Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.04.2018, 14:25

Головна » 2013 » Липень » 15 » Готуюсь стати мамою
10:28
Готуюсь стати мамою

Після того, як жінка дізнається про свою вагітність у неї виникає багато питань щодо свого нового стану. Програма Соціально-психологічного Центру «Я – щаслива мама» допомагає вагітній жінці розібратися з такими питаннями як: «Що робити далі?», «Як я повинна себе вести?», «Як зміниться моє тіло?» тощо. Чим раніше молода мама отримає відповіді на цікавлячи її питання, тим скоріше вона почне усвідомлено допомагати своєму організму у підготовці до народження дитини.

Практичний психолог Ганна Кравченко під час тренінгів звертає увагу вагітних жінок на їх фізичний та психічний стани. За дев’ять місяців в організмі відбуваються значні зміни які відображаються як на матері, так і на майбутній дитині. Змінюються фізіологічні параметри (вага, колів шкіри тощо), свій значний вплив дають зовнішні фактори (одежа, повітря, коло спілкування і таке інше), дуже важливим є емоційний стан вагітної жінки.

Жінка щаслива настільки, наскільки вона себе розуміє. Коли вона усвідомлює що сама є джерелом своїх почуттів, відчуттів і навчиться цим керувати, то почне виконувати свою роль жінки з задоволенням і насолодою. Адже від того, наскільки серйозно жінка буде допомагати собі у найближчі місяці, залежить щастя майбутнього малюка. 


Переглядів: 302 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz