Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.10.2019, 20:50

Головна » 2011 » Вересень » 29 » Місячник «Безпека життєдіяльності»
15:10
Місячник «Безпека життєдіяльності»

     Усім відомо, що необхідними компонентами щасливого життя  є здоровя та відчуття безпеки. Створення безпечних умов життя – пріоритетне завдання  держави і самої людини. У молодому віці здорова людина сприймає своє здоровя як щось природне, дане на все життя. Діти й підлітки не замислюються над тим, що здоровя потрібно берегти, а для цього потрібні знання і навички основ здорового способу життя.


      Заняття, що проводились у формі тренінгів, дають можливість кожному учаснику висловлювати свої почуття, думки, переживання ; атмосфера довіри та взаємоповаги спонукає спільними зусиллями знайти істину, сформувати свідоме, відповідальне ставлення до свого здоров’я.

    Учні загальноосвітніх шкіл та ліцею відвідали заняття на теми: «Сам удома», «Всі діти знають безперечно: на вулиці буває небезпечно», «Дії в надзвичайних ситуаціях», «Соціальна небезпека в місцях проживання», «Профілактика зловживання алкоголем серед підлітків», «Безпека харчування», «Життя – найбільша цінність», «Небезпека нещирого кохання».

     Проведені заняття  допомогли  сформувати в школярів пріоритет здорового способу життя; познайомили учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному й соціальному середовищі, спрямованими на збереження життя й зміцнення здоровя; навчили методів самозахисту в умовах існування загрози для життя. Під час проведення занять формувались уміння приймати рішення, вільно спілкуватись з іншими, творчо та критично мислити, обговорювати проблемні ситуації.


    Уявлення про здоровий спосіб життя, усвідомлення особистої відповідальності за власне здоровя – важливий компонент формування здатності зробити правильний вибір у ситуації ризику.

 

                                                                          Світлана Огарь,

                                                                           соціальний працівник

Переглядів: 1379 | Додав: spcenter | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 4
3 Інна  
Ольга спочатку показала уривок ролику, а потім тренінг а учні сказали класному кеівнику куди Ви нас привели інші психологи цікаві заняття приводять ми до них ходимо залюбки, а до цього психолога ми не хочимо більше приходити, що Ви порадите в цій ситуації. Навіть знайомства з дітьми не було. Класний керівник з однієї школи міста.

4 Ольга  
Шановна Інно! Ви можете звернутися до мене особисто за телефоном Соціально - психологічного Центру (2-94-21), і ми обговоримо Ваші зауваження.

2 Інна  
Наш клас був у психолога Проніної О.А. нам було нудно на тренінгових заняттях та не цікаво. Ці заняття прходили у вересні місяці.Як може працювати такий психолог з підлітками!

1 Світланка  
А чому діти такі сумні!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz