Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.09.2019, 09:42

Головна » 2011 » Квітень » 8 » Друзів єднає співпраця
11:44
Друзів єднає співпраця

Учні 4-В класу ЗОШ № 4 є частими і улюбленими гостями ігрової зали Соціально-психологічного Центру. Разом з класоводом Нестеренко В.М. четвертокласники проводять тут змістовні години спілкування, веселі свята з іграми, конкурсами і розвагами,  пізнавально-розважальні програми та тренінгові заняття.

Після закінчення весняних канікул, школярі відвідали заняття соціального педагога Боровик А.М.  «Правила пожежної безпеки», метою якого було продовжувати знайомство з правилами техніки безпеки, навчитись складати план власної квартири і правильно виконувати дії, необхідні у випадках виникнення пожежі на будь-якій території; практично ознайомитись із загальними та індивідуальними засобами захисту, відпрацювати навички першої допомоги потерпілим в разі виникнення необхідності; ознайомити присутніх з умовами виникнення пожеж; методами і способами їх попередження.

Крок за кроком, в ході цікавих конкурсів та ігор, учні запам’ятовували  правила пожежної безпеки, які важливо знати кожному;  обговорювали правила поведінки в складних життєвих ситуаціях. Сподобались учням ігри: «Раллі рятівників» та «Грім, буря, землетрус», в ході яких потрібно було застосувати практично набуті знання, виявити кмітливість і колективізм.

Заняття пройшло цікаво і весело. Слід сказати, що це не перша зустріч школярів  в рамках пізнавальної програми «Особиста безпека», яку презентує Соціально-психологічний Центр (Алла Миколаївна Боровик працює з цим класом вже другий рік). До цього були не менш корисні заняття: «Індивідуальна безпека очима молодших школярів», «Один вдома. Як відповідати на дзвінки у двері та по телефону», «Використання сімейного паролю», «Безпечний рух на вулицях» та ін.

            Час лине швидко… Непомітно минають два роки співпраці з нашими друзями. Колектив Центру бажає всім четвертокласникам  успішно закінчити такий важливий рік у випускному класі початкової школи, скласти державну підсумкову атестацію на «відмінно». Батькам щиро дякуємо за розумних, допитливих і кмітливих «чомучок», які завжди з радістю приходили до нас. Ми не прощаємось з вами, бо раді вам завжди.

            Любі діти, приходьте до нас з товаришами і в цьому, і в наступному році. До нових зустрічей!

Світлана Огарь,
соціальний працівник

 
Переглядів: 504 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz