Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:13

Головна » 2012 » Жовтень » 11 » Формування мотивації до здорового способу життя
14:59
Формування мотивації до здорового способу життя

У Соціально-психологічному Центрі відбулися лекційно-практичні заняття з елементами тренінгу  на  тему «Характеристика та шляхи запобігання алкоголізму, наркоманії, ВІЛ, СНІД у військових колективах. Формування мотивації до здорового способу життя». Заняття проведено практичним психологом Іриною Василівною Фадєєвою з військовослужбовцями в/ч 3041. Мета заняття: дати уявлення про дію алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, наслідки вживання, шляхи формування залежностей; сприяти усвідомленню учасниками чинників, які призводять до  вживання алкоголю та наркотиків; надання інформації, що допоможе  свідомо обрати здоровий спосіб життя.


В процесі роботи було виявлено рівень інформованості учасників з проблеми алкоголізму та наркоманії. Військовослужбовці знають про токсичний вплив на організм людини алкоголю та наркотиків, в достатній мірі володіють інформацією про соціальні наслідки їх вживання. До негативних наслідків учасники віднесли проблеми на роботі, хвороби, злочинність, підвищений рівень травматизму, порушення сімейних стосунків, відсутність уваги до виховання дітей, залежність, деградація особистості, виродження нації.


Як одну з основних причин вживання алкоголю називали традиції, які існують в суспільстві, невміння організувати безалкогольні свята. Багато хто використовує алкоголь як антидепресант в ситуаціях психічних та фізичних перевантажень (при цьому говорячи про те, що вирішення проблем таким шляхом досягнути неможливо).


У порівнянні з уявленнями про алкоголь у учасників групи виявлено більш низький рівень інформованості з приводу наркотичних речовин та наслідків їх вживання. Це питання зацікавило учасників тренінгу, тому що багато з них мають дітей-підлітків. В ході тренінгу було розглянуте питання про вживання наркотиків в підлітковому середовищі. Окрему увагу приділили розгляду причин, які можуть підштовхнути підлітка до вживання наркотиків та прийому алкоголю.


В ході тренінгів військовослужбовці виявили  активність, прагнення до вдосконалення комунікативних навичок та навичок командної взаємодії.


Переглядів: 773 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz