Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:34

Головна » 2011 » Травень » 10 » Літературно-музичне свято «Роки, обпалені війною…»
14:39
Літературно-музичне свято «Роки, обпалені війною…»


6 травня в Соціально-психологічному Центрі проходив літературно-музичний захід «Роки, обпалені війною…», організований і проведений соціальними педагогами: Овчарук О.М., Боровик А.М., Олексою І.С. для учнів 3-А класу ЗОШ №3.

Перед учасниками свята виступили: Васильєв А.І., підполковник запасу, Купрій Л.І., член організації «Діти війни». Вони розповіли третьокласникам про початок і хід війни, про запеклі бої, які відбувались на українській землі, героїчну боротьбу радянських людей з ворогом.

Купрій Л.І. розповів свої дитячі спогади, випадки з життя під час війни.

На святі прозвучала пісня «Священная война» у виконанні Леоніда Івановича; Андрій Іванович розповів про історію  виникнення цієї пісні, про те, що пісня стала воістину народною. Текст цієї могутньої пісні вперше було опубліковано 24 червня 1941 року. Автор Василь Лебедєв-Кумач. Композитор Александров писав: « Раптовий напад ворога визнав в мені, як і у всіх радянських людей, почуття гніву і помсти. Я ніколи не був військовим спеціалістом, але в моїх руках опинилась могутня зброя - пісня. Пісня, яка також може нищити ворога, як і будь-яка зброя» Олександр Александров, збентежений силою рядків вірша Лебедєва-Кумача, надрукованого в газеті «Известие», написав музику. Так народилась пісня-заклик «Священная война».Вона стала гімном для всіх радянських людей. Її співали і на фронті, і в глибокому тилу, вона лунала по інший бік фронту, у фашистських таборах смерті. З нею йшли на фронт наші земляки.

Васильєв Андрій Іванович розповідав школярам про битву за Дніпро, а Леонід Іванович зачаровував виконанням пісень, що звучали в той час на всіх фронтах: «Пісня про Дніпро», «Темная ночь», «Катюша», «Вьется в тесной печурке огонь…».

Прийшов 1945 рік. Велика Вітчизняна війна наближалась до переможного кінця. День 9 травня став Днем Перемоги, великим святом для всього людства. Цей день увійшов однією з найважливіших дат у вітчизняну і світову історію, тому пісню «День Перемоги» виконали всі разом.

На закінчення свята третьокласники разом з вчителькою Федоровою І.Д. щиро подякували за цікаві розповіді Васильєву А.І. та Купрію Л.І. і вручили їм квіти.


 Інформаційний відділ
Соціально-психологічного Центру


Переглядів: 783 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz