Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.03.2018, 21:19

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Дитячо-батьківські відносини
17:54
Дитячо-батьківські відносини

Тренінги в рамках програми «Психологічний супровід молодих батьків» відвідують все більше і більше бажаючих отримати корисну інформацію та навички стосовно дитячо-батьківських відносин. Спеціалісти Центру кожного тижня допомагають молодим батькам краще розуміти свого малюка, розвивати його вроджені здібності, знаходити компроміси у конфліктних ситуаціях, що так чи інакше бувають у подружньому житті.

Розвитку комунікативних навичок сприяв тренінг практичного психолога Ірини Фадєєвої «Сімейне спілкування без маніпуляцій та насильства», а також мав за мету профілактику насильства у сім’ї.

 На тренінгу «Спілкування з дитиною через ігрову діяльність», практичного психолога Ольги Мельник, показала наскільки важливою є гра для розвитку дитини, особливо у перші роки життя.

 Соціальний педагог Алла Боровик під час тренінгу «Артикуляційна гімнастика» надала вправи на вироблення правильних, повноцінних рухів та певних положень органів артикуляції, що необхідні для правильної вимови звуків.

 А завдяки тренінгу «Пальчикові ігри» батьки дізналися, що під час такої гри дитина отримує різноманітні сенсорні враження, в неї розвивається уважність та здатність концентруватися. Пальчикові ігри формують добрі взаємовідносини між дітьми, а також між дорослим та малюком.
Переглядів: 536 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz