Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.01.2020, 17:45

Головна » 2019 » Листопад » 11 » День дружби
11:03
День дружби

Мабуть, не має такої людини, котра б не замислювалася про сутність дружби. У дитинстві ці питання хвилюють особливо, від них залежить розв’язання життєвих завдань. Потреба у дружбі існувала в усі часи і в усіх народів, існує ця потреба і у сучасних людей. Хоча сьогодні багато дітей вважають справжню дружбу рідкістю й відносять її до минулого.

Дружба – це стосунки на ґрунті індивідуального вибору та особистої симпатії. У спілкуванні друзів важливі спільні заняття й захоплення, дозвілля, обмін думками.

Фахівцем із соціальної роботи Соціально-психологічного центру м. Славутич було проведено групове заняття з елементами тренінгу «День дружби». Метою заняття було інформування дітей щодо розуміння справжньої дружби, важливості спілкування з різними людьми. Під час заняття спільно з’ясували основні риси, якими повинен бути наділений справжній друг:

- ділитися новинами про свої успіхи;

- підтримувати та допомагати, якщо друг цього потребує;

- бути толерантним до вподобань друга;

- мати з ним спільні інтереси та ділитися новинами із спільних захоплень;

- впевненість у другові, довіра і чесність в стосунках;

- зберігати довірені таємниці;

- захищати друга за його відсутності.

Пошук друга пов'язаний з потребою в інтимному спілкуванні. Зрозуміти зможуть такі, як ти сам, твої ровесники. Пошук друга, який вміє бути відданим, береже таємниці, з яким можна обговорити всі проблеми, інколи буває дуже тривалим – це залежить від типу особистості, від її вимогливості, уподобань.

Отже, справжня дружба вимагає терпіння, уваги, часу, вміння підтримати, допомогти, зрозуміти. Для всіх важливо мати надійного та вірного друга, а особливо для дітей.

Переглядів: 48 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Хостинг від uCoz