна енциклопедія», з якої люди літнього віку дізналися про живу природу, історію, культуру та ін. На завершення кожен зміг висловитися стосовно своїх знань з даної теми. Також був вибраний волонтер, якій підготує на наступний захід матеріал «Як зберегти здоровя в літньому віці».

Якщо у Вас є побажання до нас приєднатися, наступна зустріч людей літнього віку відбудеться 8 лютого о 14.00.

Ласкаво просимо!

Переглядів: 418 | Додав: spcenter | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (0)


У середині 90-х років минулого століття Рада Європи прийняла Європейську Хартію участі молоді в муніципальному житті, яка стала основою для розробки відповідних законодавчих актів ряду країн Європи. Хартія висвітлює принципи і шляхи участі молоді в житті суспільства і спонукає владу до забезпечення необхідних умов для розвитку, повноцінної участі й інтеграції молоді в суспільство. Найбільш повне уявлення про таку участь дає Конвенція ООН про права дитини. У конвенції вперше затверджено про те, що дорослі повинні враховувати думки й погляди дітей, коли приймаються будь-які рішення, що стосуються їхніх інтересів. Участь у прийнятті рішень – це невід’ємне право будь-якої людини.

Переглядів: 737 | Додав: spcenter | Дата: 04.02.2013 | Коментарі (0)


У Соціально-психологічному Центрі продовжує свою діяльність програма для вагітних жінок «Готуюсь стати мамою». На заняттях практичний психолог Ганна Кравченко розповідає не тільки про всі тонкості вагітного стану, але й ділиться власним досвідом. Життя жінки до народження малюка має свої нюанси. І ці нюанси важливо знати. 

Переглядів: 423 | Додав: spcenter | Дата: 04.02.2013 | Коментарі (0)


Вже закінчились новорічні свята, і тільки спогади про чарівні зимові дні залишились на згадку. У Соціально-психологічному Центрі вирішили ще на трошки подовжити відчуття свята, організувавши для юних відвідувачів Центру пізнавально-розважальну програму «Новорічна інтермедія». Окрім співробітників Центру, активну участь в організації та проведенні програми брали і самі діти, виступаючи у ролі юних акторів.

Переглядів: 481 | Додав: spcenter | Дата: 24.01.2013 | Коментарі (0)


Кохання – палке, шалене і безмежне… Скільки присвячено творів, віршів, пісень, витворів мистецтва цьому почуттю. Воно захоплює повністю і несе у яскравий світ щастя і всеосяжної любові. Але, щоб мати змогу дійсно насолоджуватись коханням одного світлого почуття замало. Справжні тривалі стосунки двох закоханих, це постійна праця над собою кожного. Життя – це не суцільне свято. Бувають моменти, коли виникають життєві труднощі, можливо якісь непорозуміння, або стає просто сумно. І для того щоб зберегти кохання необхідно підтримувати один одного у будь-якій ситуації, з розумінням і повагою ставитися до бажань та прагнень коханої людини. І звичайно ділитися своїми переживаннями і страхами, не тримати все у собі. 

Переглядів: 625 | Додав: spcenter | Дата: 22.01.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 97 98 99 100 101 ... 123 124 »
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz