Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 01:45

Головна » 2012 » Липень » 12 » Літні канікули у форматі ігрової діяльності
15:14
Літні канікули у форматі ігрової діяльності

В період літніх канікул не всі батьки мають можливість приділити достатньо уваги своїм дітям або вивести їх з міста на відпочинок. Для більшості батьків постає питання: «Чим зайняти дітей? Щоб це було не тільки цікаво, а й корисно». У цьому питанні допоможе Соціально-психологічний Центр в якому, в період літніх канікул, активно реалізується програма для дітей молодшого шкільного віку «Розвиваємось через ігрову діяльність». Спеціалісти Центру створили всі умови для проведення канікул в ігровій кімнаті з користю. Тут дітлахи не тільки відпочивають, але й розвиваються, беручи участь в ігрових заходах та тренінгах рухливо-інтелектуального характеру.

Молодший шкільний вік – важливий етап у становленні та розвитку особистості. Надзвичайне значення у цей період відіграє створення оптимальних умов для фізичного, інтелектуального, емоційного зростання дитини. Усебічному і гармонійному розвитку сприяє використання рухливих ігор з інтелектуальним навантаженням, які є важливим засобом забезпечення природної потреби дитини в русі. Вони є доречним і на спеціально організованих заняттях, і у повсякденному житті. Мета таких ігор полягає в активізації, закріпленні, узагальненні набутих знань, удосконалені практичних умінь і навичок. Цікава форма проведення гри у вигляді естафети, подорожі стимулює дітей до спілкування, сприяє розвитку колективних взаємин, формуванню умінь уболівати за іншого, досягати спільного результату, разом переживати радість перемоги або підтримувати одне одного у моменти невдач.

Ваша дитина нудьгує вдома, у неї мало друзів, вона не дуже товариська? Завітайте до нашого Центру і ми допоможемо вашому юному школярику розвинути навички спілкування, підвищити самооцінку, самостійно приймати рішення.

Чекаємо на Вас!Переглядів: 555 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz