Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 01:24

Головна » 2012 » Лютий » 8 » Методичний семінар для працівників
10:22
Методичний семінар для працівників

     


     7 лютого заступником директора Соціально-психологічного Центру Акименко Ю.Ф. було проведено методичний семінар для працівників за результатами вивчення соціально-психологічного клімату в колективі установи.

Мета заняття: згуртування колективу, розвиток толерантності, здатності до взаєморозуміння, позитивного сприйняття себе та інших. Слід відмітити, що в колективі Соціально-психологічного Центру таке дослідження проводиться від дня його заснування, що дає змогу прослідкувати динаміку психологічного клімату.

     Заняття розпочалось оголошенням результатів проведеного анкетування. Відзначено, що по всіх твердженнях спостерігалась позитивна динаміка у порівнянні з попередніми дослідженнями та найбільш високі показники по шкалах, які стосуються безпосередньо діяльності колективу: розуміння завдань, що стоять перед колективом Соціально-психологічного Центру, особисте ставлення кожного працівника до завдань, використання можливостей, знань, досвіду, навички до групової взаємодії. Колектив рухається вперед, правильно бачить поставлені завдання і докладає максимум зусиль для їх виконання.

     Під час другої частини семінару проведено вправу «Марсіани на Землі». Робота проводилась в командах. Мета даної роботи – вміти бачити стереотипи, що існують в нашому житті та не піддаватись під їхній вплив.

Учасники семінару колективно працювали, були щирими та відвертими і висловили побажання і надалі брати участь в таких методичних семінарах.


 

Переглядів: 604 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz