Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 01:34

Головна » 2012 » Січень » 26 » Молодіжний клуб «Ровесник» запрошує
12:30
Молодіжний клуб «Ровесник» запрошує

25 січня у Соціально-психологічному Центрі відбулось перше засідання молодіжного клубу «Ровесник», проведено заняття з циклу «Між нами, дівчатами» на тему: «Таємниці мого «Я»

Учасниці  клубу – дівчата 7-х класів загальноосвітніх шкіл міста, збагачувались знаннями, уміннями і навичками, необхідними для успішного спілкування. Велика увага приділялась формуванню особистісних якостей молоді, її емоціям, почуттям, умінню аналізувати свій досвід; вихованню у молодих людей уважного ставлення до себе та оточуючих. Підлітки переконувались у тому, що між думками, почуттями та поведінкою у процесі спілкування існує тісний зв’язок і наші емоційні проблеми виникають не тільки за певних обставин, але і в результаті неправильного їх сприйняття та розуміння.

Дівчаткам сподобались вправи «Мій девіз у житті» та «Якою я себе бачу?» під час виконання яких вони вчились формулювати свій головний життєвий принцип, що яскраво характеризує їх життєву позицію, звернули увагу на позитивні та негативні сторони власного характеру.

Працюючи над етюдом «Подорож у дитинство», кожна з дівчат переглядала книгу власного життя і знаходила в ній найцікавіші сторінки, відмічала успіхи та перемоги, про які завжди згадуєш з великим задоволенням та хвилюванням. На цих сторінках вони бачили себе радісними і щасливими, впевненими у собі людьми, які з легкістю долають всі труднощі і незмінно досягають успіхів у своїх справах.

 

Любі друзі! Якщо ви бажаєте познайомитись з новими цікавими людьми та поділитись власним досвідом, вам подобається спілкуватись, запрошуємо до молодіжного клубу «Ровесник», який діє при Соціально-психологічному Центрі. В процесі цікавих занять, круглих столів, тематичних бесід, ділових ігор та тренінгів Ви навчитесь розуміти себе і вміти бути у злагоді з собою; коригувати власну поведінку, отримаєте знання з психології міжособистісних стосунків, культури спілкування, можливість проводити час в колі однодумців, розвивати творчі здібності та уяву в процесі комунікативної діяльності.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 2-94-86, 2-94-21.

 

     

                                                      Світлана Огарь,

                                             соціальний працівник

                                  Соціально-психологічного Центру

Переглядів: 607 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz