Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:45

Головна » 2011 » Квітень » 29 » Екологічна акція
16:54
Екологічна акція


«Жити щасливо і жити у злагоді з природою –одне і те ж саме»

 
Сенека,
давньоримський філософ

29 квітня під керівництвом працівників Соціально- психологічного Центру Смирнякової А.М., Хочиної С.В., Проніної О.А. разом з учнями шкіл міста  було проведено екологічну акцію.

 Мета заходу: поглибити розуміння життєвої необхідності охороняти природу; звернути увагу учнів на екологічні проблеми України, на загрозу екологічної катастрофи; виховати екологічне мислення, сприяти розвитку екологічної свідомості, спрямувати  учнів до позитивної діяльності, виховати дбайливе ставлення до природи.

Людина живе на планеті тисячі років, і весь цей час вона забруднювала, руйнувала, знищувала природу. Чи багатьом із нас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок, насолоджуватись тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям без домішок бензину, пестицидів? Природа «хворіє»! Наше майбутнє може стати жахливим, якщо не почати негайно її лікувати! Настав час діяти!

Екологія – це наші взаємовідносини з природою. Екологія – стан душі людини. Людина – частина природи, і саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю і могутністю.

Якщо не стати на захист усього живого на Землі, нашої блакитної планети, може статися трагедія. Люди, які житимуть після нас, ніколи не побачать розпускання підсніжників, не почують осіннього курликання журавлів, не зможуть насолоджуватись тьохканням солов’їв.

Це хвилює всіх людей Землі. Це хвилює і нас. Ми не маємо права стояти осторонь боротьби за безпеку і чистоту довкілля. Людство стоїть на порозі екологічної катастрофи: парниковий ефект, зменшення озонового шару у стратосфері, проблеми чистої води, кислотні дощі… Цей перелік можна продовжити. Важко плаче поранена Земля, і Чорнобиль – тривожний набат, закликає до розуму. Згадаємо слова великого Кобзаря: «Схаменіться, будьте люди, бо лихо вам буде!»

Берегти природу – означає мати надію на щасливе життя. Наша небайдужість, наші практичні дії сьогодні – запорука благополуччя завтра. Пам’ятаймо слова Максима Рильського: «Любіть природу не для себе, любіть для неї!» 

Подивимось на життя навколо себе з розумінням. Запитаєм себе: чи все я зробив і  роблю для того, щоб жити в гармонії з природою? Чи я знаю і поважаю закони природи – основні закони існування на Землі? Тільки у співдружності з нею ми можемо бути щасливими!

 

Світлана Огарь,
соціальний  працівник 
Переглядів: 753 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz