Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:36

Головна » 2011 » Грудень » 9 » Азбука ввічливості
10:30
Азбука ввічливості

Азбука ввічливості

      В рамках програми «Клас» 8 грудня в ігровій залі Соціально-психологічного Центру для учнів 3-А класу ЗОШ №3 соціальним педагогом Боровик А.М. було проведено заняття «Азбука ввічливості».

     Мета заняття: формувати культуру спілкування школярів засобами удосконалення їх мовної культури, комунікативні уміння та навички; працювати над підвищенням самооцінки учнів, вчити позитивно сприймати один одного.

     Розпочалось заняття вправою «Я люблю своє ім’я»: кожному учаснику було запропоновано назвати власне ім’я та імена, якими його називають близькі, рідні і знайомі люди та виділити те, яке є найбільш приємним. Сподобались третьокласникам вправи: «Конкурс ввічливості», «Бувальщина», «Міняємось не дивлячись», «Будь ласка», «Закінчи речення». Вправа «Закінчи речення» розвивала логічне мислення дітей та в результаті її виконання учні повторили «чарівні слова»: дякую, спасибі, добрий день, вибачте, будь ласка, до побачення.

     Виконуючи вправу «Ввічливий екзамен»,  учасники розподілились на дві команди. Кожній команді ведучий по черзі пропонував дати відповіді на питання або поміркувати над вирішенням ситуації, наприклад: « Які слова називають чарівними? Для чого вони існують? Розмовляють два вчителі. Учневі потрібно звернутись до одного з них. Як чемно це зробити? Хто вітається першим, якщо зустрілися хлопчик і дівчинка, старша людина і молодша?»

     На закінчення заняття було сказано багато хороших і приємних слів про учасників тренінгу промовлянням фрази, яка розпочиналась словами: «Я хотів би, щоб про мене казали…»

                                                        Інформаційний відділ

                              Соціально –психологічного Центру


Переглядів: 916 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz