Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 14:05

Головна » 2012 » Вересень » 13 » Готуюсь стати мамою
17:27
Готуюсь стати мамою

Вагітність – новий етап у житті кожної жінки. Зароджене нове життя, яке протягом 9 місяців буде розвиватися у тілі майбутньої мами, змінює жінку не тільки фізично, але й емоційно. Перша вагітність чи ні – неважливо, самовідчуття змінюється з кожним днем. Метаморфози, що відбуваються в організмі вагітної жінки, часто є причиною її нестабільного психоемоційного стану. Нерозуміння того, що відбувається, породжує різного роду страхи. І чим ближче підходить час народжувати, тим більше може бути хвилювань. Тому так важливо навчитися відчувати себе, відчувати свій новий стан, розуміти зміни свого організму, прислухатися до себе і до свого ще ненародженого малюка. Все це допоможе прожити вагітність з задоволенням, навчить насолоджуватись кожною зміною в собі, без страху і болю дати світові нове здорове життя.

На сьогодні є дуже багато інформації для майбутніх мам. Полиці книжкових магазинів буквально завалені спеціалізованою літературою, мережа Інтернет теж не відстає і пропонує безліч порад, вправ і взагалі пізнавальної інформації для вагітних, але цього недостатньо. Окрім, так би мовити, самонавчання необхідне «живе» спілкування. Жінці потрібне спілкування з такими ж вагітними, як і вона сама. Потрібна підтримка людини, яка вже пройшла випробування на вагітність, яка може поділитися власним досвідом народження, яка може відповісти на хвилюючі питання і допомогти розібратися з нестабільним емоційним станом. Все це, і навіть більше, пропонує Соціально-психологічний Центр.

У Центрі продовжує свою діяльність програма «Я – щаслива мама». Практичний психолог Анна Кравченко вже провела першу зустріч із новою групою майбутніх мам, яка відбулася в дуже теплій і дружній атмосфері. Учасниці заняття поділилися одна з одною приємними та позитивними моментами, які пов’язані з вагітністю, а також труднощами та побоюваннями, і визначили, що в них багато спільного. Навчились самостійно розслаблятися, знімати м’язову та емоційну напругу. Навіть отримали невеличке домашнє завдання. Попереду буде ще багато цікавої інформації та корисних вправ, які стануть у пригоді не тільки під час вагітності, але й після народження малюка.

Ви - Жінка, яка готується стати Мамою?

Ви прагнете більше дізнатися про свою вагітність?

Соціально-психологічний Центр запрошує Вас кожного вівторка об 11.30!!!


Переглядів: 665 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz