Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:12

Головна » 2012 » Червень » 13 » Майстер-клас. Танцювально-рухова терапія.
15:15
Майстер-клас. Танцювально-рухова терапія.

Ті, хто бачить різницю між душею та тілом,

не мають ні того, ні іншого

Оскар Уайльд 

Танцювально-рухова терапія – це вид психотерапії, який використовує рухи для розвитку соціального, когнітивного, емоційного і фізичного життя людини. Так свідчить офіційне визначення Американської асоціації танцювально-рухової терапії. Танцювальна терапія, як окреме направлення психотерапії, оформилася приблизно у 50-70 роки минулого століття у США, а в Україні з’явилася відносно недавно. Одним із фундаментальних положень танцювальної терапії є переконання, що при зміні манер та характеру рухів людини, які відображають риси її особистості, змінюються її почуття як по відношенню до себе, так і до власного тіла. Через рухову взаємодію терапевт допомагає клієнту розвинути самосвідомість, опрацювати емоційні затиски, дослідити емоційні моделі поведінки, зробити сприйняття себе та інших більш точним, більш чутливим, викликати такі поведінкові зміни, які приведуть до більш гармонійного функціонування.

8 червня у Соціально-психологічному Центрі відбувся майстер-клас з танцювально-руховою терапії для працівників Центру. Майстер-клас було проведено практичним психологом Андрієм Кузнєцовим, який є директором учбового центру «Інтелектсервіс» (м. Чернігів) членом Української асоціації танцювально-рухової терапії. Учасники заходу ознайомилися з техніками танцювальної терапії, що допомагають зняти фізичне та емоційне напруження, зняти психологічні блоки, встановити довірчі відносини у групі, підняти настрій. Відмітили, що дану терапію можна використовувати, як засіб релаксації та набуття життєвого тонусу.

Танець дозволяє людині без ризику висловити все, що не може бути виражено словами, він полегшує доступ до глибоких прихованих фантазій і дозволяє надати їм форми, таким чином, танець символічно висловлює людські можливості та конфлікти.Переглядів: 760 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz