Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.03.2018, 21:24

Головна » 2014 » Березень » 31 » Ми – дружній клас
12:21
Ми – дружній клас

В Соціально-психологічному Центрі для учнів шкіл міста діє програма «Клас» з метою налагодження соціально-психологічного клімату в класному колективі. В рамках програми проходять різноманітні тренінгові заняття, рольові ігри, бесіди, круглі столи тощо.  За допомогою занять підлітки розвивають в собі навики конструктивного спілкування, вчаться знімати емоційне напруження, поважати один одного та знаходити шляхи виходу з конфліктних ситуацій.

Для учнів 5-А класу ЗОШ №3 соціальним педагогом Оксаною Овчарук та практичним психологом Оленою Костальською було проведено заняття з елементами тренінгу «Вчимося взаєморозумінню». Підлітки дізналися про походження терміну «толерантність», його значення і трактування в різних країнах світу. Вправа «Прощаємося з негативними рисами характеру» допомогла замислитися над тим, що нам, людям, заважає жити у мирі і злагоді. Однією з причин негативного відношення один до одного діти виділили таку людську якість, як «нетерпимість». В ході групової роботи склали рекомендації, як намагатися стримувати гнів та злість. За допомогою рольової гри «Конфлікт» вчилися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації. Також для психологічного розвантаження були проведені вправи «Лідер», «Зроби так», «Побажання».

Для учнів 2-Г класу ЗОШ №1 психологом ігрової зали Антоніною Смирняковою було проведено заняття з елементами тренінгу «Мій клас», яке сприяє усвідомленню позиції школяра. Під час заняття учні обговорили правила, що існують у нашому житті та закріпили знання цих правил за допомогою рухливих вправ і завдань.

А для учнів 4-А класу ЗОШ №1 Антоніна Смирнякова підготувала цікаве заняття з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті». У ході заняття були обговорені різноманітні можливості всесвітньої мережі та небезпека, що може підстерігати недосвідченого користувача. Також, були надані рекомендації щодо запобігання небезпечних випадків при користуванні Інтернетом.

Переглядів: 518 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz