Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.01.2020, 17:48

Головна » 2011 » Листопад » 22 » День толерантності
13:12
День толерантності

День толерантності

         "Чтобы быть сильным, надо быть как вода. Нет препятствий – она течёт; плотина – она остановится; прорвётся плотина – она снова потечёт; в четырёхугольном сосуде она четырёхугольна; в круглом она кругла. Оттого, что она так уступчива, она нежней всего и сильней всего" (Л.Н. Толстой) 

18 листопада в ЗОШ № 4 для учнів 11-Б класу соціальним педагогом Оксаною Овчарук було проведено тренінгові заняття «Толерантність як принцип взаємодії між людьми». Захід був присвячений до Міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада в усьому світі. Мета заняття: сформувати у підлітків знання про толерантну людину через самопізнання, взаємодію та навчити навикам конструктивного спілкування.

Тренінг розпочався з вправ на знайомство учасників «Компліменти», «Як би я був…», що створили позитивний настрій та сприятливу атмосферу для подальшої роботи.

За допомогою індивідуальних вправ «Риси терпимої особистості», «Вчимося цінувати індивідуальність» підлітки спільно зобразили найцінніші риси, які повинні бути притаманні кожній людині, такі як любов до людей, терпіння, доброзичливість. В ході заняття також були проведені вправи «Вгадай про кого йде мова», «Так, Ні, Так», що дозволили розслабитися, посміятися та дізнатися більше цікавої інформації про своїх однолітків.

Тренінгове заняття закінчилося аплодисментами і кожен з учасників на згадку отримав інформаційний листок «Моя декларація самоцінності». 

 

Оксана Овчарук,

  соціальний педагог


     


     

     

     

Переглядів: 841 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Хостинг від uCoz