Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.10.2018, 03:50

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Методичний семінар з підвищення кваліфікації фахівців
12:38
Методичний семінар з підвищення кваліфікації фахівців

У сучасному освітньому просторі все більшої популярності набуває впровадження інноваційних освітніх технологій. Дітям необхідно вміти нестандартно мислити, помічати найдрібніші деталі, логічно розробляти варіанти, бути впевненим у собі. Саме на це звернули увагу фахівці  Соціально-психологічного центру м. Славутич на методичному семінарі «Школа ейдетики, або як запам’ятати все що завгодно», який провела практичний психолог Юлія Шпилевська 14 лютого 2018 року.
Ейдетика «розмовляє» з дітьми цікавою, доступною, «їхньою» мовою, завдяки цьому залучаються всі аналізатори дитини при подачі нового матеріалу через добре знайомі дітям образи. Ця методика позитивно впливає на розвиток уміння знаходити потрібну інформацію для доведення своїх міркувань, або спростування того, з чим учень не погоджується. Є змога розкрити свої творчі здібності, створюються умови для активного обміну знаннями. 
Підсумовуючи зустріч, учасники дійшли до спільної думки, що прийоми ейдетики – шлях до успіху дитини і використання надзвичайно цікавих методик, ігор, тренінгів, які дадуть можливість не тільки розвиватися дітям, а й удосконалювати майстерність фахівців.

Переглядів: 66 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz